Ugrás a kommentre

Elkészült a fórum logója!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Örülök, hogy sikerült ismét felkelteni az érdeklődéseteket. :cool: Nekem is csakis fekete jöhet szóba, csak gondoltam, választékbővítésnek a fehéret is felhozom - arról nem is beszélve, hogy hupikék is lehet, ha valaki olyat szeretne. :D

 

Ha már nem lesz új jelentkező, akkor egy idő után megbeszélhetjük, hogy mikor is menjen majd a rendelés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az eszmei értéke felbecsülhetetlen. :cool: Szerintem a minta rárakása dobja meg a költségeket.
Hát maga a bögre nincs több mint pár száz forint. Gondolom alapjaiba nem különbek mint az itthoni teásbögrék. Mikróba is rakhatod, tartós is, bár a járólapon történő pattogtatásnak nem áll ellen :D

Noh mindegy, rágódok rajta, főleg mert mint mondtad felbecsülhetetlen egy ilyen tulajdonlása :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát maga a bögre nincs több mint pár száz forint. Gondolom alapjaiba nem különbek mint az itthoni teásbögrék. Mikróba is rakhatod, tartós is, bár a járólapon történő pattogtatásnak nem áll ellen :cool:

Noh mindegy, rágódok rajta, főleg mert mint mondtad felbecsülhetetlen egy ilyen tulajdonlása :D

 

 

Főleg, hogy sört is tudsz belőle inni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.