Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Sztem kizárt, hogy bunda volt... ne hogy már a svédek attól tartsanak, hogy Trinidad megveri Paraguayt... nonszensz! Az angoloknak meg presztízskérdés, hogy megverik-e Svédországot, vagy sem. Biztos vagyok benne, hogy nem megegyezéses eredmény született, ahogy két éve az EB-n sem.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos vagyok benne, hogy nem megegyezéses eredmény született, ahogy két éve az EB-n sem.

Ne légy naív, mindig a jó gólgazdag meccsek a bundák, vagyis finoman fogalmazva a megegyezésés mecsek, mert bunda, csak olyan meccs, ahol pénz cserélt gazdát.

 

Majd pont a svéd kapitány ejti ki a hazáját, egy telefon Lagerbacknek, játszunk egy pár gólos döntetlent, és mindenki jól jár.

Épp az, hogy a svédek nem tortottak Trinidadtól, hisz tudták, úgysem kaphatnak ki...

 

Albert és Mészőly hányszor mesélte a nagy Fradi-Vasas meccseket, hogy mekkora bunda volt, és mindenki halálra izgulta magát, ők meg játtszották a sokáig emlékezetes 5-5, meg 4-4-eket.

Az uncsi 0-0-ák azok nem bundák, csak simán nem megy a játék, szenvedés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos nem volt semilyen megegyezés. Ez VB lokatelli, tudod mekkora rizikó ez? Az angoloknak mindegy volt, és tkp. a svédeknek is. Szerintem sem volt itt szó semmiféle megegyezésről. De ha mégis, akkor ez az egész futball VB nem ér egy kalap túrót se.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ez az!

Ez a VB, itt nem lehet a véletlenre alapozni. Az a biztos, ha barátságosan megegyeznek.

Serintem az volt.

Larsson góljánál, csak ugráltak el az angol védők a labda elől, és Cole sem törte össze magát.

Ha kapnak egy hasonló gólt Ecuadortól, vagy később, akkor tényleg, nem volt megegyezés, csak simán bénák. Amit nem tudok elképzelni, mert milliószor láttuk ezeket a játékosokat, úgy küzdeni, hogy ilyen helyzetben hatan rúgják el a lasztit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az látszott, hogy az angol védelem egy rakás szerencsétlenség. A második félidőben ha kapnak négyet, egy szót se szólhatnak. Ez is a megegyezés része volt? Amúgy a svédek az 1-1 után is hajtottak, a győzelemért. Szerintem kár összeesküvés elméleteket gyártani csak azért, mert az angol kapitány svéd...

 

Egyébként meg a svédek ezzel az ikszel kiestek a VB-ről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig én annyi összeesküvés elméletet tudok gyártani, ilyen meccsekről, hogy azt el sem tudod képzelni, szerintem nem is járok nagyon messze a valóságtól némely esetekben, egy biztos, soha nem fogunk választ kapni.

 

Persze, hogy nyomtak a svédek, hisz, különben senki nem hiszi el :peace:

Ha bement volna a második góljuk akkor leálltak volna (de semmiképp nem rúgnak 4et) és Anglia valamikor egyenlít, és ugyanott vagyunk.

Nem is igazi bunda ez, néhány összekacsintás, a csapattársakkal, pl Ljungberg és Campbell közt, ha éles meccs lett volna, pl olayan helyzet, mint az olasz csoportban, akkor kizárt ilyen okoskodás.

Ha az olaszok hasonló helyzetben lennének, mint az angolok, tuti simán magukkal húznák a Cseheket, sőt meg merem kockáztatni, ha az usa vezetni fog, akkor borítékolható az olasz-cseh iksz és ez Olasz cseh továbbjutást jelent, ebben a sorrendben. Ez nemis csalás, hanem amolyan betyár becsület, hogy a haverjaival ne csesszen ki az ember, ha nem muszáj.

Persze ez csak olyan csapatoknál érvényes, akiknek van valami kötödésük egymáshoz, mint angol svéd, dán-svéd 2éve és olasz-cseh meccsen elég kötődés NEdved, meg néhány olaszoknál játszó cseh játékos.

 

De mondjuk, hasonlót a spanyolokról nem tudnék elképzelni, hisz, nekik nincs semmilyen kötődésük a szaudiakkal.

De teszem, azt, talán japánt sem verné szét Brazília, ha Japánnak saját kezében lenne a sorsa, és egy győzelemmel tuti továbbjutó, és a brazil tuti csoportelső, még e vereseggel is. Ezt megcsinálták 98ban Norvégia ellen, ha a norvégok nem nyernek kiestek volna. persze, lehet, hogy az sem volt megegyezés, csak nem voltak motiváltak az aranymezesek, de ez bőven elég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó volt, ezt még én is meg tudtam állapítani :)

Ma eddig egész jól bejöttek a tippjeim, csak a döntetlennél a gólszám nem, de a lényeget eltaláltam. Sőt, eddig vezet Szerbia (de még veszíthetnek, na de ezt már csak holnap tudom meg, mert olyan álmos vagyok, hogy muszáj aludnom).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az állás:

 

1. - 37 pont

 

Bomarr

 

2. - 33 pont

 

Ody

 

3. - 31 pont

 

Lokatelli, Donát

 

5. - 27 pont

 

MissKarrde

 

6. - 23 pont

 

Lada

 

7. - 17 pont

 

Kudarbumat

 

8. - 1 pont

 

Oldfighter

 

 

A nap legjobbja: KUDARBUMAT 7 ponttal!!! Bravó! :)

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom a riporteri beszólásokat.

 

Íme pár azok közül, amik még nem voltak:

 

"Hajdú B. Bayern-Valencia BL-döntőn:

 

Itt még Cúper az edző, Ottmar Hitzfeld"

 

"Vitár a focimeccs félideje végén:

A negyedik bíró mutatja az elektromos táblán az egy perces hosszabítást.

Vitár Robi bácsi ezt kiszúrja: "ÚRISTEN! Lecserélik a kapust!""

 

Hajdu B. István: "Remélem következő életemben nem rágó leszek Alex Ferguson szájában."

 

Volt egy meccs, ahol volt egy segédkommentátor is Vitár mellett a stúdióban. Sokáig néma csend, szokás szerint, majd egyszer csak Vitár felkiált "Úgy látom gól volt", erre a másik " Igen úgy tünik", erre megint rákontráz Vitár: " Gólnak kell lennie, mert középkezdéshez készülödnek"

 

"360 fokos fordulatot vett a mérkőzés !" (Gulyás)

 

Hajdú B.:"Senna kezeli le a labdát. Ha beállna a Manchesterbe Piquet, lehetne egy érdekes Senna-Piquet párharc egy labdáért."

 

"Drága Vitár Robi bácsi egyik gyönyszeme:

 

Az eurosport-on közvetített U19-es meccset,franciák játszottak.Volt a csapatban egy kihidrogénezett fehér haju,fekete srác,mire Robi bá kitalálta ,hogy ez a játékos Ibrahim Ba.Folyamatosan értetlenkedett,hogy hogy kerül ide,("ő azt hitte már abbahagyta stb..." Milanban már nincs szükség rá, "azért jó az öreg a háznál" ,de azért mindig megjegyezte látszik sokkal idősebb mint a társai......) ilyen és ehhez hasonlo dumákat oltott végig.A vége felé megigérte ,hogy bár most nincsenek nála papirok, de utánanéz,hány túlkoros játszhat az U19-eseknél!"

 

"Van der Waart rácsapott a labdára, mint gyöngytyúk a takonyra..."

( Kovács Géza László)

 

PSV-Milan, Hajdú B:

 

"Gondoltam okos leszek, ezért megkerestem a PSV orvosát, csak éppen nem tudom kiejteni a nevét"

 

?Gyorsan elvégzik a szögletet a törökök.? (A közvetített meccs: Real Sociedad - Lyon) (Kovács Géza László - Eurosport)

 

?Giggs nagyon szépen megcsinálta a labdát...és önmagát rúgta fel Scholes.? (Fülöp L.)

 

?Ancelotti szomorúan nézett, mint Rambo a párizsi békekonferencián.? (Ifj. Knézy J.)

 

EDIT: "Nem tudom melyik meccsen, talán Hajdú B....

 

(a lecserélt játékost mutatták, aki először beletúrt az orrába, utána köpött egyet, majd megvakarta a farkát... Hajdú B: és most gyorsan el is vették a képet, mielőtt még más is történne.... )"

 

Vitár Robi bácsi egy meccsen a színesbőrű játékosnak passzoláskor: "nem emberhez... öööö... nem játékostárshoz passzolták a labdát"

Donát.

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megyek mindenképpen idén is. Már szóltam haveromnak, hogy úgy csinálja meg a beosztását, hogy tudjon jönni. Remélem, összejön.

 

(Fenébe, mégis vesztett Szerbia.)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.