Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Persze a fejlesztők megérdemlik a pénzt. Ilyen olcsó a Crysis és a warhead? Mi a harmadik?

A Crysis Wars, multira kihegyezett Crysis játék. A Warheaddel együtt jelent meg, ahhoz is van hozzácsapva.

 

Abban viszont százra biztos vagyok hogy Carmack mindíg azt mondja, hogy: "when it's done". Ő sose mondott még évet sem. Nem lehet hogy valaki mindíg bedobott egy dátumot úgy hogy mintha az ID mondta volna?

Az egy dolog, hogy Carmack mit mond, az meg egy másik, hogy az Id mit jelent be. Lényegében tök mindegy, ki mondja, ha hivatalosan mondják.

Azt a könyvet én is olvastam Carmackról. Valóban egy komputer lehet az agya helyén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez sem szokványos. Kb 11-12000 ft egy új játék.

Az EA esetében annyira nem, az elég "baráti" áron osztogatja az utóbbi időben a játékait. A Dead Space 2 is csak 8990-be került, sőt, anno a Mass Effect 2 extra kiadása is ennyibe fájt (bár a CD Galaxis még ráküldött egy extra kedvezményt, így ennyibe se).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EA esetében annyira nem, az elég "baráti" áron osztogatja az utóbbi időben a játékait. A Dead Space 2 is csak 8990-be került, sőt, anno a Mass Effect 2 extra kiadása is ennyibe fájt (bár a CD Galaxis még ráküldött egy extra kedvezményt, így ennyibe se).

 

Ez jó üzletpolitika.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mass Effect 2 (csak saját felelősségre)...

 

 

A legutóbbi DLC-ben, a ruahacsomagban lévő TLK fájlokban van pár szöveg, ami talán a következő DLC-re mutathat rá (talán véletlenül hagyták benne). De ahhoz, hogy megértsünk mindent kezdjük a történet elejéről.

Tudjuk jól, hogy az emberek és a batáriak között nagyon rossz a viszony. Január 21.-én a Cerberus Daily News-ban arról számoltak be, hogy ez a konfrontáció tovább fajult azáltal, hogy az SSV Budapest belépett a Bahak rendszerbe.

Ehhez fűződik az új DLC TLK-ja, melyben több újdonság is van:

- Új csillagköd: Viper nebula (Vipera-köd)

- Új bolygók: Bahak, Clogon, Aratoht, Yunaca, Urmola, Bastzuda

- Van egy olyan sor is mely így kezdődik: EDI'S TRAVEL ADVISORY. Ebben EDI azt tanácsolja, hogy ne lépjen be az SR2 a batáriai űrbe, mert bár nem Szövetségi Hajó, nagyon hasonlít az SR1 megejelenésére --> ergó ellenségnek vennének, mint egy Szövetségi Hajót.

Aztán Január 24.-én Dr. Amanda Kenson egy felfedezésről számol. Röviden a felfedezés azt "sejteti", hogy a Térköz Reléket a protiánoktól egy sokkalta ősibb faj fedezte fel. Ehhez kapcsolódóan, a TLK fájlt ezt a sort is tartalmazza: Küldetés: Rescue Dr. Kenson (Mentsd meg Dr. Kensont).

 

Ebből következően:

- Dr. Kenson-t elrabolják, valószínűleg a Batáriai űrben tarthatják valahol fogva.

- A Szövetség csak a mi segítségünkre támaszkodhat, mert nálunk van a megfelelő álcázó berendezés.

- Valószínűleg találkozhatunk Ashley/Kadien-vel.

- Újabb infót kaphatunk a Kaszásokról, hiszen valakinek állnia kell a háttérben.

 

Nos erre jutottunk a fórumon, főleg Slashice felhasználónak köszönhetően, hiszen ő vette észre az információkat.

Ha lehetséges, kezeljétek bizalmasan az információkat, én is, hogy épp megláttam, hiszen törölte a fórumból a megjegyzését; utána néztem én is, és van valami ebben a feltételezésben. Azon gondolkodom, hogy hamarosan én is törlöm majd innen ezt az infót, tiszteletben tartva Slashice-t. Amúgy mi a véleményetek róla? Lehetőleg spoiler mögött folytassuk a témát, köszönöm.

 

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes elképzelés, bár szerintem az SSV Normandy SR-1-et csak egy vak tudná összekeverni a Normandy SR-2-vel (mert ugye már az elég árulkodó - a nyilvánvaló formai és színbeli különbségek mellett -, hogy az SR-2 vagy kétszer nagyobb az elődjénél), úgyhogy reálisabbnak tartanám, hogy Shepardot a Bring down the Sky-ban, illetve az egyik előtörténet miatt tarthatják távol a batáriktól (meg, hogy a Normandy SR-2 földi hajó, ez is elég jó indok a batáriknak).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Játékmenet a Crysis 2-ből. Továbbra is érthetetlen hogy miféle emberi katonákat kell kinyírni New Yorkban mikor az UFOK foglalták el? Miért nem csak az ufokat kell nyírni? Ezek az emberi katonák miért lesznek ellenfelek?

 

http://www.gamestar.hu/crysis-2-road-rage-trailer.html

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Játékmenet a Crysis 2-ből. Továbbra is érthetetlen hogy miféle emberi katonákat kell kinyírni New Yorkban mikor az UFOK foglalták el? Miért nem csak az ufokat kell nyírni? Ezek az emberi katonák miért lesznek ellenfelek?

Ezen már én is gondolkodtam. Az elsőben okésak voltak a koreaiak, de itt gőzöm sincs, kik akarnak emberre támadni, mikor éppen idegenek ostromolják a Földet. Az egyetlen, amit el tudok képzelni, hogy egy emberi csoport (a koreaiak?) lepaktálnak az idegenekkel, de az elég béna megoldás lenne.

 

Dehogy múlik. Jön egy újabb single, és nem idióta tizenévesekkel kell benne játszani. :D

Pontosan. Sőt, ha olyan a játék, akkor a single-t többször is újra lehet játszani és évekkel később is le lehet venni a polcról. Hogy csinálnánk meg ezt multival, ha üresek a szerverek, urambocsá már le is vannak állítva? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.