Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nem biztos. Elég ha csak pl egy támadási sémát gyakorolnak, pl átíveléseket hátulról.

Persze. Mert az edzőmeccsnek a gyakorlás a célja. Sémát gyakorolni edzésen lehet, meg edzőmeccsen. Ha tétre megy az összecsapás akkor az nem edzőmeccs. Ez csak egy szleng arra az esetre, amikor az egyik csapat sokkal jobb mint a másik. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tétmeccsnél dukál a gólparádé, főleg ha "edzőmeccsen" nem a gólrúgást gyakorolják. :rock: De mint mondtam nálam kimaradt a mérkőzés, szóval nem tudom ki hogy taktikázott. :)

 

Általánosságban azonban tartom a véleményem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általánosságban azonban tartom a véleményem. :)

Te ne tartanád? Ha a fejedbe vennéd, hogy az ég zöld akkor az isten se tudna meggyőzni róla hogy az valójában kék. :rock: Amúgy én csak rávilágítottam mi a helyzet futball berkekben, ott hogyan használják ezt a kifejezést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vicces, ha valaki úgy nyilvánít véleményt, hogy nem is látta a meccset. A Loki nagyon szépen tartotta magát, és a Pool helyenként bajban volt. Igaz, a végén már nem erőltették a támadást, de "edzőmeccs"-nek akkor sem nevezném, ha másokhoz hasonlóan nem értenék a focihoz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jó kis meccsen nyert a Loki a Fradi ellen.

 

Ez a mostani FTC nagyon gyenge, én azért remélem, pár év alatt ott lesznek elől, mert így szorosabb lesz a bajnokság.

De azért hajrá LOKI :nana:

Nem mondanám gyengének, inkább nincs összerakva. Nincs mese, zsebbe kell nyúlni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Debrecen csatára Coulibaly hisz a továbbjutásban a bl-ből!!!

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja...tasban-2001037/

A csatár, aki három éve még másodállásban targoncavezetőként dolgozott egy Párizs közeli Peugeot-gyárban, hisz benne, hogy a DVSC továbbjuthat a csoportból. :)

Így kell karriert csinálni, 3 éve targoncát vezet, most meg a bl-ben focizik :(:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam unalomba fulladt, ami nagy szó tőlem. :S

Nálam is...

Plusz én Palikot elküldeném Dr Househoz kivizsgáltatni a röhögése miatt, mert borzasztó idegesít a lihegése, szedjen asztma gyógyszert vagy akármit, de ezt fejezze be!

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.