Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

2023. 10. 08. - 13:40, tomcsi80 írta:

Nem fog elkészülni a Knights of the Old Republic remake!

A valóság meg ezzel szemben az, hogy a projekt még mindig él, szóval továbbra is van arra esély, hogy elkészül. Azért ne költsük át a híreket, ha lehet. Ez nem az IGN, a Gamestar vagy a PC Guru, itt nincs szükség a valósághoz vagy a cikk tartalmához nem kapcsolódó clickbait nagyotmondásokra. Még senki sem jelentette ki a projekt elkaszálását, se nem hivatalos, se félhivatalos, se hivatalos forrásból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Azért kíváncsi vagyok, milyen kereslet van egy ilyen remasterre. Nehéz elképzelni a PS5, Xbox Series X és high-end PC-k korában, hogy tömegek mozdulnának meg egy ilyen régi játék miatt. De még szerintem azok közül sem sokan kapnak utána, akik anno játszottak vele. Nekem volt szerencsém hozzá anno, de akkor sem fogok újra próbát tenni vele, ha bekerül a PS Plus Classic kínálatában. Nemrég került be a The Phantom Menace, amit buliból kipróbáltam, de 5 perc után feladtam.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Február 21-én az Aspyr és a Lucasfilm Games bejelentették, hogy érkezik két Battlefront játék újrakiadása. A Star Wars Battlefront Classic Collection többek között online játékra is ad lehetőséget 64 játékosig bezárólag, kiegészítők is lesznek benne a Hero Assault módból, illetve a korábban kiadott bónusz tartalmak se fognak hiányozni a pakkból.

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
2024. 02. 23. - 21:36, tomcsi80 írta:

Február 21-én az Aspyr és a Lucasfilm Games bejelentették, hogy érkezik két Battlefront játék újrakiadása. A Star Wars Battlefront Classic Collection többek között online játékra is ad lehetőséget 64 játékosig bezárólag, kiegészítők is lesznek benne a Hero Assault módból, illetve a korábban kiadott bónusz tartalmak se fognak hiányozni a pakkból.

 

 

 

Hát ez a re-release elég sz*r lett ahogy olvasom.

Van konkrétan 3 szerver multira, miközben 10000 játékos akar játszani. Szóval a multi kb játszhatatlan.

Emellett a cucc több mint 60 giga pc-n, miközben az eredeti, lassan 20 éves játékok együtt nem tesznek ki 15-öt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.