Ugrás a kommentre

The Clone Wars prezentáció a Comic-Con -on!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Először is nem értek egyet veled, Oldie... Vagyis, pontosabban nem szeretnék egyet érteni veled. Nem akarom, hogy emiatt ne menjen el komolyabb irányba a sorozat.

Nekem is nagy elvárásaim a második évaddal kapcsolatban...

Az ígéretek szerint messze ütősebb lesz, mint amilyen az első évad volt. Remélem betartják.

Először is egy magas színvonalú évadnyitót akarok. Az első évadnál kifejezetten nem tetszett az évadnyitás. Az "Ambush" nem volt éppen a legjobb rész. Ráadásul sok volt az elsőre nagyon idegesítő droidpoén. Még jó, hogy utána leadták a "Rising Malevolence"-t is, különben nem lettem volna túl elégedett.

Szerintem egyáltalán nem lesz sokkal sötétebb hangulatú, mint amilyennek elsőre tűnik. Talán az évadnyitó epizódok olyanok lesznek, de nem hiszem, hogy ilyen szinten elkomoruljon az egész évad. Viszont én is vágyok már több szeparatista győzelemre.

Spoiler:

Fog szerepelni egy Tal Merrick nevű korrupt szenátor, aki majd elrabolja Amidala szenátort. A Kalevala bolygó szenátora, ahol uralkodik egy Satine nevű nő. Akiről a kémvideó alapján azt hittük, hogy a Hapan királynő.

Természetesen egy túszmentő akciónak is szerepelnie kellene, melyben megszöktetik Wat Tambort. Meg kéne egy ilyen Rahm Kota beállítottságú Jedi, aki nagyon idegenkedik a klónoktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Függetlenül attól, hogy mit akarsz és mit nem, a készítők tuti nem fognak ennél mélyebb, komorabb tartalommal megáldott részeket adagolni egy rajzfilmcsatornán. Marad a könnyed hősi győzelmekkel, együttérezhető (sajnálatot kiváltó) alkalmi vereségekkel, gegekkel tarkított kaptafa. Talán az arányokon fognak változtatni és reményeim szerint ez így is lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy emlékszem, hogy a Cargo of Doomba vagy a Holocron Heistben szerepelni fog Oppo Rancisis.

Meg abban a kémvideóban, már amelyik alatt hang is volt, volt egy rész, ahol valami nő a holokronokról beszélt. A hangból, és a beszédstílusból következtetve erős a gyanúm, hogy Jocasta Nu és szerepel majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is egy magas színvonalú évadnyitót akarok. Az első évadnál kifejezetten nem tetszett az évadnyitás. Az "Ambush" nem volt éppen a legjobb rész. Ráadásul sok volt az elsőre nagyon idegesítő droidpoén.

A második évad első epizódja még az első szezonból került át, szóval nagy változásokra én nem számítok még. Bane lesz a középpontban (nem meglepő módon).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A német hang miatt már a hajamat téptem, de egyébként tűrhető. Nekem nem számít, hogy milyen a grafika, legalább futni fog az én gyenge gépemen is.

Kul Teska viszont hatszor keményebb lett, mint vártam! Jól kidolgozott főgonosz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.