Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Eddig jó, bár még csak pár percet játszottam vele. Valamit csinálnom kell a hangkártyámmal, mert minden játékot 5.1-be vág be, ami gáz, mert csak 2.1 van. Így vagy nincs egyáltalán hang, vagy az elülső és hátsó hangok nem szólnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hangprobléma kiküszöbölve, az volt, amire gondoltam (régi driver). És máris minden működik :D Állati ez a játék. Gyönyörű grafika, a gyilkolás mindenféle formája, jófajta karakterek, és egyelőre a sztori is tetszetős (kalóznak lenni oly jó :)), bár nem számítok azért hűde nagy fordulatokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hangprobléma kiküszöbölve, az volt, amire gondoltam (régi driver). És máris minden működik :D Állati ez a játék. Gyönyörű grafika, a gyilkolás mindenféle formája, jófajta karakterek, és egyelőre a sztori is tetszetős (kalóznak lenni oly jó :)), bár nem számítok azért hűde nagy fordulatokra.

 

Ennek örülök. Mindjárt játszok is és tomcatre(nem érdemli meg a nagy betűt) fogok gondolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most hagytam abba kicsit (lehet még játszok vele majd később). Állati játék! Baromi jó ötletek vannak benne (mikor a Godzilla robotot kellett irányítani, az fergeteges :lol: ). És a szövegek, amiket levágnak. Némelyiktől gurulni lehet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most hagytam abba kicsit (lehet még játszok vele majd később). Állati játék! Baromi jó ötletek vannak benne (mikor a Godzilla robotot kellett irányítani, az fergeteges :lol: ). És a szövegek, amiket levágnak. Némelyiktől gurulni lehet :)

 

Tök jó hogy te érted. Én csak kicsit. Sok a fuck. :D A story persze világos(nagyjából), de az amcsi szleng bekavar néha. Godzilla marha jó volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, elmarad a világvége, Frenkie. Befejeztem a Bulletstormot :D Remek kis játék volt, remek ötletekkel, csak kár, hogy ezt is úgy hagyták abba, ahogy. Jöhet a folytatás.

 

Ennek örülök. Szerintem nekem sem sok lehet már hátra, csak én hétvégén jó ha 1 órát nyomtam. Mennyi volt összesen? 3 óra? :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vgeztem én is vele. Nagyon jó volt, élvezetes de nagyon rövid.

 

 

Hát igen a tábornok úr életben maradt. Valószínü lesz folytatás. Kinek mi volt a kedvence? Én állandóan a shoti másodlagosához vettem lőszert. Egy lövéssel szétégettem vagy 6 ellenfelet. A mesterlövészpuska másodlagosa is jó volt tömeges ellenfelek ellen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A tábornok is, meg Ishi is "feltámadt", valószínűleg még több gépi alkatrésszel.

 

Én a géppisztoly-shotgun-mesterlövészpuska kombót preferáltam. A géppisztoly jól jött a távol maradó, kisebb célpontok, meg a minigunos és a gránátvetős rohadékok ellen. A shotit előszeretettel használtam a nagydarab, közel merészkedő vagy nehezen sebezhető tetvek ellen (mint a tábornok úr elit harcosai vagy a villámszórós köcsög). A mesterlövészpuskával meg mesterlövészekre vadásztam, illetve azokra, akik túl távol voltak a géppisztolynak. A maradék fegyvereket meg csak kipróbáltam, de nem igazán győztek meg használhatóságukról. Ja, meg ott volt a minigun, na azokat mindig felszedtem és mentem vele aprítani :D Na meg, kis-RoboGodzilla sem volt rossz fegyver :lol:

Szerencsére lőszerben nem sűrűn szenvedtem hiányt, hála a pontrendszernek és az elhullottaktól elkobzott célszerszámoknak :) Egyedül a gaz gizgaznál ürült ki a géppisztoly és majdnem a shoti is.

 

Kedvenc ellenségem meg Godzilla volt. Leesett az állam, mikor előtrappolt. Nagyjából ez cikázott át a tudatomon: és ezt hogy a k*rva anyjába fogom megölni? :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor csak tehettem akkor a mesterlövészpuskához folyamodtam :) De a leggyakrabban a gépfegyvert használtam. Jó volt még annak a kézfejes micsodának is a másodlagos pusztító ereje. A debella állatok ellen jól jött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valami gyönyörű. U. S marine-ként Irakban. :D Nagyon jól le van modellezve Irak, meg persze a katonák is. Már csak egy kérdés van. Lesz single is a játékban?

Azt hiszem el leszek kényeztetve. Ez a játék a Crysis 2(ott is amcsi katona). Meg vagyok hatva. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne, ha nem a Star Trek szövegét vágták volna alá. A játéknak voltak saját szövegei, használhatták volna azt. Mondjuk az ME2-nek ez tökéletesen megállná a helyét filmes trailerek között is:

http://www.youtube.com/watch?v=PZK9vrBNRys

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.