Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Szurkolunk neki :)

Sajnos a Magyar Nagydíj nem volt túl izgalmas, de legalább a pontverseny kicsit szorosabb eltekintve az elejétől. Jók voltak a Lotusok, bár inkább a francia fiúnak szurkoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a megnyitót is nézem élőd adásban, meg eddig a szerepléseket. Kis Gergővel egy suliba jártam, az úszó társa meg a padtársam volt és mindig jött oda "vicceskedni". Ettől függetlenül szurkoltam neki, pont most nézem az átadót, már most izgalmasabb, mint maga az EB volt..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pekinggel ellentétben ezúttal nem kellett hosszú napokat várni az első aranyra. :D Szilágyi Áron fölényesen verte meg az összes ellenfelét. :) Remélem, a sikere löketet ad a haldokló magyar vívósportágnak is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kézilabdások játéka eddig tetszik. Lehet, hogy Nagy Laci visszatérése mégis jó hatással lett a csapatra? Remélem, valahogy sikerül túlélniük a csoportkört. nehéz lesz, de nem lehetetlen.

 

A női vízilabdások játéka szintén biztató volt, még ha veszítettek is. Megérdemelnének ők is egy érmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy vége az Olimpiának, sokkal jobban élveztem, mint az EB-t, itt tényleg volt értelme szurkolni, tele volt izgalmas pillanatokkal. Jó volt látni, hogy remekül teljesítenek a hazai sportolók és milyen nagy neveket hagynak maguk mögött.

A záró ünnepséget már várom, de egyben szomorú vagyok, most jó ideig nem lesz olyan műsor ami miatt ismét leülnék a TV elé...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.