Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Frenkie, nagyon az elején jársz még. :P Annál a faszinál én is szenvedtem, de végüli ha ráérzel a ritmusra akkor két perc alatt végzzel a pályával. Megnyugtatlak, lesz ennél is nehezebb és alapos odafigyelést igénnyel, hogy aprítsd a keménylegényeket, miközben fél szemed a boss-on van aki éppen lendületet vesz a támadáshoz....a társával együtt. :P

 

Ez nem megnyugtató.Én azt hittem már a közepe.Amikor már 30-adszor halok meg akkor szerintem a szomszédok már a pszichiátriát hívják az otthonomból hallatszó átkozodások miatt. :)

 

 

Kipróbáltam a Bioschoch 2-őt.Nagyon jó ,most a Big Daddyvel kell menni aminek a jobb karjába egy fúró van beépítve.Hát rendesen lehet aprítani vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OMG! WTF! MASS EFFECT! ;)

 

Embertelen! Iszonyatos (jó)! Fantasztikus! Brilliáns!

 

Végjáték:

Spoiler:

A végén mikor Sarent kellett legyőzni (sőt az egész játékban) bebugolt a játék, nem tudom mitől, de ha túlmelegedett a fegyverem, nem tudtam utána használni! (Nem hűlt ki...) Sarent a végén fegyver nélkül kellett kinyírnom :) Elég vicces... Letöltés miatt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, megvetted az új Pc Gurut? Mert van benne egy BF: Bad Company 2 béta kód, amit én nem használok, te meg szereted ezeket a játékokat és ha nem vetted meg, szívesen odaadom ;)

Meg van még? Mert mostmár szívesen megveszem, valamiért nincs kedvem belekezdeni a ME2-be... Majd később. Remélem megvan még.

 

Szerk.: Kérdés: Ha kijön az eredeti, akkor a beta kulccsal törölhetem a s*ggem?

 

Szerk2.: 798Kb/s-mal jön 1.4 GB 30 perc :) Már csak a kulcs kell :D

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai naptól lehet figyelni a sarki virágkötőket. Ma jelenik meg amerokkában az Aliens vs Predator! :D Remélem a virágkötőknek nem tart sokáig újracsomagolni a virágszálakat, mint anno az Avatarcsokor esetében. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai naptól lehet figyelni a sarki virágkötőket. Ma jelenik meg amerokkában az Aliens vs Predator! :D Remélem a virágkötőknek nem tart sokáig újracsomagolni a virágszálakat, mint anno az Avatarcsokor esetében. :D

 

Írd alá, hogy::

Ez egy kódolt üzenet, aki nem érti, küldjön PÜ-t. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írd alá, hogy::

Ez egy kódolt üzenet, aki nem érti, küldjön PÜ-t. :D

Aki nem érti, az nem is mozgolódik a topic látogatóinak körében :D

 

Xbox csomagolásban már rég kapható... :P No meg is néztem magamnak, milyen is, de nem könnyű, a három fajtából egyikkel se!

Az a jó, ha nehéz. Az a reális. Ha könnyű lett volna, már a Nostromo legénysége is életben maradt volna :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A virágboltban az idegen ragadozóvirág :D A Penge1911-est vásároljátok meg, ne az Újratöltöttet, mert azok a virágszálak a vízből kivevés után elvesztik a mentések szirmait, aztán lehet elölről kezdeni az egész játékok (tetszik ez a virágnyelven történő megfogalmazás :D ).

 

De máris kiengedték a lámákat a karámból. Sokan videók és demok alapján már lazán le is sz*rozzák, de láttam olyat is, aki már végigtolta PC-n. Nagyon ügyes lehet a csávó, 30 perc alatt leszedte, kicsomagolta, telepített és végigjátszotta. Nekem is ideadhatná az időnyerőjét :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De máris kiengedték a lámákat a karámból. Sokan videók és demok alapján már lazán le is sz*rozzák, de láttam olyat is, aki már végigtolta PC-n. Nagyon ügyes lehet a csávó, 30 perc alatt leszedte, kicsomagolta, telepített és végigjátszotta. Nekem is ideadhatná az időnyerőjét :D

 

Perzsia hercege gémer? :D Nem tudtam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avp3: Nem bírtam ki és egy kicsit mentem vele.No para.Simán fut 1280x1024-ben very high-on minden.Az irányítással sincs gond.Holnap hazaérek nyomatom ezerrel.

Jó neked, nekem a videók lefutása után kilép az asztalra :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó neked, nekem a videók lefutása után kilép az asztalra :)

Probléma kiküszöbölve. Ha valakinek ugyanúgy kilépkedne a videók után, mint nekem, a megoldás: Windowsban a hangkártya beállításainál a hangminőséget állítsátok 16bit 48khz-re,vagy lejjebb. Nálam ezután gond nélkül futott tovább a videó után, lehet játszani (bár lassabban tölt be, de ez legyen a legnagyobb baja).

 

Mielőtt játszok vele, megvárom a sötétedést, ha már ilyen közel kerültem hozzá :) Aztán meglesz itt a megfelelő hangulat. Szerintem le sem fekszem :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AVP3

 

Belesasoltam én is. :P K*rva parás. :) Bár egy idő után kezd idegesítővé válni az állandó pityegés, de istenkém, az ember élete múlik sokszor azon a detektoron. :)

 

Picit viszont pipa vagyok, mert míg a menűben simán tudtam használni a gamepadot, addig a játékban meg se moccan. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o és erre hogy jöttél rá?

Nyitva tartottam a szemem és olvastam egy fórumon :)

 

Bár egy idő után kezd idegesítővé válni az állandó pityegés, de istenkém, az ember élete múlik sokszor azon a detektoron. :)

 

Picit viszont pipa vagyok, mert míg a menűben simán tudtam használni a gamepadot, addig a játékban meg se moccan. :P

Az első két és fél játékban is idegesített? :P

Egér + billentyűzet, Oldikám, egér + billentyűzet. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.