Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nem értem, hogy fogadhatott bárki az ukránokra. Akkor inkább a svédekre tettem volna, de ezt a meccset majdnem biztosra vettem. Jó is volt, talán eddig a legjobb.

Azért a svéd gólszerző durván nézett ki, még nem láttam ilyen szőrös fejű focistát! :)

Mivel nem nézek focit, csak EB-t és VB-t, mindig figyelem, kiket sztárolnak és hogyan játszik a meccsen. Eddig Ronaldo baromi nagy csalódás, eddig semmit sem mutatott és amiket kihagy...a bicikli cselen kívül más értékelhetőt nem mutatott. Biztos itt kevesebbet fizetnek neki, meg nem is motiválja annyira, hogy az országáért kell küzdeni és nem a lóvéért.

A másik pedig Balotelli, a 16oson belül teljesen elveszik és folyamatosan mellé lövi, vagy rossz passzt ad.

Jah és:

Cseh - Lengyel 2-2

Görög - Orosz 1-3

Ez jó kis kör lesz, az első meccset jobban várom.

Jaj, most megy a MinDig TV reklám, Rudolf Péter szokás szerint remek, mindig végignézem a reklámjait. "Akkor is!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem, hogy fogadhatott bárki az ukránokra. Akkor inkább a svédekre tettem volna, de ezt a meccset majdnem biztosra vettem. Jó is volt, talán eddig a legjobb.

Azért a svéd gólszerző durván nézett ki, még nem láttam ilyen szőrös fejű focistát! :)

Mivel nem nézek focit, csak EB-t és VB-t, mindig figyelem, kiket sztárolnak és hogyan játszik a meccsen. Eddig Ronaldo baromi nagy csalódás, eddig semmit sem mutatott és amiket kihagy...a bicikli cselen kívül más értékelhetőt nem mutatott. Biztos itt kevesebbet fizetnek neki, meg nem is motiválja annyira, hogy az országáért kell küzdeni és nem a lóvéért.

A másik pedig Balotelli, a 16oson belül teljesen elveszik és folyamatosan mellé lövi, vagy rossz passzt ad.

Jah és:

Cseh - Lengyel 2-2

Görög - Orosz 1-3

Ez jó kis kör lesz, az első meccset jobban várom.

Jaj, most megy a MinDig TV reklám, Rudolf Péter szokás szerint remek, mindig végignézem a reklámjait. "Akkor is!"

 

 

A foci az csapatjáték. Hiába a klasszis Ronaldo(gondolom a portugálra gondolsz) ha a többi béna. Nem fogod elhinni. A nagy sztár focisták nem úgy kezdték pályafutásukat hogy a pénzért. Először letettek valamit az asztalra aztán jött a sok pénz. Honnan veszed hogy Ronaldo nem szívből küzd az országáért? Most hasonlítsam össze az itteni szerencsétlen hülyékkel akik a magyar válogatottban játszanak és 50 ft-ot nem érnek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm Frenkie, hogy beírtad! :) És bocsi Pildi, hogy zaklattalak telefonon. :)

 

Az állás:

 

1. Ody - 16pont

2. Pildi - 12 pont

Nute Gunray - 12 pont

Donát - 12 pont

5. Barnez - 11 pont

6.Daniyu - 10 pont

7. Nabo - 9 pont

MissKarrde - 9 pont

9.Flóribá - 7pont

10.Frenkie - 4 pont

11. Dei - 1 pont

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, most megy a MinDig TV reklám, Rudolf Péter szokás szerint remek, mindig végignézem a reklámjait. "Akkor is!"

Ezt a dumát ebben a reklámban nagyon bírom, telitalálat :)

 

Csehország - Lengyelország 1-1

Görögország - Oroszország 0-2

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy Ronaldo már sokat letett az asztalra, de eddig két meccset láttam tőle és azon úgy játszott, hogy én nem nagyon értettem miért kap helyet a válogatottban. Ha úgy nézzük, akkor a Spanyol és Német válogatotton kívül a többiek elég bénán játszanak. Az angolok is, csak akkor tudnak igazán teljesíteni, ha gond van, szorul a hurok. Azt mondják, mivel ez az utolsó 16 fős EB, 4év múlva már mi is kint leszünk, bent az első 24 ben. Ez nem baj, valakinek már az elején ki kell esni...

Ronaldoról még annyit, hogy olvastam elég sok gondot okoz és balhés játékos, a nőjével is sok a gond. Közben olvastam olyat is, hogy itt nem vásárolt játékosok játszanak, hanem országukat képviselik és itt derül ki igazán ki mennyit ér. Ezek alapján, pedig én biztos nem adtam volna annyi millió eurót, amennyiért megvették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cseh - Lengyel 2-1

Görög - Orosz 0-3

Az hogy egy játékos hogy játszik a válogatottban és hogy a klubcsapatában az 2 külön dolog. A klubban olyan emberek veszik körül akikkel szinte egyszerre lélegzik, ismerik egymást, tudják mikor hova passzoljanak, ritkábbak a félreértések, amíg a válogatott csapattársaival évente ha 15-szor találkozik, más edző mellett más focit is kell játszani(esetlen nem a megszokott helyén), a társai sem ismerik minden lépését, és csak a motiváció nem elég hogy valaki jó teljesítményt nyújtson.

Egyébként a francia ukrán meccsel kapcsolatban én bíztam a egy meglepetésben, ez a francia válogatott az angolok ellen sem volt túl acélos, csakhát Blohin nem tudott újat húzni, az ukránoknak sem ment az előző meccsükön olyan jól beváló szélről beívelés (talán ha 2 volt) és a szögletek is borzasztóan kivitelezettek voltak, pedig ahogy az edzőm mondja: "A jó szöglet már fél gól".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó fordulós csoportmeccseket egyszerre játsszák, hogy nehogy előforduljon az, hogy az előbb lejátszott meccs végeredménye befolyásolja a későbbi meccset. Például ha a portugál holland x lenne akkor a németek ne kapjanak ki/ x-eljenek le szándékosan azzal a tudattal hogy így a a dánokat juttatják tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az internet világában, ahol neten lehet nézni a másik meccset, ha pl. a görögök már kaptak 3-at, főleg egy félidőn belül, akkor simán elmondhatják a csapatnak és annyi... ennek nem sok értelmét látom, de ők tudják, a 10után kezdődőt tuti nem nézem meg, annyit nem ér. Azért köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt is szomorúnak tartom, hogy Gundi kommentálja majd a döntőt. Nekem Knézy jobban tetszik, a gólörömei sokkal jobbak és ha nem a meccset nézem, de helyzet van, már előre jelzi a hangjával, hogy érdemes oda nézni. Gundi néha két információ közé beszúrja, hogy Góóól és darál tovább. Miért nem lehet a negyeddöntők előtt egy online szavazást tartani és aki nyer, az kapná meg a jogot.

A magyar játékvezető melyik meccset dirigálja majd, lehet tudni?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is sokkal jobb Knézy. A faterját is nagyon bírtam és abból a stílusból benne is megmaradt valami.

 

Kassai az Ukrán-Angol meccset kapta.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mellesleg a Sport 1 adja a másikat(és szerintem az érdekesebbet) élőben.

Gundelt én se szeretem, de az egész M1-es közvetítés egy nagy 0. A Sport TV-n sokkal jobb a a kommentálás és a meccs utáni értékelés is.

Ha jól emlékszem az ukrán angol lesz az övé, a többiről nincs infó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az orosz válogatott kritikán aluli, több góllal kellett volna a görögöket verni, erre... Meg is érdemelték :roll:

 

Ezt a tippelést jól beszoptuk. Mekkora meglepetések! :o Továbbjutottak a Csehek és a Görögök? :lool: :lol: :lol: :lol:

Én legalább a cseheket eltaláltam :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.