Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Miss Karrde örülhetsz, a kedvenced nyert "Csájnában". :D

 

Örülök is neki :D

Annak viszont már nem annyira, hogy nem láthattunk igazi versenyt, még ha események voltak is. Mondjuk esemény alatt nem azt várnám, hogy a SC bent van kétszer is, mindenki kizuhan a boxba tankolni. Már soha nem tudjuk meg, vajon mi volt az eredeti box taktika. Na mindegy, nem volt annyira unalmas a versenyt, és manapság már annak is örülni kell.

A közvetítés sem volt az igazi.

Montoyát meg nagyon-nagyon sajnálom. Na majd jövőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Albers-szel karambolozott, és csak lestem, mint gyerek a moziban. Hogy egy 7*-es világbajnok ilyet csináljon! Figyelmeztetésben részesült ezért a manőverért. Na de az sem volt semmi, hogy a SC alatt kiesett! Nem emlékszem ilyen esetre sem. A "remek" közvetítésnek hála, nem láttuk az egész esetet. Állítólag a gumijai voltak már tönkremenve, és nem bírták a "kiképzést".

Montoya simán beelőzte volna MS-t, ha az év első felében nincs az a fura "tenisz" balesete, ami miatt több futamot kihagyott. Kár volt. Annyira azért nem kellene "teniszezni" :):o

Meg az USA nagydíj is sokat lendített MS helyezésén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Albers-szel karambolozott, és csak lestem, mint gyerek a moziban. Hogy egy 7*-es világbajnok ilyet csináljon! Figyelmeztetésben részesült ezért a manőverért. Na de az sem volt semmi, hogy a SC alatt kiesett! Nem emlékszem ilyen esetre sem.

 

Lehet, hogy nem volt kedve versenyezni, inkább ment inni. :) Egyébként MS Monacoban is a Safety Car mögött karambolozot. De asszem az tavaly volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy nem volt kedve versenyezni, inkább ment inni. :) Egyébként MS Monacoban is a Safety Car mögött karambolozot. De asszem az tavaly volt.

 

:D

Idénre emlékszem erre az esetre. Állítólag a kocsi fékjei hűltek ki, és gondja volt a fékezéssel. Talán Montoya volt a szenvedő fél.

Na látszik, hogy már nem emlékszem kristálytisztán :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azon kaptam röhögőgörcsöt, hogy Schumi a rajtrácsra menet karambolozott és a tartalékautóval kellett mennie neki is és annak is akivel karambolozott(talán Massa?).

 

Hát ez a karambolozás nagyjából ugy nézett ki, hogy hátulról irgalmatlanul belé jöttek... én mindenesetre nem kaptam tőle röhögő-görcsöt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a karambolozás nagyjából ugy nézett ki, hogy hátulról irgalmatlanul belé jöttek... én mindenesetre nem kaptam tőle röhögő-görcsöt.

 

MS volt a hibás, az eset után figyelmeztetésben részesült miatta. Lelassított, és behúzott középre, miközben mögötte jött gyorsabb tempóval Albers, aki már nem tudta kikerülni. MS nem nézte, mi van mögötte, vagy éppen a holtterébe került Albers és nem látta, hogy jön. MS figyelmetlen volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek esetleg nem lenne holnap kora délután semmi dolga, és tudja fogni a Sport2-t az tekintsen bele a 12:45-kor kezdődő Budafok-Szolnok NBII-es Meccsbe.

Csak azért mondom ezt, mert én a helyszínen követem a meccset.

 

Nem is tudom mikor voltam utoljára olyan meccsen amit adott a TV.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd úgyis ismétli a Sport1. :lol:

 

Signorit én mindig nagyon szerettem. Nagyon jó kis játékos. Az egy pozitív jel, ha hozzánk akar jönni levezetni, eddig Ausztria volt a levezetési célállomás, vagy nagy pénzért az USA-ba mentek.

 

Valamiért a Sport1 soha nem ismétel NB II-es meccseket. :lol: Signorinak sok sikert, még 36 évesen is riogatni fogja a kapusokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem volt valami nagy meccs ez a Budafok :lol:

Most itt játszik a Szűcs Misi (két utcával arrébb lakik mint én) és a Hornyák Vendel. 1-1 lett.

25méteres lövéssel szerzett vezetést a Szolnok, Kapus kint állt, simán bement felette. Aztán egy szöglet után egyenlített a Bfok egy magas védő befejelte. Bfokon Gelei Károly az edző, kapus volt.

 

A legérdekesebb az volt, hogy a közvetítő kocsi mellett álltunk és végig néztük, hogy vágják a műsort, készítik az anyagot összefoglalót. A statisztikát Powerpointtal csinálják.

Gyulai nagyon unta a meccset, be is ült a buszba ott jó meleg volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

F1 változások egy része jövőre:

Lesz kerékcsere.

Slick gumit hozzák vissza.

Dupla hátsószárny (?)

Időmérő 3 "részes" lesz: mindenki körözik a pályán, 15 perc után kiesik a leglassabb 5, újabb 15 perc után a következő 5, 20 percig körözhet a megmaradt 10 versenyző. A legjobb elért idő alapján rangsorolnak.

Valószínűleg az utolsó 20 percben már komolyabb időket fognak menni, mert nem kell kerülgetni a jóval lassabb versenyzőket, pl. Jordan vezetői.

Érdekesen hangzik, majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre valami normális szabályok.

Autóverseny kerékcsere nélkül, olyan, mint egy focimeccs labda nélkül.

Slick gumis időszakot bírtam, remélem beválik most is.

Időmérő edzés érdekesen hangzik, mondjuk a tavalyi rendszert még most sem értem, de már nem is kell. :?

Az volt az igazságos időmérő, hogy egy óra alatt 12 kört mehetsz a pályán. Oszd be ahogy tudod. Micsoda Hakkinen-Schumacher meccsek voltak, de korábban Hill sem volt kispályás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 12 körös időmérő szerintem is sokkal jobb volt. Minden utána kitalált marhaságnál jobb. Ez az új sem tűnik rossznak így elsőre. Fog egy kevés hasonlóságot mutatni a versennyel is. Több autó egyszerre a pályán. Még azzal sem játszhatnak, hogy mikor menjenek ki, mert mindenkinek ki kell mennie, és nyomni a gázt. Érdekes lesz, de mindenképpen jobb, mint az idei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt előírják, hogy tilos a motorcsere(mint idén, két hétvégét ki kell bírnia), illetve a tankolási mahinációról mi hír?

Megint nem lehet ürestankkal menni időmérőn(ennek az új szabály miatt, nincs értelme), és utána telivel a versenyre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Motorcseréről, tankolásról nem tudok, majd ha lesz új hír, akkor megírom itt.

Mindössze annyit tudok motorügyben, hogy az eddigi V10-es helyett ezentúl V8-as motorokkal mennek. Ami persze majd csökkenti a lóerőt, azt mondták, kb. 700 körül lesz kezdetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este a Juventus megdöntötte az eddig is általa tartott olasz bajnoki rajt rekordot.

Eddig az első 8 fordulóban 8 győzelemmel ő tartotta a rekordot 1930 és 1985-ből.

Most 9 forduló 9 győzelem és szombatom Milan-Juventus.

 

Nagy gratula a Juvénak. Hétvégén meglesz a 10/10. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő évi F1 versenynaptár:

03.12. Bahrein

03.19.Sepang

04.02.Melbourne

04.23.San Marino

05.07.Nürburgring

05.14.Barcelona

05.28.Monaco

06.11.Silverstone

06.25.Montreal

07.02.Indianapolis

07.16.Magny-Cours

07.30.Hochenheim

08.06.Hungaroring

08.27.Isztambul

09.10.Monza

09.17.Spa

10.01.Suzuka

10.08.Shanghai

10.22.Interlagos

 

A kavarodás oka, hogy a nemzetközi egyéb sport eseményekkel ne nagyon ütközzenek. Így pl. a foci vb-vel csak két futam fog ütközni. Hogy melyik, fogalmam sincs, mert nem tudom, hogy mikor lesz a vb. Bevallom őszintén, nem is nagyon izgat a téma, mert nem követem a focit. De csak halkan jegyzem meg, mert Ti meg nagyon szeretitek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két futam fog ütközni csak. Azért került előbbre a Brit nagydíj, hogy ne legyen sok ütközés. A Brit nagydíj a nézettebbek közé tartozik, valószínű, hogy az elől nem akarják elveszíteni a közönséget. Hol lesz egyébként a vb? Úgy tűnik, hogy a két esti tengerentúli futam fog ütközni a meccsekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.