Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

20 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

 

Szerintem én is csak azért tudok róla, mert ahhoz volt szerencsém először, valami játékos újság CD mellékletén volt rajta.

 

Innét lekaphatod, ha gondolod:

 

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast GAME DEMO - download | gamepressure.com

 

 

Szívesen!

Erről most hallok először!

Még egyszer köszi! Holnap ki is próbálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én komáltam a TPM alkatrész gyűjtögetős részét. Első kijátszáskor persze nem volt könnyű. Akkor felirkáltam hogy mik kellenek és az alapján járkáltattam Qui-Gon-t a cuccok után egyik manustól a másikig. Meg hát akadtak még más dolgok is a játékban amikkel nehezebben boldogultam.

A vége felé meg Maul legyőzése után kicsit még elszórakozgattam. A koma kifeküdt és nyögdösött én meg Obi-val lődöztettem rá a lőszereket és dobáltattam rá a gránátokat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 05. 19. - 13:20, Darth Cupsy írta:

Nektek mi volt az első Star wars játékotok amivel először játszottatok havernál, rokonnál, arcade gép stb.?

Nekem az első ilyen játékom az 1992-ben NES-re megjelent Star Wars: The Empire Strikes Back volt, amit egy haveromnál próbáltam ki. A maga nemében poén játék volt, de igazán nem hozott lázba.

 

Aztán az első komolyabb alkotás a videojátékos topikban már említett X-Winggel érkezett - na nem azzal, amit a Gurutól nyertem, mert már az előtt megvolt az eredeti X-Wing másoltan. De mivel egy szót sem tudtam angolul, nem tudtam vele mit kezdeni. Ezután jött az X-Wing Allience, aminek valahonnan hozzám került a magyarítása - talán egy gurus, talán egy gamestáros, talán egy PC Zedes lemezről. A fene sem tudja, ennek már több mint 20 éve. Közben persze én is kipróbáltam a Dark Force-ot, a Rebel Assault 2-t (ezt többszőr is kipörgettem, tiszat interaktív Star Wars fun volt, a pilótacsajba kicsit bele is szerelmesedtem :D ), a Jedi Knight és annak kiegészítőjét (és még fogalmam sem volt arról, ki a huncut fene az a Mara Jade). De a sorrendet meg nem tudnám mondani. Valamikor '97 tájékán, az első PC-m megvásárlása után ömlesztve jöttek ezek is. Ráadásul ekkor még nem is érdekelt annyira nagyon a Star Wars.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is az Atari féle TESB-kel kezdtem, de ami a legjobban megmaradt a gyermekkoromból az a BFII, és hébe hóba a szomszédban a fogatversenyes játék (plusz a BFI, de az sokszor lefagyott, szóval felejtős volt)

Aztán később gimiben kipörgött a Jedi Academy, KotOR, Republic Commando, EaW és a TFU-k (és mennyire sínylette a gépem a TFU-t te jó ég :D ) Ezek többségét a mai napig szívesen újra előveszem, sőt a BFII konstans rajta volt mindegyik gépemen

 

Az X-Wing és a TIE fighter már csak felnőttként kapott el, amikor lett hozzá botkormányom is, de azok is magukba szippantottak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány órája elkezdtem a Rogue Squadron-t. Mos Eisley-t már megtisztítottuk. Még ma este előveszem hátha el tudom ma intézni a konvoj kísérős küldetést. Azt is elkezdtem de egyéb elfoglaltságaim miatt ott kellett hagynom.

Valamennyire nehézkesen megy ez a game mert sose voltam túl jó a repülős játékokban de azért eddig jól elszórakozgattam vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 4 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Elképesztő trailer! A látvány, a koreográfia, a zene, ami még mindig a Sithek bosszúját idézi...imádom! Hogy én mennyiszer megnéztem régebben az összes Old Republic cinematic-ot. Legendák nosztalgia a köbön! És véletlen csupán, hogy éppen ezelőtt adtam le egy Szukitsos rendelést pár Legendák kötetre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, a Kánonban is láthatunk majd ilyen vehemens Jedi-Sith harcokat. :clap:

Eddig a Köztársaság fénykorával is elégedett vagyok, és értékelem, hogy mertek újítani, szakítva a Jedi/Sith sablonnal, ennek ellenére a Régi Köztársaság korszaka továbbra is vonz. Remélem, azért halogatják eddig azt az érát, mert valami nagyszabásút terveznek oda, amit nem akarnak elsietni. Egy Prequel-stílusú trilógiát vagy akár sagát simán el tudnék képzelni ott. Akkora játékterük van, hogy belegondolni is szédítő.    

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 10 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
2023. 02. 16. - 19:43, Darth Cupsy írta:

 

 

Az nagy jóság, eddig azért nem játszottam a game-mel, mert az a grafika az a szint ami bántja a szemem, de így mindjárt más :D :yeah:

Rohadt jól néz ki, sajna még csak az első pálya :D 
Amúgy van a Dark Forces 2-höz meg a MotS-hez FAN remaster verzió, igaz én még nem próbáltam de youtube-on vannak róla fent videók, és elég pofásan néz ki, persze nem unreal engine szint természetesen de sokkal jobb.

DF2 Remaster: Jedi Knight Remastered 2.0 file - Mod DB

MotS Remaster: Jedi Knight: Mysteries of the Sith Remastered mod - Mod DB

Youtube-on fent vannak a tutorialok a telepítéshez stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

A Star Wars nap alkalmából két játékos tartalmat is gyártottam a Guru részére, ebből az egyik a legjobb játékok listája a témában, a másik egy videó, amiben öt olyan játékot szedtem össze, amit remake-elhetne a Lucasfilm Games.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Dzséjt írta:

A Star Wars nap alkalmából két játékos tartalmat is gyártottam a Guru részére, ebből az egyik a legjobb játékok listája a témában, a másik egy videó, amiben öt olyan játékot szedtem össze, amit remake-elhetne a Lucasfilm Games.

 

Nagyon jó lett ez a videó, külön tetszenek az ötletek, hogy a remake-ek kis változtatással kánon kompatibilisek lennének, megjegyzem hogy a Kotor remake ha elkészül, szerintem ilyen lesz, és nem legenda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Dzséjt írta:

Hát nagy hülyeség lenne nem kánon-kompatibilisen kiadni, pláne, hogy olyan távol van az időben még a High Republic érától is, hogy azért összetörni magukat a módosításban nem kéne.

Egyetértek, amúgy a videóban elhangzó sztorik is tetszettek, küldd be a Lucasfilm Gamesnek :DDD

A Kotor kapcsán, bár sokak számára ez bizonyára szentségtörés lesz, de én lazán adnám azt is, ha ezt a klasszik RPG-t kukáznák, és valami Witcher szerű dolgot kapnánk, értem ez alatt, hogy Revan ne egy generált karakter legyen, hanem megszemélyesített, mint Geralt. :D

Amúgy ha már videójáték topik, egy új, kánon idővonalon játszódó MMO-nak is örülnék már végre, mondjuk egy New Jedi Order Érában :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.