Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Időközben sikerült hazavánszorognom és élőben beszámoltak itthon. Inkább nem kommentálom MS sz******* húzását, legyen elég ennyi: ;)

 

Öregharcos, köszi ;)

Ha nem is láttad, miért itéled el? Az autóját megvizsgálták az időmérő után. Ha csalt, azt úgy is észreveszik.

 

Vagy az a baj, hogy nem alonzó lett az első? Én örülök neki.... :yes::yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy szándékos - nem szándékos kicsúszás kérdését nem lehet eldönteni egy kocsi vizsgálattal... szerintem.

 

 

Donát.

De azt igen, hogy milyen állapotban van az autó. Ha tovább tudott volna menni, akkor azt meg is fogják állapítani, és megbüntetik, mert csalt. Azonban eddig ilyenről nem tudok....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mondjuk igaz... :yes:

 

De a szituáció akkor is kényelmetlen Schuminak: Pat Symonds megmondta, hogy nagyon amatőr hiba volt ez. Szóval vagy csalt, vagy elügyetlenkedte. Mondjuk utóbbi még mindig jobb egy fokkal... viszont akárhonnan nézem, egyáltalán nem érdemelte meg a pole-t.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, hogy csinálják a profik? Ellehetetlenítik az ellenfeleik körét? Jó kis profizmus mondhatom... aki ilyen amatőr hibát vét, az nem érdemli meg a pole-t, szerintem.

 

Donát.

Sumi már lerakott valamit az asztalra, szóval megérdemli. Akármit csinál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne érdemelte volna meg a pole-t? Szerintem igenis megérdemelte. Legalább most alonzó látja, hogy csinálják a profik, és talán visszavesz az arcából. ;)

Hát itt csak Schumi vehet vissza. Amúgy remekül csinálta.......szépen átlátszóan, mint egy amatör :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát itt csak Schumi vehet vissza. Amúgy remekül csinálta.......szépen átlátszóan, mint egy amatör ;)

Aha nagyon amatőr... a versenybirák döntöttek felette és felmentették. Gondolom a soron következő összeesküvés-elmélet szerint Schumi a zsebében tartja az összes birát :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha nagyon amatőr... a versenybirák döntöttek felette és felmentették. Gondolom a soron következő összeesküvés-elmélet szerint Schumi a zsebében tartja az összes birát :yes:

Igen, ráadásul a világ összes olaj készlete is az ő markában van. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Álljon már meg a menet! Schumacher nem a kedvező íven volt, arról nem is beszélve, hogy alonzó a sárga zászlót lesz*rva nem lassított, hanem inkább gázt adott. Ezek után én befognám a gombámat...

Csak ott kell figyelni a sárga zászlóra, ahol lengetik, de mivel nem láttam, így nem tudok saját szemem alapján állást foglalni. És különben nem halottam arról, hogy a FIA ezért megbüntette volna :P Pedig ilyen esetekben szokott.

Ilyen amatőrséget egy hétszeres világbajnoknak tán csak nem kellene elkövetni, ami ma történt. Igaz, hogy letett ezt-azt az asztalra, de egy győzelemben egy egész csapat munkája van benne. Bocsesz, de Alonso is egy profi versenyző. Ody, azért, mert utálod, nem kell kétségbe vonni a szakértelmét :)

És MS csinált már olyat, amiért egyszer az egész évi pontszámát elvették tőle, szóval ilyenekkel a háta mögött még szép, hogy szándékosságot sejt az ember lánya (is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész évi pontszámát?? :) Ez eléggé a pályafutása elején lehetett... Egyébként nem kell megsértődni alonzónak, hanem holnap meg kell nyerni a versenyt!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1997-ben volt, az utolsó futamon. Szándékosan nekiment Villeneuve-nek, mert ha V kiesik, ő lett volna 1997 világbajnoka. Az lett a büntetése, hogy az egész éves pontszámát törölték. És még pórul is járt, mert V helyett maga esett ki, V pedig vígan bevitte az éppen hogy egyben lévő Williamst a célon a harmadik helyen, és boldogabb volt, mint az akkori győztes. Bár, hogy ki nyert akkor, arra már nem emlékszem :P Akkor már Ferraris volt, és átkozottul akarták azt a világbajnoki címet (a Ferrarinak nagyon ígérgette, ha jól rémlik). Hehe, és még várniuk kellett vele, mert jött Hakkinen a következő két évben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Senki nem tökéletes. Főleg Te, mint alonzó rajongó ezt tudhatnád. :D Egy VB címmel a háta mögött tulságosan is nagyképű. :)

Én meg pont MS-t tartom a legnagyképűbb versenyzőnek :P Ráadásul idehaza családilag tartjuk annak, elég csak ránézni a ......inkább disztingválom magam a többit illetően :P

Ja, senki nem tökéletes, nem is arról van szó, ezt soha nem is állítottam, hanem a szálka és a gerenda esetéről. No meg egy jó adag fanatizmusról :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: A történet folytatását se felejtsd ki: és aztán a következő években szépen mindenkit lesöpörtek a pályáról!!! :)

Persze, ez tény. De nem ment mindig olyan simán minden, mint 1999 után. Egyébként meg elég nehéz lenne elfelejteni öt év Ferrari uralmat és majdnem tömény F1 unalmat :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, ez tény. De nem ment mindig olyan simán minden, mint 1999 után. Egyébként meg elég nehéz lenne elfelejteni öt év Ferrari uralmat és majdnem tömény F1 unalmat :)

Ha a többi csapat bantha pudu volt, arról nem a ferrari tehet... Én élveztem az uralkodásukat. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda??? :P:) Többet nem nézek forma-1 -et.

Egyébként sem nézted mindig, nem? Nekem valami ilyesmi rémlik :P

Gondolj bele, nekem milyen lehetett éveken keresztül mindig úgy leülni a futamok elé (mert nem hagytam ki egyet sem talán), hogy a Ferrari és MS uralkodott :D Mégsem hanyagoltam az F1 nézést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy remek cikk, amivel maximálisan egyetértek!

 

Csalót csináltak Schumacherből

 

Egyébként pedig teljesen abszurd ez a "direkt csinálta" szöveg. Megkockáztatott volna egy ekkora büntetést? A második rajtkocka jobb mint a 22.-ik... Arról a stílusról pedig amit Briatore mutatott az eset után, nem tudok mit mondani. Nagyképű digó! Undorító egy alak...

 

Michael Schumacher:?Túl agresszíven akartam venni a kanyart, leblokkolt az első kerék, és lecsúsztam az ívről. Próbáltam rükvercbe tenni az autót, de túl sokáig vártam, mert arra gondoltam, jöhetnek mögöttem, és végül lefulladtam. Eleve nem is tudtam, hogy én vagyok az élen, utána mondták a fülemre, hogy enyém a pole.?

?Akik nem szeretnek, mást hisznek, mint azok, akik támogatnak. Néhányan nem hisznek majd nekem, de sajnos ilyen világban élünk? ? fejtegette Schumacher. ?Talán önnek is meg kellene próbálnia a szűk monacói utcákon vezetni, nem könnyű? ? tette hozzá annak az újságírónak, aki azt kérdezte tőle, szándékosan csalt-e. ?Nem érdekel, mit mond a többi csapat, épp elég jól ismerem Flavio Briatorét?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem ez is olyan dolog, amelyben sosem lehet ítéletet hirdetni. Én kifakadtam tegnap, mert rendkívül sportszerűtlennek tartottam a megoldást, de így utólag kicsit moderálnom kell saját magam: nem ítélkezhetek úgy, hogy nincs bizonyítékom.

Ugyanakkor tény, hogy a Ferraritól láttunk már egy-két sportszerűtlen húzást (Barrichello elengedése, kocsi visszatolása a kavicságyból, stb), így ez tőlük nem lenne túl idegen, más kérdés, hogy Schumi valóban túl sokat kockáztatott az esetnél, ahhoz, hogy megérje neki.

Viszont nem elhanyagolható az sem, hogy az FIA valamiért csak megbüntette, márpedig az "ártatlan, amíg be nem bizonyosodik, hogy bűnös" elv értelmében valószínű, hogy Schumi keze benne van a dologban. Akárhogyan is, az igazságot soha sem fogjuk megtudni. Ezúttal sem :)

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lenti cikkhez: a bírók azért mégiscsak azért vannak ott, mert tudják, hogy mennyi az annyi :) Mást is büntetnek, az sem számít, ki mekkora név a versenyzők között, és mi van mögötte.

Hibázni mindenki hibázik, de elég fura, hogy pont a legkritikusabb részén az időmérőnek. Addig valószínűleg hibátlanul vette a köröket, csak pont a végén hibázott. Kismilliószor ment már végig a pályán, nem létezik, hogy nem tudja, hogyan vezessen azon a részen. Pont azért, mert vérprofi versenyző. Szóval ez azért szúrja egy kicsit a szemem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a cikk eléggé szánalmas. A belső felvételekből simán látszott, hogy Schumi a kanyarban csinált egy jobb kormánymozdulatott aztán mégis egyenesbe tette inkább a gépet. És akkor már nem csúszott! A csúszás jóval előrébb történt. Volt ott neki elég hely, hogy elkanyarodjon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.