Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Csak most van időm fórumozni!

 

De egyetértek Ody-val és Donáttal!

Ez egy nagyon elcsalt meccs volt!

Ha nincs a kiállítás minimum iksz megvan, mégha nem adja meg a 11-est.

 

Egy ilyen fiatal csapat idegenben, ráadásul mikor jobb mint az ellenfél(azon az estén), ember hátrányba került jogtalanul, ahelyett, hogy vezet.

Hát ez kegyetlen ezt nem sokan bírják ki, olaszok és a spanyolok sem bírták Koreában.

Az utolsó két meccsen nagyon jól játszottunk!

Egyetértek Ody-val Vass óriásit fejlődött, tavaly még rugdaltam volna ki páros lábbal. Haszontalan észrevehetetlen suhancként ténfergett. Most meg ő a csapat egyik legfontosabb láncszeme. Nagyon hasznosan játszik. Remélem bekerül a Bresciában.

 

Engem még egy évig eredmény nem érdekel! Ennek a csapatnak meg kell tanulnia hoznia az eredményt!

Egy biztos átlagot. Egy olyat amire nem volt példa az elmúlt 15 évben. Olyat, hogy nem kapunk ki Máltán, nem ikszelünk Liechtensteinben, hozzuk az ikszet Lettországban, ha kell partiban vagyunk a menőkkel (pl olasz és török) és nem kapunk 7-1-et és 6-0-at.

 

Bosnyák meccset is elveszthettük volna, volt két ziccere a bosnyákoknak, és nem változtat azon, hogy jól játszottunk.

Dzsudzsák kicsit önzőzött, nem jöttek úgy a bika lövések, mint az nb1-ben. Ha ott megfontoltabb fölényesebben is győzhettünk.

 

De ez nem is fontos. Az igazi próba a török meccs volt! Idegenben egy katlanban.

Én meghallva a török himnuszt majd összeszartam magam. Törökök nagyon fel voltak spannolva, hisz eltiltásuk óta első hazai meccsük volt.

Fiúk nagyon jók voltak!

Nem voltak megilyeve. Ilyet az elmúlt 10 évben nem láttam.

Láttam én a válogatottat a Wembley-ben, Lisszabonban, Bukaresten, Parmában és még sok meccsen idegenben.

De az említett meccseken egytől egyik tele gatyával mentek ki beszarva, hogy esélyünk sem volt semmire.

 

De ezen a meccsen jobbak voltunk. (Görög és Norvég meccshez képest ég, és föld.)

Szépen passzolgatva építettük a támadásainkat a török térfélen! Ilyet mióta nem produkált a magyar válogatott?! Aki nézi a meccseket, az tudja, hogy régóta, és kivan erre éhezve ilyesmire.

A bíró csalt semmi kétség.

Remélem örökre eltiltják, és még egy Hearts-Aberdeen meccset sem vezethet soha.

Szerintem be volt szarva és nem merte megadni, félt, hogy felbosszantja a törököket, és szétszedik őt és bortány lesz(Svájc ugye).

Mondjuk ilyet csak velünk mernek megcsinálni, mert sportdiplomáciában és foci jelenben jelenleg nullák vagyunk. Lehet, hogy még jól is jön ez nekünk majd a vb selejtezőn, mert a jövőbeli ellenfeleink majd szépen lebecsülnek minket az eredményeink alapján(olasz meccset majd véletlennek titulálják).

 

Nekem egyébként volt egy olyan megérzésem, hogy a 11-es pillanatában, hogy nem adja meg. Mert, ha egyértelműen magabiztosan befújja, akkorát fúj a sípjába, hogy a zajmikrofon kikészül. Erre fel, csak nagyon késve odament, és akkor gondoltam, hogy jön a sárga, és bejött.

De nem számít.

Mi tudjuk, hogy aznap este lefociztuk a törököket idegenben. Ha ez nincs iksz biztos, de ha fair a bíró, akkor még nyerünk is.

 

Engem jobban idegesített, hogy miután fejbe rúgták állcsúcson a Fülöpöt nem cserélte le Várhídi. Mondjuk annak a dagadt törpe ronda undorító Emrének a belépője nálam egyből piros. Ilyenkor minden civilizált európai ország játékosa átugorja a kapust. Megszédült utána egyből le kell hozni.

Azt mondta Várhidi, hogy nem kért cserét, ez jobban idegesített, mint az eredmény. Hát ő a kapitány és nem a 20egynéhány éves kapus. Voltak már esetek Ceh esete angol bajnokin betört a koponyája. Ilyenekben nem szabad kockáztatni. Egyrészt a játékos testi éppsége miatt, másrészt az eredmény miatt. Mert ha az első gólnál, nem egy ki K.O.-zott kapus áll a kapuban, akkor talán még meg lett volna az iksz...

Lehetett látni, hogy könnyű labda volt, és jo magasságban volt, de egyszerűen mellé nyúlt. Szerintem az ütés miatt elvesztette a térlátását.

Ez számomra nagy amatőrség, hogy nem volt csere. Az még szenzáció lett volna ha kihúzzák, de ezt sose tudjuk meg. Ráadásul szegény Balogh is rámálomként emlékszik majd első (ha jól tudom) válogatottságára. Az a nullszöges gól 16oson kívülről roppantul kínos.

 

Szóval mindegy, ilyenen is átesett ez az ígéretes csapat.

Ebből is tanulni kell! Ilyen tapasztalatok szerzése fontos, hisz ha lesz hasonló a vb-selejtezőkön, akkor már nem lesz váratlan, és talán majd tudják kezelni a bírói tévedést és az emberhátrányt.

 

Persze, lehet, hogy ebből az ígéretes csapatból sem lesz semmi. Majd simán leégnek mikor odaérnek, de remélem nem...

 

Szóval Hajrá fiúk!

Szép volt! Csak így tovább!

Rég okozott magyar válogatott ilyen pozitív élményt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem nagyon szeretem a teniszt, de ezek után illő lesz megszeretnem! Amit Szávay Ági a mai napon művel, az minimum világklasszis teljesítmény!!!! Remélem megnyeri a döntőt, nagyon megérdemelné! Majdnem elsírtam magam... :) Fantasztikus küzdő ez a lány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ma délben is láttam vele egy riportot. Hát nem semmi a gyerek! :D De végülis jól mondja. Be köll tanulni a kombinációkat. Innentől már csak a gyorsaság számít :D

 

Nálam a Varázskarikás játékban a házi rekordom hét másodperc :D Na ezt itt ezen a VB asszem másfél mp alatt rakta ki egy csóka :D Amúgy csak hat vagy hét lépés az egész :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap 1-0-ra megvertük a már majdnem továbbjutott lengyeleket - igaz csak barátságos mérkőzésen. Végig harcosan, bátran fociztunk, néhány hibával fűszerezve, viszont a végén gólokkal nyerhettünk volna - végül 1-0 lett. Az utóbbi 5 mérkőzésből 4-et megnyertünk (egyedül a botrányos, törökök elleni meccs a kivétel, ahol szintén lett volna sanszunk ugyebár), a 4 meccs alatt 7 gólt lőttünk, s mindössze egyet kaptunk, ellenfeleink rendre: Olaszország, Bosznia, Málta, Lengyelország.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép volt, fair volt, Kimi megérdemelte, Ferrari megérdemelte, Massa is megérdemelte hogy otthon gyakorlatilag ő adja át ezüsttálcán az első helyét, Hamilton asszem minden idők legfiatalabb második helyezettje és már van egy év tapasztalata (bár mintha tapasztalatlanul jobban ment volna még pár hónapja) Alonso is szépen csinálta, szóval gratula nekik!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnapi vezércikk a napilapok hasábjain:

 

KIMI RAIKKÖNENT ALKOHOLMÉRGEZÉS HATÁRÁN VITTÉK BE A DETOXBA!

 

:) :) :P

 

Szép volt KIMI!!!! Egészségedre! :P

Nem is olyan nagy dolog. Schumaherrék egy hűtőt dobtak ki a nyolcadikról. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért piszkosul örülök annak, hogy nem az a takonypóc Hamilton lett a világbajnok :)

Az az előzés szép volt Alonsotól, de hát mit tehetett volna a pocsékul menő McLarenben.

Jövőre mehet a mégpocsékabb Renaultba. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.