Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

A vége milyen jó volt már, Webber csak bírta a rohamot :D

Jó évad volt az idei, sok minden volt itt, amitől nem unatkoztunk, még ha a pályán olykor nem sok minden történt, akkor is :D

Jövőre se legyen rosszabb :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az év unalmas volt, leszámítva kb féltucat pillanatot, mely ki is fulladt az előzések számmával. Vettel remekül ment, Webber ügyesen hárított, Kobayasinak meg remélem lesz autója jövőre.
Én kb. 15 kört láttam ebből a szezonból Elég is volt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt ez rossz, és voltak szép pillanataik. Örülök hogy Massa már ott vigyorgott a boxban....

 

Ami a tegnapit illeti: Algersuari nem volt piskóta :hmm: szegény. Azt nem is mutatták, hogy végül hol állt meg az autó. Egyébként normális dolog, hogy így kicentizik a boxkiállását? Ha teszem azt egy safety car jön közbe és lezárják a boxutcát, akkor egy tapasztalt versenyző is így járt volna.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
Valóban jobb volt? Jogosan nyert?

Igen, többször betalált. De amíg át nem esett a holtponton piszok rizikós volt. A végén azt mondta, hogy a hatodik menetben már agyilag feladta, de a szíve vitte tovább. :D A magyar virtus ugyebár. :D

Szerintem most kéne szépen befejeznie a boxkarrierjét. Ő az első magyar aki két súlycsoportban is világbajnok lett. 36 éves, szépen meg tud élni mostmár az élete végéig. :) A csúcson kell abbahagyni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Tegnap este szólt anyám, hogy miért nem nézem a műkorit :rock:

Jól kimaradt nálam, hogy EB januárban van, én meg várom, hogy kezdődjön a téli olimpia, ami februárban jön. Nem baj, a lényegről nem maradtam le, megvan három napi esti program :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este szólt anyám, hogy miért nem nézem a műkorit :D

Jól kimaradt nálam, hogy EB januárban van, én meg várom, hogy kezdődjön a téli olimpia, ami februárban jön. Nem baj, a lényegről nem maradtam le, megvan három napi esti program :D

Na akkor jönnek a kommentárok. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.