Ugrás a kommentre

Elkészült a fórum logója!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sőt szerintem egy csomó más cuccon is jól mutatna. A reggeli pohár tejemet például szivesen szürcsölném egy Sagas bögréből :D

Én is :) Otthon is meg melóhelyen a kávés bögre is lehetne ilyen (nálam az is nagy bögre) :D Mekkora lenne már :)

 

Viszont ahol szoktam csinálni a pólómat, ott csak fehér bögrék vannak, azon meg nem nézne annyira jól ki. Viszont ha lenne valahol egy fekete bögre :lol:

Ha más nincs, jó a fehér, de igaz, a fekete volna az igazi :D Na de ne legyünk telhetetlenek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint köszönöm a dicséreteket. :)

A bögre is szép ötlet, nekem mindenképpen kellene. És gyorsan találtam olyan helyet a neten, ahol speciel csak feketére csinálnák meg. De fehéren sem mutatna olyan rosszul:

sagalogo-white.jpg

 

Rog: már kért tőlem engedélyt valaki, hogy a hátára tetoválja a Vader diadalát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked ez szinte kötelező. :) Bár talán nekem is. :D Nálam egyelőre tartja magát az a háttér, amin a helyszínsorozat eddig elkészült képei vannak.

 

Bögreügyben keresgéltem egy kicsit:

A www.fantaziastudio.com 2350 Ft-ért tesz képet fekete bögrére. Utánvéttel szállítanak, egyszeri 1800 forintért. Mások: a www.kepeshaz.hu Újpesten 2800-ért csinál bögrét, de csak augusztus 13-tól lesznek nyitva. A www.fotomax.hu 2600 Ft, de mindkettő csak fehér bögre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elmegyek nyaralni, és micsoda meglepetések várnak itt egy hét után! :)

Nagszerűnek tartom az ötletet, hogy legyen saját logónk és a megvalósítás nagyon SW-s lett! Gratula az ötletgazdának és a megvalósítónak egyaránt! :)

 

És ha már a tárgyiasult formátumok szóba kerültek, engem a póló és a bögre is érdekel. :) Ugyan eddig nem sokan tudták, hogy itt fórumozok, vagy hogy egyáltalán komolyan érdekel a Star Wars világa, de ha ebből megtudják, hát üsse kavics. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 9 hónappal később...
A logós bögre és póló ötlet valahogy elhalt, pedig tavaly nagy volt az érdeklődés. Szerintem érdemes lenne feleleveníteni a dolgot, nem gondoljátok? :D
PEdig jó lenne (főleg egy bögre), de sajnos nekem most nincs keretem rá. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem a fekete bögrés verziót, és valóban nem volt árváltozás, 2350 Ft a bögre + csomagolási és szállítási költség, ami viszont csak egyszeri, így megoszlik annyi felé, ahány darabot rendelünk.

Szóval, ha lenne még érdeklődő Ody-n és Donáton kívül, akkor én vállalom, hogy intézem a dolgot. :lol: És nem muszáj azonnal és iziben, várhatunk valamennyit azokra, akiknek meg nincs erre most kerete, de szeretnének bögrét. Ennyi pénzt pár hónap alatt talán össze lehet rakni. Senki nem sürget minket, és legrosszabb esetben karácsonyra összejön. :D

 

Olyan jó ez a logo, én szeretném belátható időn belül tárgyiasult formában látni, pl. kirakni a munkahelyemen az asztalra, hogy jobb kedvre derítsen munka közben, ha már minden kötél szakad. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem a fekete bögrés verziót, és valóban nem volt árváltozás, 2350 Ft a bögre + csomagolási és szállítási költség, ami viszont csak egyszeri, így megoszlik annyi felé, ahány darabot rendelünk.

Szóval, ha lenne még érdeklődő Ody-n és Donáton kívül, akkor én vállalom, hogy intézem a dolgot. :cool: És nem muszáj azonnal és iziben, várhatunk valamennyit azokra, akiknek meg nincs erre most kerete, de szeretnének bögrét. Ennyi pénzt pár hónap alatt talán össze lehet rakni. Senki nem sürget minket, és legrosszabb esetben karácsonyra összejön. :D

 

Olyan jó ez a logo, én szeretném belátható időn belül tárgyiasult formában látni, pl. kirakni a munkahelyemen az asztalra, hogy jobb kedvre derítsen munka közben, ha már minden kötél szakad. :D

Ez nagyon rendes tőled. :D Jó minőségben megtudják csinálni? Gondolom adni kell nekik majd logót.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még én sem rendeltem bögrét így, szóval csak arra támaszkodhatok, ami a honlapon van. Aszerint a megrendeléshez csatolni kell a lehető legjobb felbontású képet, amit a bögrén látni szeretnénk, és majd ők beállítják a méretet.

 

Egyébként ha valakinek fehér bögre is megfelel, az ugyanott (fantaziastudio.com), ahol a fekete (színes) 2350 Ft, ott a fehér csupán 1750 Ft.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bögreeee?!?!?!

Én úgy tudtam, hogy itt sörívók vannak dögivel, szóval minimum fél literes sörös korsóra lesz szüksége sokaknak. :D :D :D :D

Te csináltathatsz magadnak korsót is. :D A többit meg hagyd meg nekünk. :cool:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.