Ugrás a kommentre

Ősi Idők


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Sith ewok :D Azért az már sok lenne. Amúgy úgy tudom hogy volt már Hutt Jedi, szóval Hutt Sith se elképzelhetetlen.

Az már tényleg a legalja EU. Egy hutt, aki mozogni alig tud, majd leáll fénykardozni egy nála sokkal gyorsabb ellenféllel, mi? :D

481px-Beldorian_Leia_Duel_TEC_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Itt például nem tudom, mi tartja vissza Leiát, hogy beleszabdaljon a testébe. Azzal a kis fogpiszkálóval nem sokat ér a hutt. Még ez a kép is kész röhej. :D

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is, de a könyv borítóján sztem nagyon jól néz ki, szóval most már nem bánom. Viszont bith az tényleg fura. Egy bith, aki sith :D

Biztosan ismeritek már, de itt sem fest rosszul, bár fankép: http://www.rabittooth.com/800x600StarWarsWallpapers2/DarthPlagueisWallpaper800.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Kár hogy a Dawn Of The Jedi 700 évvel Xim uralma után játszódik, a rakaták mellett rá is nagyon kíváncsi lettem volna.

Na igen, bár ő a galaxis egészét tekintve nem bír olyan jelentős erővel, mivel csak a galaxis egy részét uralta, és birodalma hamar össze is omlott a huttokkal való háború következtében. Egyébként először őt Brian Daley említi a Han Solo-sorozat harmadik részében, szóval az EU-ban szinte már a kezdetektől fogva jelen van.

 

Szerk: egyébként 700 évvel Xim előtt játszódik, nem utána.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, bár ő a galaxis egészét tekintve nem bír olyan jelentős erővel, mivel csak a galaxis egy részét uralta, és birodalma hamar össze is omlott a huttokkal való háború következtében. Egyébként először őt Brian Daley említi a Han Solo-sorozat harmadik részében, szóval az EU-ban szinte már a kezdetektől fogva jelen van.

 

Szerk: egyébként 700 évvel Xim előtt játszódik, nem utána.

Ja, tényleg... Bocsánat, elnéztem. >.< De azért valljuk be, elég jelentős részt tartott az uralma alatt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, tényleg... Bocsánat, elnéztem. >.< De azért valljuk be, elég jelentős részt tartott az uralma alatt. :)

Nos igen, egyszer egy regényt megérne ez a korszak. Nekem tetszenek a Xim Birodalom droidjai is, látszik, hogy a filmbéli droidokhoz képest még milyen kezdetlegesek és furcsák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, később a Yuuzhan Vongok ellen fogják őket a huttok bevetni Nal Hutta ostrománál, tényleg elég gagyinak tűnnek a jelen droidjai mellett. Kár, hogy nem mennek el a rakatákig, addig igazán megérné. Az sötét egyetlen jut eszembe, mint vezér(boss) fog szerepelni a TOR-ban, a mázlisták, akik tudják fizetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Whow, azt olvastam, hogy Revan szerepelni fog a TOR-ban? :o WTF? Mindkét esetben megnéztem, nem azt írja a Wookieepedia, hogy mentoined only, hanem hogy tényleges szereplő. :o

Akkor már tudjuk, hogy miért befejezetlen a Revan regény. :D

Jöhet. Végül is lehibernálhatta magát, vagy találhatott olyan módszert, mellyel meghosszabbította az életét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már tudjuk, hogy miért befejezetlen a Revan regény. :D

Jöhet. Végül is lehibernálhatta magát, vagy találhatott olyan módszert, mellyel meghosszabbította az életét.

Ha jól tudom, akkor Vitiate nagyúr tartotta őt sztázisban olyan sokáig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak az EU-ban durvább dolgok is. :)http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20111209042960/starwars/images/2/24/GungaSith-SWGS6.jpg

Hallottam egy gungan sötét Jediről, Kosa-Yin Hadunak hívják. (Rá is úgy akadtam, hogy beírtam a vezetéknevem a Wookieepedia keresőjébe és megvártam, hogy mit dob ki. :D) Bár most, hogy nemrég felmentem a cikkéhez már Sithnek nevezik meg, szóval lehet, hogy a képen ő van rajta, de ez még nem biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.