Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt. Hát öreg rókával beszélsz. :D Azért mert elárultam az eszmét. Kb egy éve már a wasd-al irányítok.

ÁRULÓ! :D Így már értem. Lehet, pont a Dead Space 1 volt az, ami miatt átszoktál. :) Abban nem lehetett átállítani a nyilakra.

Attól, hogy te nem használod a hasalást, még van rá gomb, amit számba kell venni ;) Én sűrűn használom, mert pontosabban lehet úgy lőni, és kevésbé találnak el. Én a sprintről beszéltem, ami limitált, mert ugye kifogy a szufla az emberkékből, ezért kap mindig külön gombot (már amelyikben van, természetesen nem minden játékban van ilyen). Amúgy én is beállítom a sima futást, ha lehetséges (bár őszintén szólva, rég találkoztam olyan játékkal, amiben van ilyen opció, és nem rémlik, hogy a lentebb felsorolt játékok közéjük tartoznának). Ezer évig tartana egy játék, ha a kiskrapek mindig csak sétálna. Fusson a katona, az a dolga :D

 

Az, hogy ne gyűljön össze pénzed, csak akkor lehetséges, ha mindig elköltöd minden vasad másra. Persze ez is egy megoldás, de azt javaslom, hogy ne tedd. Legalább három fegyver jó, ha megvan: a plazmavágó, ez ugye alap, soha ne is váltsd le :) A Line Gun, ez jó szolgálatot tehet bizonyos tömegesen támadó dögöknél. A Flamethrower, azaz a lángszóró, ami a kis görcsök ellen kellhet, amik a terhes szutyokból pattognak elő. Valamint a Pulse Rifle, mely géppisztoly és gránátvető módjainak hasznosságát szerintem nem kell ecsetelnem. Ezekre, és az új páncélokra azért gyűjts össze pénzt, mert a játék későbbi szakaszait csak plazmavágóval és alappáncéllal (még ha teljesen maxra is fejlesztenéd őket), nem élheted túl. Fejleszteni meg a plazmavágót, a gépfegyvert és a páncélt érdemes. Fegyvereknél különös tekintettel a tárkapacitásra és sebzésre, páncélnál meg az életre (a páncél levegőtartalékai és sebzési képessége baromira nem értékesek, mert levegő az űrben mindig akad - ez kicsit mondjuk így leírva paradox :D -, ütni meg nem nagyon ütsz).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már 5-6 éve wasd-t használok, és szeritem sokkal jobb mint a nyilak, kivéve autósnál. :D

Most játszok a Dead Space 1-el és nekem nagyon tetszik, szinte semmi félelmetes nincs benne. :D

Amúgy hanyas szintű páncél az utolsó? (nekem 3. szintű van.)

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már 5-6 éve wasd-t használok és szeritem sokkal jobb mint a nyilak, kivéve autósnál :D

Szerintem tök mindegy, mert mindegyik gomb ugyanúgy helyezkedik el és ugyanolyan érzékeny. ;)

 

most játszok a dead space 1 el és nekem nagyon tetszik semmi félelmetes nincs benne :D

He?

 

Off

Mond csak, undorodsz a vesszőktől, vagy mi, hogy baromira nem akarod használni őket? Tudom, tudom, alávaló köcsögség, utolsó szemétség számon kérni valakin olyat, hogy helyesírás, ami végül is csak az alapvető kultúra része, de azért na, legalább a mondatkezdő nagybetű, a tagmondatokat elválasztó vessző és a mondatvégi írásjel legyen már az a minimális szint, amihez mindenki ragaszkodik? Esküszöm, a diszleksziás ismerőseim már jobban írnak, mint egyes egészséges emberek. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

He?

 

Off

Mond csak, undorodsz a vesszőktől, vagy mi, hogy baromira nem akarod használni őket? Tudom, tudom, alávaló köcsögség, utolsó szemétség számon kérni valakin olyat, hogy helyesírás, ami végül is csak az alapvető kultúra része, de azért na, legalább a mondatkezdő nagybetű, a tagmondatokat elválasztó vessző és a mondatvégi írásjel legyen már az a minimális szint, amihez mindenki ragaszkodik? Esküszöm, a diszleksziás ismerőseim már jobban írnak, mint egyes egészséges emberek. :roll:

Off

Bocsánat! Általában úgy írok, hogy gyorsan leírom amit gondolok aztán javítom, mert a billentyűzeten nem ál rá a kezem a vesszős betűkre. :para: Hát most a javítás elmaradt. :pfff: Még egyszer bocs. :)

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos az EA új üzletpolitikájának hála a második részt már nem magyarították (mint ahogy nem magyarítanak már semmilyen EA játékot, szóval vicces lesz a Dragon Age 2-t és a Mass Effect 3-at végigjátszani). De talán majd néhány amatőr lefordítja, csak hát az idő kérdése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem azért aggaszt a gépigény:

Operációs rendszer: XP/Vista/Windows 7

CPU: Intel Core 2 Duo 2 GHz, AMD Athlon 64 x2 2 GHz

Memória: 2 GB RAM

Helyigény: 9 GB

DVD ROM: 8x

Videokártya: NVidia 8800GT 512 MB RAM, ATI 3850HD 512 MB RAM

Hang: DirectX 9.0c

 

Ez a minimum, vagyis az, amin elindul, de hogy nem játszol vele, az fix. És a gépem nem sokkal múlja ezt felül (főleg a proci a gond) :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem azért aggaszt a gépigény:

Operációs rendszer: XP/Vista/Windows 7

CPU: Intel Core 2 Duo 2 GHz, AMD Athlon 64 x2 2 GHz

Memória: 2 GB RAM

Helyigény: 9 GB

DVD ROM: 8x

Videokártya: NVidia 8800GT 512 MB RAM, ATI 3850HD 512 MB RAM

Hang: DirectX 9.0c

 

Ez a minimum, vagyis az, amin elindul, de hogy nem játszol vele, az fix. És a gépem nem sokkal múlja ezt felül (főleg a proci a gond) :para:

 

Nekem a vga-m pont a 8800 GT. a procim Core 2 duo és 2,33 Ghz-es. Reménykedem mert eddig minden játék tök jól ment. Pl a Dead Space 2 is.

Oldie-nak úgy fog menni mint a nyúl. :D

 

A Dead Space 2-ben az 5. fejezetnél tartok valami fagyos helyen ami tele van hullával, a templomból jövet jutottam ide. Hány fejezet van még? Sokkal jobb mint az első. Simán van esélyed. Még a lőszer is több.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a vga-m pont a 8800 GT. a procim Core 2 duo és 2,33 Ghz-es. Reménykedem mert eddig minden játék tök jól ment. Pl a Dead Space 2 is.

Ennél csak a videókártyám jobb, egy GeForce GT 220-as. Eddig nálam is majdnem minden elfutott (az egyetlen kirívó eset a Force Unleashed két része volt, melyből az első egyáltalán nem futott nyúl módjára, a második meg az utolsó pályán akadt, mint a rosseb). De azért ez mégis csak egy Crytek termék, azok pedig hajlamosak erőművek alá gyártani.

 

A Dead Space 2-ben az 5. fejezetnél tartok valami fagyos helyen ami tele van hullával, a templomból jövet jutottam ide. Hány fejezet van még? Sokkal jobb mint az első. Simán van esélyed. Még a lőszer is több.

Pont a harmadánál jársz, még tíz fejezet van hátra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Crysis 2 - Trailer

 

Én már játszom demojával XBox LIVE!-on ;) Bocsi, hogy csak erről tudok beszélni, de olyan jó, na...

 

Nagyon király a 2, csak a táj idegen kicsit (felhőkarcolók), feltűnő érdekesség, hogy (lehet, hogy csak a multiban) egyszerre több nanoruha effekt is lehet aktív. Egyszerre lehetsz láthatatlan és szupergyors. :D Csak úgy elég gyorsan lemerül.

 

Még nagyon nem vagyok hozzászokva a joystickos FPS-ezéshez, de már nyertem egy kört, valami 11 kill-el! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennél csak a videókártyám jobb, egy GeForce GT 220-as. Eddig nálam is majdnem minden elfutott (az egyetlen kirívó eset a Force Unleashed két része volt, melyből az első egyáltalán nem futott nyúl módjára, a második meg az utolsó pályán akadt, mint a rosseb). De azért ez mégis csak egy Crytek termék, azok pedig hajlamosak erőművek alá gyártani.

 

 

Pont a harmadánál jársz, még tíz fejezet van hátra.

 

Köszi, akkor nyomom tovább.

 

Nálam rezeg a léc, de talán két pixeles felbontáson és fekete-fehérben megröccen majd a képtartalom :D

 

Simán fog nálad menni, neked van a legújabb géped.

 

 

Crysis 2 - Trailer

 

Én már játszom demojával XBox LIVE!-on ;) Bocsi, hogy csak erről tudok beszélni, de olyan jó, na...

 

Nagyon király a 2, csak a táj idegen kicsit (felhőkarcolók), feltűnő érdekesség, hogy (lehet, hogy csak a multiban) egyszerre több nanoruha effekt is lehet aktív. Egyszerre lehetsz láthatatlan és szupergyors. :D Csak úgy elég gyorsan lemerül.

 

Még nagyon nem vagyok hozzászokva a joystickos FPS-ezéshez, de már nyertem egy kört, valami 11 kill-el! :rock:

 

Xbox-on van már demo? De el vagytok kényeztetve. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem itt a legújabb. Mikor is vetted? ha jól emlékszem hd 4850-es kártya van benne ami a miénknél sokkal jobb. 2009-ben vetted nem?

Jaja, másfél éves a vas. Mára meg már itt van a 6000-es széria is. Bár mondjuk ez annyival többet nem tud grafika terén, inkább a szolgáltatásaiban erős. Több monitoros funkció, meg anyámkínja. A két magos procik még ma is megállják a helyüket a négyezres atis karikkal, többek között. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, másfél éves a vas. Mára meg már itt van a 6000-es széria is. Bár mondjuk ez annyival többet nem tud grafika terén, inkább a szolgáltatásaiban erős. Több monitoros funkció, meg anyámkínja. A két magos procik még ma is megállják a helyüket a négyezres atis karikkal, többek között. :)

 

Pontosan. A 4 mag még mindig parasztvakítás. A 6000-es még tudja a Directx 11-et hardveresen. De egy másfél éve vett gép simán bírja még minimum 2 és fél évig. Az enyém 2007 decemberi és simán mennek még rajta a játékok. No para. Hozzád fogunk járni Crysis 2-özni. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új lények kerültek fel a Heroes 6-ról.

http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/game/creatures/

http://www.heroworld.net/h6/monsterswf.php#

 

Nem szoktam berakni a HoMM VI-os híreket, de ezt most megosztom veletek. Számomra már most az Év Játéka, kib*szottul várom.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dead Space 2 végigjátszva 7 óra 4 perc alatt :D

 

Csak én vagyok ilyen balfék? :D Indulhatnátok a világ leggyorsabb játékosa címért. :D Egyszerűen el nem tudom képzelni hogy lehet ilyen gyorsan végigjátszani, mikor vannak ám kemény helyzetek. Na mindegy majd utánajárok. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos az EA új üzletpolitikájának hála a második részt már nem magyarították (mint ahogy nem magyarítanak már semmilyen EA játékot, szóval vicces lesz a Dragon Age 2-t és a Mass Effect 3-at végigjátszani). De talán majd néhány amatőr lefordítja, csak hát az idő kérdése.

 

A Mass Effect 3-ra azért nem vennék még mérget, mivel az EA munkatársai a Facebookon tettek pár megjegyzést, ami reményre adhat okot. Szóval van esély, még ha az csekély is.

 

Január 3.-án írták:

 

Jelenleg nem tudunk információval szolgálni a Mass Effect 3 lokalizációját illetően. Az EA-nél mindenképpen azon vagyunk, hogy legyen magyar lokalizáció.

 

Január 17.-én írták:

 

A fordítást nem az EA, hanem a stúdió készíti. Mi, mint EA kértük a Mass Effectek lokalizációját, de még nem kaptunk megerősítést arról, hogy lesz -e a stúdiónak kapacitása a annak elkészítésére. Petíciót hiába írtok, központilag anélkül is megkezdődött a lokalizáció intézése.

 

Jelenleg itt tartunk.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dead Space 2 végigjátszva 7 óra 4 perc alatt :D

Vaó... Milyen fokozaton nyomtad? Én már csak azért is siettem, mert tesztet kellett írnom belőle, de még így is tíz órába telt közepes fokozaton.

 

Csak én vagyok ilyen balfék? :D Indulhatnátok a világ leggyorsabb játékosa címért. :D Egyszerűen el nem tudom képzelni hogy lehet ilyen gyorsan végigjátszani, mikor vannak ám kemény helyzetek. Na mindegy majd utánajárok. :D

Misi nevében nem beszélhetek, de nekem azért megvolt az az előnyöm, hogy sokszor végigjátszottam az első részt, és a lények ahhoz képest semmit sem változtak (egyedül az újakat kellett kiismernem, de azokból meg nincs sok). Így sokszor már a hangból is tudom, milyen szörny jön, arra milyen fegyvert kell ráfogni, hogyan kell állni, mit kell csinálni. Szóval a kemény helyzetekből már rutinosan török ki, ami azért nagy előny. :)

 

A Mass Effect 3-ra azért nem vennék még mérget, mivel az EA munkatársai a Facebookon tettek pár megjegyzést, ami reményre adhat okot. Szóval van esély, még ha az csekély is.

Ezt nem tudtam. Valóban reményt keltő. Remélem sikerül nekik összehozni valamit, mert sz*r lenne, ha az első két rész után a harmadik nem lenne lokalizálva. Szerencsére még van idő decemberig, így bőven megcsinálhatják. Csak sajnos ott a másik oldal: a Lair of Shadow Broker nem lett magyarítva, ahogy a Dragon Age 2 és a Dead Space 2 sem :( De azért remélem, hogy a Mass Effect 3 lesz a szerencsés kivétel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vaó... Milyen fokozaton nyomtad? Én már csak azért is siettem, mert tesztet kellett írnom belőle, de még így is tíz órába telt közepes fokozaton.

Közepes utáni fokozat :)

De, a játékélmény nagyon jó, én sokkal több időnek éreztem, kb 15-20 órának nem tudom miért :)

Én is meglepődtem hogy csak 7 óra. :D

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.