Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nem, senki se marad életben. Jön Frenkie meg a shoti és mint S. A. S. renegát levadászik mindenkit :)

Engem megvéd Jake és a na'vi cimborái, igaz, Jake? :D

De még jobb lesz, ha majd megjön Shepard, mert úgyis a Mass Effect 2 lesz az igazi Ász :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az idei év játéka a Fallout 3 (a magyarítást megvártam, így csak idén játszottam vele először) :D

Jövőre meg kemény meccs lesz, hiszen jön a Mass Effect 2, meg az AVP3. Nálam e kettő között fog eldőlni (bár valószínűleg az Alienek miatt az AVP3 lesz a nyerő :lol: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, akkor egy kis grafikai tuning kell majd ha rendesen élvezni akarod az AVP3-at, mert ha jól tudom DX11-es lesz :lol:

 

 

Ezz csak parasztvakitás.A Crysis DX10-es volt, se simán ment DX9-el és semmmi különbség nem volt.Legalábbis szemre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, akkor egy kis grafikai tuning kell majd ha rendesen élvezni akarod az AVP3-at, mert ha jól tudom DX11-es lesz :D

Ja, már én is szembesültem a ténnyel. Sebaj, már úgy is tervbe van véve.

 

Ezz csak parasztvakitás.A Crysis DX10-es volt, se simán ment DX9-el és semmmi különbség nem volt.Legalábbis szemre.

De a Cryisis-hoz csak Pixel Shader 3.0 kellett, ami nem volt nagy kihívás a 4.0-s Shaderrel felvértezett kártyámnak. Az AVP3-hoz viszont PS 5.0 fog kelleni, és sajnos eme hiányosság már gondot fog okozni. Azt a fajta "el sem indul" problémát.

 

Ezt most találtam. Kiderült, hol játszódik a Half Life 2 :lol:

e271de80ceab5d010bad4a7bc6c2167c_large.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki hozzám hasonlóan bajlodott az NFS Shift beállításaival, annak itt van egy használható ajánlás. Főleg a második pontot ajánlom, mert ezzel szívtam a legtöbbet. ( fel van cserélve a két érték)

 

Használható beállítások

1. Lépjetek be a Beállítások / Játékmenet / Vezérlési beállítások menübe. Itt a következő értékeket állítsátok be:

Kormányzási holttér: 15%

Gázpedál holttér: 10%

Fékpedál holttér: 10%

Kormányérzékenység: 5%

Gyorsulásérzékenység: 5%

Fékérzékenység: 5%

Gyor.korm.érzékenység: 100% (eredetileg is ennyi)

2. Menjetek az Autóim / Gyors tuning menübe, itt a Vezetési tulajdonság résznél lévő csúszkát toljátok el teljesen a Túlkormányozottság oldalára. Az autó ettől lesz alulkormányzott, viselkedik majd stabilan a kanyarokban (tolni fogja az orrát a kanyarkijárat felé).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki hozzám hasonlóan bajlodott az NFS Shift beállításaival, annak itt van egy használható ajánlás. Főleg a második pontot ajánlom, mert ezzel szívtam a legtöbbet. ( fel van cserélve a két érték)

 

Használható beállítások

1. Lépjetek be a Beállítások / Játékmenet / Vezérlési beállítások menübe. Itt a következő értékeket állítsátok be:

Kormányzási holttér: 15%

Gázpedál holttér: 10%

Fékpedál holttér: 10%

Kormányérzékenység: 5%

Gyorsulásérzékenység: 5%

Fékérzékenység: 5%

Gyor.korm.érzékenység: 100% (eredetileg is ennyi)

2. Menjetek az Autóim / Gyors tuning menübe, itt a Vezetési tulajdonság résznél lévő csúszkát toljátok el teljesen a Túlkormányozottság oldalára. Az autó ettől lesz alulkormányzott, viselkedik majd stabilan a kanyarokban (tolni fogja az orrát a kanyarkijárat felé).

 

Isten vagy.Ki is próbálom.A rohadt kanyaerokban szívom meg állandóan(farolás)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam eddig úgy tűnik beválltak ezek az értékek. Persze az más kérdés, hogy a Driftben mi vár majd rám. Azt nem nagyon szeressem.

 

 

Azt én is rühellem.A Carbont azért is hagytam abba.Különben ez az nfs baromi nehéz.Elég egy hiba és sosem éred utol az ellenfelet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ez a marketingkampány része.A felfokozott elvárásokat növelni kell a megjelenés közeledtével.

 

 

Itt egy érdekes cikk:

 

http://www.sg.hu/cikkek/70554/nem_egy_suly...on_flashpoint_2

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem írsz valami beszámolót. :D Egyszer nekem is ki kéne néznem. Mondjuk érdekes lenne ezt Frenkievel megtenni. Nézne a nép amikor hozza a shoti alakú kontrollerjét :D Dzséjt meg a P80-asát. :D

 

 

Dehogyis, igazi shotival ki.Ha játékban kifogy a lőszerem akkor előveszem a fegyvert és élő Quake. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No hát újra itt volnék :D

Nagyon jó volt a mai Budapest Game Show :lol: Sajnos le kell vonnom 1 tanulságot. A digitális fényképezőgépek elemről működnek. Eddig ok. Az elemek lemerülhetnek. Na eddig ezt nem tudtam és szépen elmentem 4 db csontra lemerült elemmel, így sajnos a gyönyörű hosstess lánykákról nem tudtam (sok) felvételeket készíteni, pedig alaposan csurgott a nyálam utánuk :yes:

 

sdc10887x.th.jpg

 

sdc10896.th.jpg

 

A magyar hivatalos Avatar oldal megbízásából hoztam 2 Avatar gameplay videót és mivel mobillal vettem fel őket nem valami nagy minőségűek :D

 

http://www.indavideo.hu/video/BGS_Avatar_1_resz

 

http://www.indavideo.hu/video/BGS_Avatar_2_resz

 

Valamint van itt egy kis Star Wars: TFU videó is. Jut eszembe mint a legtöbb tömegrendezvényről innen sem hiányozhatott Bartha Dzsedáj Zoli és a jelmezes haveri köre, akiket a Gamestaros BZ faggatott a TFU alatt. :)

 

http://www.indavideo.hu/video/BGS_Star_WAr...Force_Unleashed

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért remélem írsz valami bővebb összefoglalót a kiállításról :D
Nem írok többet, mert a csajokat néztem nem a játékokat. Játékok közül is a TFU és az Avatar ami érdekelt, a Win7-et már ismerem
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.