Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ez lesz a jövő évi felállás, ha nem változtatnak rajta az utolsó pillanatban:

 

Renault: Alonso,Fisichella

McLaren: Raikkönen,Montoya

Ferrari: M.Schumacher,Massa

Toyota: Trulli,R.Schumacher

Williams: Webber,Nico Rosberg

BAR-Honda: Button,Barrichello

Red Bull Racing: Coulthard,Klien

BMW-Sauber: Heidfeld,Villeneuve

MidlandF1: Monteiro,Albers

Toro Rosso: Liuzzi,Scott Speed

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Albers? Annál még a mi Zsótink is mérföldekkel jobb. Biztos sok pénze van a gyereknek. Egyébként Rosberg is meglepetés! Egyből egy Williams-be ültetik? :peace: Az ok, hogy a papa jól nyomta, de az mégsem ő volt. Kíváncsian várom mit alkot.

 

Női kézilabda VB, Hun-Aus 57-9. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Női kézilabda VB, Hun-Aus 57-9. :)

Kézilabdás csajoknak drukkolok. Ez kötelező volt, egy kicsit túl is teljesítették, még soha nem dobott ennyit a válogatott.

Most, hogy nincs Boki nagyon kell valaki. Meglátjuk meddik jutnak a csajok. Már rájuk fér a generáció váltás, mert nem bírok több olyan vereséget, mint az olimpiai döntő, vagy 2003-as vb-döntő és a tavalyi olimpipán is produkáltak hasonlót.

 

 

Jó neve van Scott Speed :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda műsort csináltak a vb sorsolásnak a németek!

Volt itt minden! Bűvész, régi focisztárok. És Ballack megmutatta, hogy a díszletről lerobbantott új vb labdával milyen sokat tud dekázni.

 

Csak két halálcsoport lett. Nálam az elsőszámú a C. Argentína, Hollandia, Elefántcsontpart, és a Jugók. Meg nem tudom jósolni ki megy tovább. Argentínoknak megint behúztak rendesen. Nagyon hasonlít a 4 évvel ezelőtti C csoportra. Hollandia, mint Anglia, ECSpart, mint Nigéria és a svédek, mint a jugók.

 

Olaszok nehéz csoportot kaptak, nekem ők a kedvenceim, úgyhogy egy kicsit bánt. Ráadásul két olyan csapat van még akiket kedvelek, csehek és az usa. Usa marha jó volt négy éve, Donovan rulez.

Cseheket meg nem kell bemutatni. Eb-n megtették.

Sajnos az egyik kiskedvencem kiesik, majd, de remélem a nagykedvencem túljut, bár gyengén szoktak kezdeni, és a végéra lendülnek bele.

Többi csoport sem olyan, rossz, de ott inkább a papírforma dönt, majd, mint az aznapi forma, bár a fociban minden lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, ma majdnem elrontottuk, de végre ezeket amiket régebbek elvesztettünk megnyertük.

Norvég meccs óriási volt, ilyet 2000 óta nem láttam, akkor Ausztria ellen volt az utolsó ilyen fordításunk.

Lehet, hogy ez a Németh Andárs mégis jó edző, szkeptikus voltam vele, mert nem hagyta ott a klubcsapatát, de egyenlőre őt igazolja minden.

Remélem legalább 4ben leszünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helósztok!

 

Majdnem fél éve vagyok már itt regisztrált tag, de halál komolyan mondom: eddig még nem jöttem rá, hogy létezik ez a külvilág topic. Ha hamarabb rájöttem volna, már réges-rég itt lennék :D Imádom a sportokat, főleg a labdajátékokat (kiv. golf :D) na meg az autósportot (főleg az F1). De az abszolút kedvenc a foci. Körülbelül három éve módszeresen készülök a sportkommentátori állásra, ez az, amit még fontosnak tartottam elmondani. Szóval imádom a sportot.

 

Emmellett még két dolog:

 

KEdvenc csapat a ManU (micsoda szégyen, micsoda szégyen esett meg velünk!)

ÉS nagy nagy gratula a kézis lányoknak, elképesztő, mit művelnek!

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem az lepett meg milyen könnyedén erőlködés nélkül történt az egész

 

Igen, bár most is vannak hullámvölgyek, de nem nagy probléma. A Mocsaival mindig begörcsöltek a végére. Hihetetlen volt már!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg sportriporternek készülsz? nem is tudtam, hogy készülsz rá.

Van már komoly terved?

 

Aki közvetíti a kézi VB-t, az törteli srác... Nem mintha a lakóhely befolyásolná az egyén kimenetelét, de azért mégis megvan minden esélyed rá. :D Hajrá! Lépj Knézy Jenő nyomdokaiba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kenyerest én nem is ismertem eddig.

Persze nem követem annyira a kézilabdát, de azért a kb 4-5 csapatnak ismerem a keretét. (ETO, Cornexi, Vác, Dunaferr, FTc).

Nekem nagyon hiányzik Kirsner Erika, benne volt egy kis lelkes güzüség, tutira dobta a ziccereket.

Nagy Ivett is marha jó volt a balszélen, de volt egy súlyos sérülése, és még nem épült fel(legalábbis 100%-osan) tudtommal.

Kenyeres sem rossz, bár még csak egyszer játszott nagyon jól, de nincs balszélsőbe cserénk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, tényleg készülök rá.

Egyrészről napi tíz-húsz oldal felolvasással gyakorlom a kiejtést.

Másrészről számítógépes játékokat kommentálok, úgy, hogy előtte jó alaposan felkészülök a meccsre, mintha igazi lenne.

Harmadrészről minden világversenyt illetve bajnokikat dokumentálok, hogy később vissza tudjam keresni a dolgokat. Szóval hajtok rá rendes. Plusz apám a médiában dolgozik, fotóriporter, az újságnál tud nekem majd állást szerezni, meg lehet a Szolnok-Tv-be is. De az még odébb van.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Foci

 

Na a Roma nagyon belehúzott, 2-0-ra vezetnek a Basel ellen. A Marseille is hozza a kötelezőt, úgy néz ki, náluk is kettő null a dinamo ellen, a Heerenween meg x-re áll (0-0) a Sofia ellen. Még a végén tovább megy a címvédő CSZKA? :)

A Zvezda meglepetésre vezet Strasbourgban, a Stuttgart meg menti Trapattonit, már 2-0 nekik, igaz így is úgyis továbbmennek. A PAOK vezet a Rennes ellen, kárhogy ők már kiestek...

Bolton Sevilla: 0-0, tehát hiába vezet a Besiktas a Guimmares ellen 2-1-re, jelen állás szerint nem jut tovább...

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most nem Fanni játéktudására gondoltam. :)

 

Hát én mindig játéktudásukra gondolok először, Bár a kis Görbe aranyos csaj.

 

Donát Hajrá.

Én is mindent Dokumentálok, ha az eredmények írása annak számít. De sosem voltak ilyesmi ambicióim.

EB-ken, VB-ken Olimpiákon külön naplót vezetek.

Nemzetisport.huról leszedted a bajnokságok ewcel tábláit amibe eredményeket lehet írni, azok nagyon hasznosak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha! ÚGy értem a dokumentálnit - sajna arra nincs erőm, hogy minden külf. bajnokság minden góllövöjét, stb, felírjam, csak az eredményt a szurkolói füzetbe. De a magyar bajnokiknak a góllövőit is vezetem.

A Vb-n külön szurkolói füzetet vezettem, most nagyon hasznos, vissza tudom olvasni, hogy négy éve kik játszottak. Az eb-n saját magam jegyzeteltem ki minden meccset, mintha újságíró lennék. Más kérdés, hogy ebből sajnos néhány eltűnt, de majdnem mindegyik NS megvan az Eb idejéből... szóval nagyon nagyon hajtok ezért, jó lenne elérni...

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó két EB-n én még osztályoztam is, nagyon sokban tértem el a hőn szeretett sportújságtól. Érdekes mert az átlagaimból, pont az jött ki legjobbnak akit Gondoltam osztályzatok nélkül.

MEg álomcsapat meg minden hülyeséget csináltam az elmúlt két EB-n, a VB-kbe mindig beletörik a bicskám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.