Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Arca? Hát az is van neki? :)
Én először a hölgyeken az arcot nézem meg, aztán ha az nem jön be, akkor az már veszett ügy. Bár feltalálták már a papírzacskót is, de addig nem vetemedek el :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most élő, vagy így fog kinézni a ME3-ban? :) :) :P A TFU2-s videók után én már bármit elhiszek egy játék animácioáról :P
Állítólag új értelmet fog nyerni az interaktivitás a ME3-ban. Már akár tányérokat is hajigálhatnak feléd a kinézett nők. :D Ajtócsapkodás meg csak azért nem lesz, mert automatikusan nyílnak a Normandyn :P

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag új értelmet fog nyerni az interaktivitás a ME3-ban. Már akár tányérokat is hajigálhatnak feléd a kinézett nők. :P Ajtócsapkodás meg csak azért nem lesz, mert automatikusan nyílnak a Normandyn :)

:P

Nana, ajtócsapkodás is lehet, csak egyszer tégy keresztbe EDI-nek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prehistorik 2 :)

 

A Sims 3-at nem tudom, milyen, az egy volt az utolsó, amivel játszottam, de az nekem idegesítően nyugodt volt. Na meg minek játsszak életszimulátorral, ha élek? :P

Az a baj, hogy már évszázadok óta nem játszottam olyan játékkal, amiben nem kell öldökölni valamit. Talán volt még az a Pokoli szomszédok című játék, az elég vicces és könnyed, meg volt valami tűzoltós játék, amit a Guruhoz mellékeltek (Phobos, te talán tudod melyik), amivel én játszottam és nem kellett benne semmit sem legyilkolni. Na meg a Prehistorik 2 :P De ezen kívül én még a vonatszimulátort is úgy játszottam, hogy egy vágányra tereltem a vonatokat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

meg volt valami tűzoltós játék, amit a Guruhoz mellékeltek (Phobos, te talán tudod melyik)
Tűzoltós? Lehet, hogy az a szám nincs meg, mert nem emlékszek tűzoltós játékra.

 

Viszont tudom ajánlani még a Scrapland-et, Pokoli Szomszédok 1-2-t, SWINE-t (azokon a beszólásokon annyit röhögtem :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudtok valami könnyed játékot, ami azért élvezhető? Most egy picit megelégeltem, hogy 200 felé írtom a zombikat, orkokat, nácikat, afgánokat... Sims 3, az jó? Vagy valami ilyesmit tudtok?

Nigge' lopja a biciklit , jó játék

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú-ha! Most értesültem arról, hogy jövő január környékén jön a csak még egy kört, csak még egy kört életérzés, azaz a következő Heroes játék :(

Méghozzá a Black Hole-tól ;) (magyarok)

 

 

(A jővö évben nem sokat fogok aludni az fix. Mind a Heroes 6, mind a Diablo 3 olyan játékok, amiket nem lehet majd befejezni, kiindulva az eddigi részeikből)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gépen csücsül a szociális verzió, de még nem raktam föl. Most kicsit túl sok játék ül a gépen, Metro 2033, amit be kéne fejezni (valószínűleg nem fogok), Rainbow Six: Vegas 2 apámnak, Need For Speed: Most Wanted, amit öt év után most már tényleg illene befejezni, Starcraft, aminek a Broodwar részének a terran és bizergek misszióját is le kéne még tudni, Starcraft 2, amit el kéne kezdeni és persze fenn van a Knights of the Old Republic, amit szintén be kéne fejezni, csak alábbhagyott a múltkori lendületem. Szóval most a Mafia II kicsit várat még magára. Hátha lesz közben magyarítás is :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy olyan érzésem, hogyha bejön a készítőknek a Mass Effect film, akkor a soron következő játékadaptáció a Halo lesz. A potenciálja szinte azonos.

Amúgy a minap láttam egy élőszereplős kedvcsinálót hozzá és abban szerepelt Visegrád is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Immár "Jánosról" is készültek képek a ME2-ből. :evil:

 

http://kotaku.com/5625154/hey-its-jack-fro...fect-2/gallery/

Pocsék jelmez, Jack eredetileg nem hord felsőt. Tessék szépen levenni a csajról azt a rosszul álcázott testszínű ruhát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most játszod a FEART? Hát ez 2005-ös!!!!!! Nem ótvar már egy kicsit???
Lehet, hogy a grafika hagy ( Dzséjtnek, hogy kötözködjön, hadd-ot írok :( ) maga után kivetnivalót, meg sok a bug is, de van egyfajta feelingje az egésznek. :) Másrészről nemrég vettem a kiegészítő lemezével 990 pénzért :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Valve mindenképp megakarja csinálni a Half Life filmet.

Ami érdekes, eddig csomó forgatókönyvet dobtak vissza, mert szerintük pocsék volt.

 

Nos, én mindenképp csakis!!! az első résszel kezdeném a játék filmes karrierjét.

Amikor Gordon barátunk az egész balhét kirobbantja a labor egyik eldugott pontjában.

De mégis, milyen stílusban kéne megcsinálni? District 9 féle atmoszférával, vagy mondjuk egy Silent Hilles , Resident Evil Degenartion kombóval?

 

Illetve, inkább a horrorja gyúrjanak rá, vagy a kommandós katonák szemszögéből legyenek a fő cselekmények, és kapnánk egy Csillagközi invázió szerű szörny lemészárló sci-fit :(

 

Most így visszagondolva a kérdésem az lenne, az első Half Life játék melyik pillanatát szeretnétek mindenképp majd a készülő filmben látni? :)

Én ezt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy a grafika hagy ( Dzséjtnek, hogy kötözködjön, hadd-ot írok :P ) maga után kivetnivalót, meg sok a bug is, de van egyfajta feelingje az egésznek. :( Másrészről nemrég vettem a kiegészítő lemezével 990 pénzért :P

Most nem beléd kötök :P

 

Most játszod a FEART? Hát ez 2005-ös!!!!!! Nem ótvar már egy kicsit???

És? Én most a Quake 1-el játszom (húgom gépén speciel a Far Cry-nál régebbi játékot már nem indítok el) :) Mai szemmel ótvar a grafika, de hangulatában lazán megeszi a szuperlátványos Far Cry 2-t és Modern Warfare 2-t :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most mondjam azt, hogy a r*hadt életbe, miért is...... ?

 

Hihetetlen hangulata van/lesz......csak nem nekünk. :cry:

 

Take it easy pal! ;) Simán megoldható a telepítés. Csak egy programot kell keresni, amivel lehet a nyelvi fájlokat módosítani. Ha az meg lesz, akkor a többi is. Sok a ME rajnogó hazánkban. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.