Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Szerintem rajongói alkotás. Kétlem, hogy még egyszer ellőnék a Normandy felrobbantását. Pláne idióta az elnevezés is, hiszen N3 van kiírva, holott az N teljesen mást jelöl az ME univerzumban. Legfeljebb SR-3 lehetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az, hogy feltörni nem fogják, fel fogják, könnyebben, mint egy normális játékot. De az, hogy nem áldoznak egy centet sem a dobozos kivitelre, sokat elárul. Például azt, hogy ők sem tartják annyira jónak, hogy érdemes legyen a dobozzal bajlódni.

Na meg, a Konami nem éppen az FPS-eiről híres. Plusz, nem tobzódunk a jól sikerül filmadaptációkban játékok szintjén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy páran láttátok már, de a Heroes 6 így fog megjelenni Gyűjtői Kiadásban. Nekem már most az Év Játéka és az Év Megjelenése. Így néz ki egy rendes játék megjelenés. Szép nagy doboz, tartalmas fizikai extrák... stb.

http://www.youtube.com/watch?v=owH3Y6hK8JI

 

A játékkal kapcsolatban egyik szemem sír, a másik nevet ugyanazon okból. Eltolták a megjelenést június végére. Egyrészt ez tök rossz, sokkal többet kell várni rá, másrészt az államvizsgám nincs veszélyben, mert ahogy magamat ismerem a játék a tanulás kárára ment volna.

No de sebaj, addig is lehet gyűjteni erre a kiadásra :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dragon Age 2: pár órát játszottam vele. Hát, eddig jobbnak tartom, mint az elsőt. Visszafogtak az RPG elemeket, ez szerintem jót tett neki (bár még mindig sokkal-sokkal RPG-ébb, mint a Mass Effect 2 volt), az se utolsó, hogy hősünk beszél, és bőven van benne akció. Ráadásul szebb, mégis simábban fut, mint az elődje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad is volt. :D Ilyenkor milyen lassan megy az idő. Még mindig 1 hét a Crysis 2-ig.

Viszont MÁR CSAK egy hét a Nintendo 3DS-ig.

 

Én tuti rögtön veszek! Úgysem megy lejjebb az ára egy év múlva sem, akkor miért ne vegyem meg rögtön? Az olyan fílinges egy konzolt Launch Daytől birtokolni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atyajóúristen. Ennél élethübb játékot még nem láttam. Ehhez képest az MW 2 smafu. Egy hiba azért van. Nem hinném hogy egy mesterlövész ilyen gyorsan lőne egymás után, főleg hogy tárat is kell cserélnie.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.