Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Következő szezonban biztos, hogy nem az RTL közvetíti a magyar bajnokikat.

Hurrá megszabadulunk Léderertől. :(

 

Könyörgöm Sport1 csapj le rá, :( hogy újra jó hangúlatú színvonalas kommentárral nézhessük a mi kis magyar bajnokságunkat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Következő szezonban biztos, hogy nem az RTL közvetíti a magyar bajnokikat.

Hurrá megszabadulunk Léderertől. :)

 

Könyörgöm Sport1 csapj le rá, :) hogy újra jó hangúlatú színvonalas kommentárral nézhessük a mi kis magyar bajnokságunkat.

Az m1 is jó lenne. Csak ne a SPORTKLUB!

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az m1 is jó lenne. Csak ne a SPORTKLUB!

M1-et azért nem szeretném, mert az Egri Viktoron kívül, nincs értelmes kommentátor.

 

Sport klub tuti, kizárt, hisz majdhogynem egyenlő az rtl-el.

 

Sport Klubnak megint érdekes a reklámja mostanában.

Bundesliga meccseket reklámoz.

Eddig minden reklámja kicsit csúsztatott információkat tartalmazott. Év elején úgy kezdte, nálunk láthatja a Barcelona, Arsenal, Liverpool összes mérkőzését, azt elfelejtették hozzátenni, hogy felvételről. :)

Most azt reklámozza, hogy élőben 4 Bundesliga meccset közvetít majd fordulónként a Sport klub, most ki is hangsúlyozza, hogy élőben. Aki egy picit ismeri a német futball, az egyből rájön, hogy ez egy csatornával lehetetlen.

Hisz a németek szigorúan és precízen két időpontban rendezik a meccseiket. Szombat 15:30 és Vasárnap 17:30.

Ugyan a port.hu a műsorában feltüntet egy Sport klub + nevű csatornát, ami a sport Klub műsorát ismétli, én erről nem hallottam, és nem tudom hol lehet fogni. Mindenesetre a fordulónkénti 4 meccs élőben csak két csatornával lehetséges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mert az Egri Viktoron kívül, nincs értelmes kommentátor.

Az Egri még a Léderernél is gyengébb. A 2002-es VB-n majdnem elaludt közvetítés közben. Minden idők legrosszabb kommentátori/riporteri címére nyugodt szívvel pályázhat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bírom Egrit!

 

Bár elég álmoskás a stílusa.

Pl a Német-Szaudi 8-0-nál már legengdásak a góloknál levitt hasúlyai. Beadásnál hangosabban mondta. :) Ezt azért megmagyarázta, hogy az egy hangulattalan meccs volt, még a németek is letargiában kommentálták, hogy az ő gyenge csapatuk akinek 8-at tud rúgni, az nem is minősíthető. Ezt egy karácsonyi vb visszaemlékező műsorban mondta.

 

Mindenesetre tőle a kedvencem egy Fradi-Hajduk Split Bl selejtezőn volt, mikor végül Splitben 11esekkel esett ki a Fradi, eddigi egyetlen alkalom volt, hogy magyar csapat nem élte túl a BL második selejtező kört.

 

Egy bűnrossz Szabó Tibor Szabadrúgás után: Ez olyan veszélyes volt, mint bungee jumpingot tv-n nézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majdnem elfelejtettem tippelni :o

 

Németország-Portugália: 0:1

Olaszország-Franciaország:2:0

 

És ami a jó hír (bár nem biztos, hogy mindenki így gondolja :hmm: ), csak hétfő délelőtt indulunk nyaralni, nem holnap délután, tehát itt leszek a döntőkor Veletek :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, lemaradtam valamiről, mert nem tudom, hogy miért Kahn a kapus. Nem mintha bánnám, csodálkoztam is, hogy nem ő lesz a kapus ezen e vb-n is. Bár a fociértők biztos tudják, hogy miért nem :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajdú B. a riporter. SZÉGYEN, hogy Léderer lesz a VB döntő közvetítője. A durva anyjukat!

 

Miért kell elrontani egy VB döntőt ilyen szarházival? :hmm:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajdú B. a riporter. SZÉGYEN, hogy Léderer lesz a VB döntő közvetítője. A durva anyjukat!

 

Miért kell elrontani egy VB döntőt ilyen szarházival? :hmm:

Szerintem csak elolvasták a tegnapi sportban Thury Gábor jegyzetét.

Aki nagyon kicikizte Léderert.

Minden szavával egyet értek.

Kigúnyolta a bejelentkezését, (Kitartást.... :D ) és hogy Knézy-t majmolja mindenki aki ilyen bejelelenkező szöveget fabrikál magának. Ráadásul Jenő már legalább 2 évtizede közvetített, mire ezt kitatlálta. Letett valamit az asztalra, ez meg...

És Knézy megtöltötte tartalommal a mondandóját, nem mindig kellett vele egyetérteni, sőt mondott sok hülyeséget is, de az ember mindig adott a mondandójára.

 

A cikket úgy fejezte be, hogy ha már az elődöntőknél járunk, és napi egy meccs van miért vernek minket Lédererrel, miért nem utaztatják Hajdú B.-t.

Hát lehet, hogy elolvasták. A döntő tuti Hajdú B-é már több helyen olvastam, hogy az övé, meg hogy milyen meccset szeretne (azt mondta, neki mindegy lehetne akár Svájc-Ukrajna is. :o Hála az égnek nem az lett. De persze magyar meccset szeretne egyszer egy eb-n vb-n...) Mindig kihangsúlyozza, hogy eddig csak Vitray és Knézy közvetített vb döntőt. Ő lesz a 3.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.