Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Take it easy pal! ;) Simán megoldható a telepítés. Csak egy programot kell keresni, amivel lehet a nyelvi fájlokat módosítani. Ha az meg lesz, akkor a többi is. Sok a ME rajnogó hazánkban. :cry:
Merem remélni, hogy így lesz. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem beléd kötök :P

 

 

És? Én most a Quake 1-el játszom (húgom gépén speciel a Far Cry-nál régebbi játékot már nem indítok el) :D Mai szemmel ótvar a grafika, de hangulatában lazán megeszi a szuperlátványos Far Cry 2-t és Modern Warfare 2-t :)

 

 

Én meg épp a Half Life 1-et nyomom, iszonyat hangulata van, nálam a best fps. Persze a grafikája már kicsit régi. :D Ebben nem értünk egyet, nálam mindkettő fontos, hiába adnak ki egy mai játékot jó hangulatal, ha illuzoióromboló a grafikája. Pont a grafika az ami miatt teljesen bele lehet magad élni a játékba, csak ahhoz mondjuk élethű árnyékolás kell, meg élethű fegyverek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már szédülök ezektől a multis videóktól. Mindenki rohan össze-vissza, nuku taktika. A kedvencem az azonban, amikor valaki közelharcra mesterlövészpuskát, rpg-t használ, távolra meg pisztolyt :)

 

Most amúgy megszereztem a COD 2-öt. :) Igen, 2005-ös ez is és emlékszem anno amikor a demót vittem akkor a Radeon 9600-osom teljesítményének az volt a maximuma. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végigtoltam a Halo: Reach-et. Hát azt hiszem, ez életem FPS-e. Hatalmas a hangulata, a játékmenete, egy szóval minden! A zenét az egyik legjobb komponálta. Szépen búcsúzott el a Bungie. Nagyon sajnálom, hogy az elkövetkezendő években nem kapunk tőlük Halo címeket. Az utolsó pár perc nagyon szomorú volt. :) Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért nem tudnak filmet csinálni! Minden adott pedig...

Remélem a 343 Studios jól fog bánni az univerzummal. Szívesen látnék egy filmet, vagy a 3-nak a folytatását, ahol a jó öreg Master Chief kalandjait átélhetjük.

 

Nálam a Halo: Reach 10/10! Bravó Bungie! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végigtoltam a Halo: Reach-et. Hát azt hiszem, ez életem FPS-e. Hatalmas a hangulata, a játékmenete, egy szóval minden! A zenét az egyik legjobb komponálta. Szépen búcsúzott el a Bungie. Nagyon sajnálom, hogy az elkövetkezendő években nem kapunk tőlük Halo címeket. Az utolsó pár perc nagyon szomorú volt. :D Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért nem tudnak filmet csinálni! Minden adott pedig...

Remélem a 343 Studios jól fog bánni az univerzummal. Szívesen látnék egy filmet, vagy a 3-nak a folytatását, ahol a jó öreg Master Chief kalandjait átélhetjük.

 

Nálam a Halo: Reach 10/10! Bravó Bungie! :lol:

 

 

Jó lenne ha pc-re is kiadnák, kezdetnek mondjuk a Halo 3-at. Tele van a hócipőm azzal, hogy csak xbox-ra van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdezem attól, aki játszott a FEAR-el, lehetőleg a boltival, hogy ő tudta e frissíteni a játékot, mert nekem pl az 1.8-as patchet, ami kell az Extraction Point-hoz, nem akarja sehogy sem felrakni :D Neten néztem, de ott is sok embernek ugyanez a problémája. " FEAR is not currently install. Update aborted." Ezt írja ki a piszok mindig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem pöcsölhető nálam sem, sőt, nekem az egyik kiegészítőt még csak telepíteni sem lehet (lehet pont az EP-t, már nem emlékszem). Pedig bolti mindegyik, de azt írja ki, hogy másolt és tegyem be az eredeti DVD-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval ezt akkor a készítők elbatyták. Én még arra gondoltam, hogy nem e az a gond, hogy a játék még felettébb XP-re készült és valami kompatibilitás hiba az egész.

Én eddig csak XP-n próbáltam a játékot, és azon nem ment, szóval tuti nem kompatibilitási hiba. Egyszerűen elbatyták, ahogy mondtad.

 

A "nem olyan meglepit" valahogy jobban várom :D

Én is! Az AVP után várok egy újabb kellemes alien hentet.

 

Bár a Duke Nukem Forevert is kíváncsian várom. Ezután már pláne :D Amúgy, nem új hír, Jake pár nappal ezelőtt már szót róla :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eddig csak XP-n próbáltam a játékot, és azon nem ment, szóval tuti nem kompatibilitási hiba. Egyszerűen elbatyták, ahogy mondtad.

 

 

Én is! Az AVP után várok egy újabb kellemes alien hentet.

 

Bár a Duke Nukem Forevert is kíváncsian várom. Ezután már pláne :D Amúgy, nem új hír, Jake pár nappal ezelőtt már szót róla :D

 

 

Nem szólhatott mert ma jelentették be hivatalosan is. Azaz mátol tutkó bizti. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szólhatott mert ma jelentették be hivatalosan is.

Bírom, mikor megcáfolhatatlan tény ellen ágálsz... :D

Egyrészt, tekerj lejjebb, és meglátod! Nehéz cáfolni, amit mindenki bármikor elolvashat. Nem is értem, miért próbáltad meg... :D Mivel eddig sokszor tévedett már - igaz, főleg filmek sikerével kapcsolatban - kétlem, hogy jövőbelátási képességei 100%-osan működnének :D

Másrészt, a PGO is leközölte már harmadikán, nyilván nem a Doki segített nekik.

http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/hivatalo...orever-2011-ben

Harmadrészt, még a te linkeden írt cikk dátuma is harmadikát jelez(!!!), szóval csak te maradtál le három nappal a bejelentésről :D

Negyedrészt, nem jelenthették be tegnap, mivel a PAX, amin bejelentették pénteken, vasárnap fejeződött be, azaz ötödikén. Szóval, már péntek óta tutkó biztos :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, ácsi! Ez nagyon Dzséjtes reakció volt :D Semmi Oldie-s nem volt benne :D

 

 

Amúgy tegnap feltettem, vagyis feltettem volna a FEAR 2-öt. Hát dögölj*n meg aki kitalálta a Steames vacakolást. Indítanám a játékot, erre meg veszettül el kezd villogni a képernyő. Még jó, hogy találtam a neten egy hasonló esetet és rá egy megoldást. :D De az tuti, hogy legközelebb kétszer is meggondolom, hogy veszek e eredeti játékot még ha akciós is. Megyek diszkontba. Azok érdekes rendszerint pöcre elindulnak....nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bírom, mikor megcáfolhatatlan tény ellen ágálsz... :D

Egyrészt, tekerj lejjebb, és meglátod! Nehéz cáfolni, amit mindenki bármikor elolvashat. Nem is értem, miért próbáltad meg... :D Mivel eddig sokszor tévedett már - igaz, főleg filmek sikerével kapcsolatban - kétlem, hogy jövőbelátási képességei 100%-osan működnének :D

Másrészt, a PGO is leközölte már harmadikán, nyilván nem a Doki segített nekik.

http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/hivatalo...orever-2011-ben

Harmadrészt, még a te linkeden írt cikk dátuma is harmadikát jelez(!!!), szóval csak te maradtál le három nappal a bejelentésről :D

Negyedrészt, nem jelenthették be tegnap, mivel a PAX, amin bejelentették pénteken, vasárnap fejeződött be, azaz ötödikén. Szóval, már péntek óta tutkó biztos :D

 

 

Elöször is. Amit Jake beírt az baromságnak tűnik. Hogy miért? Mert link nincs mögötte. Azaz mivel Jake szokott viccelni azt gondoltam vicc az egész, míg én igazolható linket adtam. Másodszor pénteken nálam buli volt, tudod ki foglalkozott a nettel? Harmadszor, szombaton talin voltam, este Ep5, tudod kit érdekelt az egész? Negyedszer, Kutyát nem érdekli a Pgo. Ötödször, nekem az sg van beállítva hírlevélként az meg hétvégén nem küld hírlevelet azaz hétfön tudod meg mi volt hétvégén? A fentiekből baromira következik, hogy nekem tegnap új hír volt? Ha te olyan ügyes vagy miért nem linkelted be a hírt pénteken?

Gondoltam beírom de ezek után tudod ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, ácsi! Ez nagyon Dzséjtes reakció volt :D Semmi Oldie-s nem volt benne :D

Akkor jó, akkor nem vesztettem el a vonzerőmet :D

 

Amúgy tegnap feltettem, vagyis feltettem volna a FEAR 2-öt. Hát dögölj*n meg aki kitalálta a Steames vacakolást. Indítanám a játékot, erre meg veszettül el kezd villogni a képernyő. Még jó, hogy találtam a neten egy hasonló esetet és rá egy megoldást. :D De az tuti, hogy legközelebb kétszer is meggondolom, hogy veszek e eredeti játékot még ha akciós is. Megyek diszkontba. Azok érdekes rendszerint pöcre elindulnak....nálam.

A FEAR 2 nálam még diszkont verzióban sem működik. Megjelenik a betöltő képernyő, azt szevasz. Igaz, ez Vista alatt volt és azóta nem néztem utána.

 

Amit Jake beírt az baromságnak tűnik. Hogy miért? Mert link nincs mögötte. Azaz mivel Jake szokott viccelni azt gondoltam vicc az egész, míg én igazolható linket adtam. Másodszor pénteken nálam buli volt, tudod ki foglalkozott a nettel? Harmadszor, szombaton talin voltam, este Ep5, tudod kit érdekelt az egész? Negyedszer, Kutyát nem érdekli a Pgo. Ötödször, nekem az sg van beállítva hírlevélként az meg hétvégén nem küld hírlevelet azaz hétfön tudod meg mi volt hétvégén? A fentiekből baromira következik, hogy nekem tegnap új hír volt? Ha te olyan ügyes vagy miért nem linkelted be a hírt pénteken?

Gondoltam beírom de ezek után tudod ki.

Egyéni szociális problémád, hol voltál, mit csináltál, mi érdekel, mit néztél vagy, hogy neked mikor mi küld hírlevelet, attól még nem kéne a megdönthetetlent cáfolnod és hülyének nézni mást, mert rád mert szólni. Ha mást is megszólok, mert hamarjában kétszer is felhozza ugyanazt a hírt (lásd star wars videójátékok topic, ahol elég sűrűn jelennek meg ugyanazok a hírek, videók egymás után), akkor te sem leszel kivétel. Egyszerű figyelmeztetésnek szántam, hogy máskor figyelj oda. Se több, se kevesebb. Ezután nem igazán fogom elnézni, ha aztán még engem néznek hülyének. :D

Én meg azért nem teszek be ide ilyen híreket, mert egyrészt, tudom, hogy olvastok híroldalakat, így feltételezem - bocs, ha tévesen :D -, hogy nélkülem is értesültök minden lényeges infóról. Másrészt, nagyon jól tudom, hogy valaki már úgyis megelőzött. Így volt ez a DNF-fel is, mire én olvastam, Jake már itt örömködött.

Félre értés ne essék, az Alienses hír nagyon jó volt, bele se kötöttem, mint látható, szóval nyugodtan tessék csak híreket szállítani, csak ne egymás után jöjjön ugyanaz a hír. Elég egyszer is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tele a t*köm a Steam-el, mondtam már? :rock: Most újból felraktam ( tegnap letöröltem, hogy hozzá tudjak ma látni a másik fajta telepítésnek), erre föl elkezdni letölteni nekem a játékot gyökkettes tempóval hogy egyáltalán el tudjak vele kezdeni játszani. Ezt olyan három órás időtartamra becsüli a program. :hmm: Legszívesebben bezúznám a lemezeket. Mi a f...... nem jó a jó bevált klasszikus módszer ezeknek? Feltelepítem a gépemre a játékot, aztán hadd szóljon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Megdönthető. A kép helyén semmi sincs, de ha lenne is, az nem igazolás. Azaz az történt, hogy Jake egy kép nélküli valamire azt írta megjelenik a DNF. Ez semmi. Link kell, hivatalos bejelentéssel. Mert akkor mindjárt berakom nagyapám képét és feléírom, hogy megjelenik a Crysis 3. Majd te utána belinkelsz valamit ahol hivatalosan a Crytek bejelenti olvasható formában évszámot is ad, erre majd én azt mondom, hogy de hát én már írtam ezt 3 napja. Igaz hogy nagyfater képe van rajta aminek semmi köze nincs a Crysishoz, de én voltam az első.

Ember ne viccelj már. Magyarázd már meg Jake beírásából honnan lehet tudni, hogy TÉNYLEG HIVATALOSAN megjelenik a DNF.

Jake-nek egy linket akár pgo-st is kellett volna mellékelnie, mert bármennyire jól vagyunk itt egymással, hivatalos info-t azért csak szakembernek hiszek el, főleg DNF témában. Azaz te vagy mondjuk Phobos kijelenti, hogy jövőre jön a Doom 4 és hivatalos link nincs az annyi mintha semmit sem mondtatok volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tele a t*köm a Steam-el, mondtam már? :rock:

Érdekes. Nekem a HL2 Orange Box steames, de azzal nincs gondom. Telepítem a játékot a gépre a DVD-ről, aztán bejelentkezem a steamre, az frissíti és kész.

 

Dzséjt: Megdönthető. A kép helyén semmi sincs, de ha lenne is, az nem igazolás. Azaz az történt, hogy Jake egy kép nélküli valamire azt írta megjelenik a DNF.

Én adok Jake szavára (régóta szállít már híreket, megbízhatóan és fake dologgal még véletlen sem rukkolt elő). Plusz, azután olvastam a PGO-n. De akkor is, azzal vádolni, hogy "ő márpedig ilyet nem mondhatott", és azzal előjönni, "hogy márpedig tegnap jelentették be", hát azért na... vagyis akkor Jake egy kretén, mert habókra beír ide mindenfélét, én meg hülye vagyok, mert eltudok olvasni egy dátumot. :hmm: Köszönjük szépen... Persze, ha úgy kezded, hogy "oké, hogy Jake mondta, de én linket is adtam hozzá", akkor máris jobban hangzott volna...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes. Nekem a HL2 Orange Box steames, de azzal nincs gondom. Telepítem a játékot a gépre a DVD-ről, aztán bejelentkezem a steamre, az frissíti és kész.

 

 

Én adok Jake szavára (régóta szállít már híreket, megbízhatóan és fake dologgal még véletlen sem rukkolt elő). Plusz, azután olvastam a PGO-n. De akkor is, azzal vádolni, hogy "ő márpedig ilyet nem mondhatott", és azzal előjönni, "hogy márpedig tegnap jelentették be", hát azért na... vagyis akkor Jake egy kretén, mert habókra beír ide mindenfélét, én meg hülye vagyok, mert eltudok olvasni egy dátumot. :rock: Köszönjük szépen... Persze, ha úgy kezded, hogy "oké, hogy Jake mondta, de én linket is adtam hozzá", akkor máris jobban hangzott volna...

 

Mivel tegnap jött a hír ezért tegnap jelentették be. :hmm: De lesz*rom az egészet, politika és időjárás után a videójátékok is ignorálva. Nekem semmi kedvem bunkó stílusban válaszokat kapni már megbocsáss. Azt is lesz*rom ,hogy ez a védjegyed. ha én tudtam változtatni te is tudsz. Ha meg nem akarsz akkor ne válaszolj, legalábbis nekem. Kösz.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen, máskor is, és bocsánat, hogy élek! :rock:

 

Ne szíveskedj. Te kötöttél belém. megérdemelnéd egyszer hogy te kapj így választ egyszer. Velem ha lehet ne süsd el a bunkó Dzséjtet. Ha nem tudsz rendesen válaszolni hagyj békén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húha, ez tényleg jó játék lehet, ha egy ilyen baráti fórumon érdemes összekapni miatta :rock:

Én nem ismerem, de emiatt a párbeszéd miatt fogom kijátszani :hmm:

 

 

 

(És nem akarok viccet csinálni ebből, csak békítésnek írtam...)

 

Nem haragszom rá, csak képtelen levetkőzni a (néha) érdekes stílusát. De persze ő kéri hogy ugyan ne legyünk már olyanok. De ő abszólut nem hajlandó változni. Hát akkor ebben a témában no kommunikáció. Nekem nincs szükségem erre. Persze azért csinálja mert ő nem ezt kapja, ő mindíg normális választ kap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.