Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nagyon feelinges volt ez a téli olimpiai megnyitó.

 

Bár néha kicsit uncsi volt a művészieskedő rész. De Pavarotti teli találtam :D

 

Téli sportok nem a kedvenceim, de az olimpia az olimpia. Itt mindenbe érdemes belenzéni. Meg 1-2 hokimeccs is nézhető, de ettől a szántó dávidtól megőrülök, a falat kapartam tegnap este is. Gulyás Laci sem volt formában.

Eurosport Rulez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a magyar TV-ben nincs egy értelmes sportriporter. A mélypont az az Egri Viktor. Dilettáns nulla.

 

Érdekes eredmény a Bundesligából: Schalke-Leverkusen 7-4 :hopp:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam ez a szántó füles a mélypont, az egri elmegy, kicsit mélabús, de még tűrhető, néha még humoros is.

 

Ez olyan veszélyes volt, mint bungee jumpingot tv-n nézni.

 

Gulyás Laci nekem régi kedvencem, de öregszik, foci meccset utoljára 98-as vb-n közvetített, pedig milyen jó stílusban szokta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mosolygása engem inkább idegesít, komolytalan gügye.

A déli híradót mikor volt alkalmam látni, úgy köszönt el, hogy mosolygós jónapot, már csak 32826 másodperc van az esti híradóig, normális ez?!

 

Jó még ezt is el lehet nézni, nem nézék híradót vele.

De a közvetítései stílusa, sose a lényegről beszél, gyakorlatilag nem közvetíti amit látunk.

Vagy arról beszél mi volt(vb-n valami hosszú váltón mesélte, hogy nyertek az olimpián, miközbe mentek, azt én láttam, tehát nem érdekel mégegyszer, illetve érdekel, de nem akkor mikor mennek, akkor arról kell beszélni), vagy arról, hogy mi lesz.

Úszó vb borzalmas volt éjjel mikor dobogón álltak ennyit tud mondani, "jajj de szép mosolygós kislányok" vagy "96 fogat láthatunk". Szerintem kezeltetni kellene.

 

Tegnap ékes példája volt, hogy milyen idióta a srác, mindig mondta, hogy neki ez hogy tetszett, meg hogy ő már táncol, meg milyen megható, kit érdekel neki mi tetszik, nem az ő élménybeszámolójára vagyok kíváncsi.

Még akkor is befürdött, mikor azt mondta, hogy újra ég a láng, pedig csak a tűzijátékot

gyújtották meg, ami elvitte a Candeláberig. De ő ott lehet az olimpián.

Arról már nem beszélek, hogy folyton szegény gulyás szavába vágott, pedig ő a fiatalabb, ezért ennél nagyobb taplóságot nehéz elképzelni. Egyszer rá is szólt.

 

Na mindegy, nekem ellenszenves és még úszás sem tud kommentálni, nem találja el a sorrendeket.max az elsőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a részt láttam a megynitóból, amikor Gulyás azt mondja a XIX. olimpia, amikor ott virított, hogy XX. :D Ekkor is beszólt a srác, de kivételesen jókor. :D

nana, az nem úgy volt pontosan.

Azt mondta Gulyás, naggyából:

"Az első nem hivatalos téli olimpia óta, volt 19."

Erre mondta a füles, hogy"Akkor ez a XX-dik."

Azt a nem hivatalos téli olimpiát később számozták elsőnek.

 

Ott speciel nem mondtak hülyeséget, csak egy kicsit hülyén megkoreografált beszéd volt.

 

Lényeg, ha az első után ez a 19-dik, akkor ez a 20-dik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis érdekesség a torinói olimpiai stadionról.

 

Neve Stadio Communále, 1990-ig Juventus Stadoinja volt, a régi Juve szurkolók szerint a Delle Alpinak sosem lett olyan hangulata, mint ennek volt. Azért cserélte le a stadionját a Juventus, mert 1990-es olaszországi focivb-re építették a Delle Alpi-t, akkor a legmodernebb stadionok egyikének pedig kijárt, hogy méltó csapat játszon benne, ha már a Torinoi bikák sokszor gyengélkednek.

 

Egy gond van ezzel, hogy a Juvénak rengeteg szurkolója van Olaszországban(legtöbb az olasz csapatok közül), de nem Torinóban. Ott a Torinonak szurkol a többség. Délen Sok rajongóvan, hisz a FIAT gyárakba az Öreg Agnelli rengeteg olcsó munkaerőt alkalmazott, és ők mind a főnök csapatának drukkoltak, ez mai napig megmaradt. Juve szereti odaadni a pontokat a déli csapatoknak, ha neki már nincs szüksége rá.

 

Juve már évek óta halogatja a Delle Alpi átépítését, egy kisebbre, ahol nincs futópálya, közelebb van a közönség, és ezzel nagyobb lenne az atmoszfére, de kb fele lenne a befogadóképesség(40000) és drágábbak a jegyárak.

 

Az átépítés után a Torinó költözne a Communáléba, hisz ma is jobban megtelítik a Delle Alpit, mint a Juve.

Communále nagyon régi múltra nyúl vissza, olyan régire, hogy benne van a Juventus klub himnuszában is és a mai napig nincs kiszedve belőle.

De hogy mégjobban elmélyítsük a Communále jelentőségét tudnun kell, hogy már a 30-as években is óriási híre volt, oly annyira óriási, hogy Olaszország legnagyobb stadionja volt. Ebben az időszakban viszont, a stadionnak más volt a neve. Stadio Benito Mussolini.

Bizony a fasiszta diktátor erre is rátette a kezét, pedig, róla köztudott volt, hogy Milan szurkoló, de neki a legnagyobb stadion kellett, nem Csak a San Siro. Szegény Milannak sok idejébe került, hogy lemossa magáról a fasiszta diktátor hatásait. Akkor kezdődtek az Interrel való ellentétek, hisz, az Internazionale munkásosztály csapata volt ez még fokozta az ellentétet.

Remélem van aki érdekesnek találta ezt.

 

Tényleg megkavarták ezt a 20as cuccot, de szeritnem csak nagyobb hangsúly akartak neki adni, hát nem volt elég frappáns. Jenő jobban megoldotta volna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit láttam a megnyitóból, az egész jó volt, érdekes volt látni az afrikai és egyéb forró égövi országok résztvevőit is.

Esténként lehet nézni a korit az egyesen. Engem inkább az köt le :D

 

Más.

Időközben törölték a Belga GP-t a naptárból szponzor problémák miatt :D

Az eddig elutasított Super Aguri csapat mégis indul, tehát idén 22 versenyző indul az F1-ben.

Pár hét, és indul a szezon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap 26 év után ismét pontot szereztünk az olimpián.

16 éves srác 5-dik lett. Koch Viktor rövidpályás gyorskorcsolya, 1500m-en érte ezt el.

Utoljára a Regőczy-Sallay jégtánc párosunk szerzett ezüst érmet.

Erről meséltek az RTL XXI. század című műsorában, hogy mikor kihirdették a bírókat tudták, hogy ki fog nyerni, és ők kb hol lesznek. Hisz az egész nem a sportról szól csak politika, meg ki-kinek (mármint melyik nemzet melyiknek) szimpi.

Ha lengyel, román, bolgár, szovjet bíró többség volt, biztos, hogy szovjet nyert és ők nem fértek fel a dobogóra.

Ha német, osztrák, svájciak voltak, akkor több esélyük volt. 1980-ban az előbbi volt.

 

Én sajnos nem láttam ezt a magyar pontszerzést tegnap, az mtv megint nagyon gyengén közvetít és Inter-Juve volt különben is.

Del Piero beállt és egy pazar szabadrúgásgóllal megnyerte a meccset, a nagyon agresszívan játszó Inter ellen. Olyan előnyre tett szert a kedvenc csapatom, amit nagyon nehéz behozni, remélem jól be lesz osztva, és lehet koncentrálni mellette a BL-re.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap estig abban a hitben éltem, ha valaki elesik műkorcsolya közben, azért még pontot sem igen adnak. De nem így van, "csak" egy pont levonással jár (a százból), de azt hiszem ennél rosszabb, hogy az illető utána már nem tud úgy teljesíteni, ahogy valójában tudna. Tegnap, amíg néztem, két fickó is elesett, és az egyik a hatodik helyen áll még így is. A magyar srác, Tóth Zoltán pedig bejutott a 24-be, akik csütörtökön folytatják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.