Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Én mindig a kezgetőzős manővert alkalmaztam Nihilusnál is, Sionnál is, és Kreianal is :D Kicsit vicces de így a legkönyebb. :) Na OFF vége, inkább folytassuk az SW videójátékok résznél :D

Sion elől én is elbújtam az egyik oszlop mögé. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sion elől én is elbújtam az egyik oszlop mögé. >.<

 

Én kicsit fénykardoztam vele, mikor fogyott az életem körbe-körbe futkostam, ő utánnam, közben erővel gyógyítottam magam, és ezt nyomtam addig amíg le nem győztem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az még hagyján, a második részben volt egy pálya, amit nagyon röhejesen vittem ki. Ha jól emlékszem, szét kellett osztani a csapatot. Az erősebbek, Visas Marr és Canderous Ordo jött velem a Darth Nihilus elleni harcra. Azt hiszem Canderous-t nem is én választottam, hanem alapból ő jött. Mindegy, a lényeg, hogy Atton Randot, Bao-Durt és még valakit, azt hiszem Mirát küldtem a felszínre.

Valami templomban kellett harcolnunk. (Rég játszottam vele, bocsánat a homályos részletekért.) És a végén várt ránk két Sith, fénykardokkal felfegyverkezve. Na mármost, Bao-Dur és Mira már a földön voltak. Még szerencse hogy volt a terem közepén valami és nekiálltam kergetőzni a Sithekkel. Amikor elég messzire jutottam lőttem, aztán megint futottam, megint lőttem és így tovább, amíg meg nem haltak. >.<

 

 

Néha-néha felbosszantottak engem is, de ettől függetlenül piszkosul élveztem. :)

 

Én toleránsabb vagyok ugyan, de ne OFF-oljuk szét a saját topikomat, kérem szépen. :D

 

Canderous Ordo a Kotor 2-ben? Ezt meg hogy csináltad? :D

A Nihilus elleni harc elég könnyű volt számomra. Egy kicsit csalódtam, auz hittem őt kell elintézni majd utoljára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Canderous Ordo a Kotor 2-ben? Ezt meg hogy csináltad? :D

Nem is tudtad? :D Ordo a Mandalór társunk :) Ha sokat beszélsz vele, akkor elmondja :)

Nem volt még, hogy az ő szálát teljes egészében kifejtetted? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudtad? :D Ordo a Mandalór társunk :) Ha sokat beszélsz vele, akkor elmondja :)

Nem volt még, hogy az ő szálát teljes egészében kifejtetted? :)

Hát ez teljesen új. :o Bocs, nem tudtam.

Nem beszéltem vele olyan sokat, mindig azokkal dumáltam többet, akikből Jedit lehet faragni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez teljesen új. :o Bocs, nem tudtam.

Nem beszéltem vele olyan sokat, mindig azokkal dumáltam többet, akikből Jedit lehet faragni.

Pedig igaz, ő Canderous. Meglep, hogy ezt pont te nem tudtad, hiszen a kedvenc játékod. :) De most már ezt is tudod. ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a 2-höz évekig készült egy olyan módosítás, amely a kivágott részeket, történetszálakat (sőt, egy egész bolygót) visszarak a játékba. Ez végül elkészült?

Úgy tudom igen, de ebben nem vagyok biztos. Gondolom a Sleheyront rakták vissza. Még egy csomó textúra hiányzott belőle ezt ezért máshonnan pótolták. Számomra az non-canon szóval annyira nem izgat a dolog. :)

 

Szerk.: Tévedtem, még mindig nem adták ki.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is hallottam arról, hogy összecsapták a Kotor 2 végét a szűkös határidő miatt. Állítólag más lett volna a befejezés és kimaradt egy bolygó.

Nem csak a végét, hanem egyes történetszálakat is kihagytak, meg egy droidok uralta bolygót. Nekem a 2 nem i tetszett, már a Nar Shaddaan találkoztam súlyos történeti ellentmondásokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is hallottam arról, hogy összecsapták a Kotor 2 végét a szűkös határidő miatt. Állítólag más lett volna a befejezés és kimaradt egy bolygó.

Nem csak a végét, hanem egyes történetszálakat is kihagytak, meg egy droidok uralta bolygót. Nekem a 2 nem i tetszett, már a Nar Shaddaan találkoztam súlyos történeti ellentmondásokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak a végét, hanem egyes történetszálakat is kihagytak, meg egy droidok uralta bolygót. Nekem a 2 nem i tetszett, már a Nar Shaddaan találkoztam súlyos történeti ellentmondásokkal.

 

Nekem nagyon tetszett a 2. rész, talán jobban mint az 1. Lehet megkövezni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszett a 2. rész, talán jobban mint az 1. Lehet megkövezni :D

Karakterfejlődés szempontjából tényleg jobb, de a történetet tekintve szerintem magasan elmarad az előd mögött. Hozzá kell tenni, hogy a 2. részt nem is a BioWare készítette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak a végét, hanem egyes történetszálakat is kihagytak, meg egy droidok uralta bolygót. Nekem a 2 nem i tetszett, már a Nar Shaddaan találkoztam súlyos történeti ellentmondásokkal.

Rég játszottam már a Kotor 2-vel. Mik voltak az ellentmondások?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rég játszottam már a Kotor 2-vel. Mik voltak az ellentmondások?

Annyira már én sem emlékszem rá, de mikor az általam irányított fejvadász, Mira szembetalálkozott saját NPC hasonmásával Nar Shaddaan, a kikötőhöz közel, az eléggé kiábrándító volt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A volt osztálytársam meglepett azzal az üzenetével, hogy odaadja nekem a TOR bétateszthez az accountját, mert se ideje, se kedve nincs hozzá. Én meg gondoltam élek a lehetőséggel, hogy megtapasztaljam én is a varázst és ne kritizáljam annyit... Erre kiderül, hogy a zsenikémnek nincs TOR kódja. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálatos.

Most olvasta, hogy a Star Trek Online-t ingyenessé teszik. Remélem a TOR-ral is megteszik ezt pár év múlva.

Nem hiszem, hogy ez a pillanat ilyen hamar eljönne, a World Of Warcraftnál is szerintem a mai napig kell fizetni a havidíjat. Esetleg a jó öreg Galaxiesnál megléphetnék ezt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy ez a pillanat ilyen hamar eljönne, a World Of Warcraftnál is szerintem a mai napig kell fizetni a havidíjat. Esetleg a jó öreg Galaxiesnál megléphetnék ezt. :)

Meglátjuk, a remény hal meg utoljára.

Előbb-utóbb szerintem ingyenes lesz. Max sokat kell várni rá.

Azt is hallottam, hogy a WoW is ingyenes lesz 1-2 év múlva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglátjuk, a remény hal meg utoljára.

Előbb-utóbb szerintem ingyenes lesz. Max sokat kell várni rá.

Azt is hallottam, hogy a WoW is ingyenes lesz 1-2 év múlva.

Akárhogy is, még mindig sajnálom, hogy nem a Kotor 3-at készítették el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.