Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Szűcs mellesleg Fradi nevelés.

 

Mondta ezt akkor mikor a dozsásokkal nyert bajnokságot. És a szurkolók már akkor 11-est rugattak vele. Első gólját még az utében rúgta.

 

Most meg ő a szent és kerszteket vetve letagadja, hogy köze lett volna az újpesthez.

Ez kétszínűség. Ő a fradisták kedvence...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lipcsei is kifordult önmagából.

Kissrácként töménytelen gólt rúgott. Azt Portóban nekiállt alibizni. És azóta hátvédet játszik, aki még véletlenül sem megy előre. Pedig mélységből felfutóként milyen jó kis lövése volt, még a Nyilasi csapatában. Még KEK Gólkirály is volt.

 

Azóta meg ő legnagyobb alibis, reklamálós, pöceszáju, akit minden 3-dik meccsén ki lehetne állítani, vagy szövegért, vagy durvaságért.

Ami számomra a leggusztustalanabb, hogy meccs előtt a csapat puszikat ad egymásnak. Ez a vizilabda válogatottra is igaz. Férfiak nekem ne puszilkozzanak, vagy ha annyira szeretik oldják meg az öltözőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pillanat! Lipcsei a Portóban nem alibizett! Csapata egyik legjobbja volt. Az egyik edzésen Joao Pinto úgy lerúgta, hogy fél évig nem tudott pályára lépni.

 

Most meg idősebb már, de ha úgy van ahogy mondod, akkor miért kell mégis a fradinak? Miért szerződtetik le? Az az igazság, hogy a kisújjában több van a futballból, mint az egész FTC brigádnak együttvéve. Lehet nem szeretni, de elvitatni tőle a tudását, érdemeit, azt nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam nem játszana már mióta visszajött az FTCbe a Portóból. Kinnt nem tudom mit produkált, mivel nem láttam sehol portugál meccseket, de a BLben nem produkált, sőt nem is játszott nagyon, azt tudtam csak figyelni.

Mióta hazajött azóta egy alibigép. Nálam nem játszana.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kinnt nem tudom mit produkált, mivel nem láttam sehol portugál meccseket, de a BLben nem produkált, sőt nem is játszott nagyon, azt tudtam csak figyelni.

 

Ha nem tudod, miért fikázod le? A BL meccseken meg sérült volt, mint említettem. Nem kell leszólni, fikázni meg végképp nem. Majd akkor, ha esetleg úgy játszol mint ő. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye most mindketten a porto BL szerepléséről beszélünk.

 

Egyébként nem is érdekel Lipcsei, csak azt láttam, mielőtt kiment nagyon jó volt gólokat lőtt, mikor visszajöt, egy alibizős kummantós lett aki évente egyszer, ha előre jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lokatelli. Nem úgy kell futballozni mint a grundon, hogy akkor jó van én most előre megyek, mert úgy akarom. Nyilván ezt a feladatot adták neki az edzők. Régen inkább támadó középpályás volt, ma már védekező. Ennyi a történet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régen inkább támadó középpályás volt, ma már védekező. Ennyi a történet.

 

Hát akkor nem Ő a hibás, de akkor is. Régen jobban játszott, amit hazatérése után produkált az édes kevés, ahhoz képest amit előtte. Ha Támadóközéppályásként jó volt miért kellett visszavonni?

Hogy nyugodtan alibizhessen?

Egyébként szerintem hülye az a játékos aki csatár támadó létére hagyja magát védekező feladattal ellátni. Szerintem ilyen a Juhász is.

Nagyon jó kis csatár volt, miért kellett hátra mennie. Ha meg az edző hátra teszi be akkor ki akadályozza meg, hogy a meccsen előre menjen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha meg az edző hátra teszi be akkor ki akadályozza meg, hogy a meccsen előre menjen.

 

Lecserélik, kikerül a csapatból. Önfejűekre nincs szükség sehol. Főleg ha egy védő elkezd támadni, az sosem jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínüleg gyengének tartják. Kísérleteztek vele tavaly a BL csoportkörben, de nem tudta magát beverekedni a csapatba.

 

Szerintem csak fizikálisan gyengébb, mint a többiek.

Volt az a kóreai pak, akit az MU vett meg. Eladták, a helyén simán játszhatna(hasonló a posztjuk), erre kölcsönadják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hülye kérdés Ody: Nézted?

Mikor mentem haza a portások azt bambulták az aulában lévő tévén... sajnos én már oly régóta nem hiszek a magyar fociban, hogy nem is nézek olyan meccset, ahol magyarok is játszanak :33:

Ezt már akkor leírtam magamban, mikor halottam a hírekben, hogy megérkeztek a svédek... :D

Apátával tekintek a magyar focira...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát kikaptunk. Ez nem meglepetés, de mindig egy kicsit rossz belegondolni, hogy megint egy vb ahol nem vagyunk ott.

 

Nekem a bíróval semmi bajom nem volt. Na bumm lefújta Ibrahimovic primadonnaságait. Nem szeretem ezt a beképzelt gyereket, sajan a Juvéban van ott pöffeszkedik Del Piero Kezdő helyén. Nem ismerik fel a bírók, hogy mindig színészkedik. Az olaszoknál számtalanszor csinálja ezt, hogy esik és mindig neki fújnak, de miért.

Ez a bíró meg ismeri, ez nálunk játszik, akkor biztos nem véletlenül esik el. Sosem szerencsés az ilyen bíró küldés, de a mai világba már nem lehet, olyan bíót küldeni, aki minden tekintetben jó.

 

Meccsről annyi, hogy Matthaus nagyon későn cserélt. A 87dik percben jött be az utolsó csere. 71dik percben simán lehetett volna cserélni és akkor marad 20 perc "tiszta" támadóidő. Erre 4 percre beküld embereket, ennek nincs értelme.

 

Most jól játszottunk, kikaptunk. Szeretnék végre látni egy olyan meccsünket ahol rosszul játszunk és nyerünk. Többi variációt már láttam.

Svédekkel most inkább ez a variáció volt, mármint nem voltak olyan marha jók és győztek.

Előtte az u21-es meccset meg sem kellett volna rendezni, az összes hülyegyereket el kellene zavarni a francba. Szánalmas egy olyan nulla csapattól kikapni.

 

Hitről annyit hit nélkül nincs győzelem. U21-ből is hiányzott és talán a nagyokból is. Bár Gera gyönyörű tekerése bemehetett volna a félidő végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hiányzott és talán a nagyokból is. Bár Gera gyönyörű tekerése bemehetett volna a félidő végén.

 

Ugyanazt a meccset néztük? :) Nem volt hit? Ne már....

 

Ja igen! Emlékszem utaztam a metrón, asszem, és a Sportban hatalmas betűk hírdették: MUSZÁJ NYERNI!!! Nem tudom mi volt a cikkben, de ha én focista lennék ez nyomasztana és nem lelkesítene, az elvárás süt belőle nem a hit...hozzáteszem ismétlésként a meccset nem láttam és amúgy sem értek a focihoz, csak néha szeretek drukkolni mert az olyan jó mikor gólt rúgnak az esélyesebbnek tartott csapatnak. Mindig annak drukkolok aki papírformán, statisztikailag gyengébb. Szinte.

:59:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MUSZÁJ NYERNI!!! Nem tudom mi volt a cikkben, de ha én focista lennék ez nyomasztana és nem lelkesítene, az elvárás süt belőle nem a hit

 

Ezzel egyetértek.

Én utálom a Nemzeti sportot. Nem hozzáértők írnak oda.

Olyan elvárásokat mondanak ki amire esélyünk sincs, ilyen az RTL is.

 

Mai címlap is egy rakás szar. Debrecen: konyec

Szerintem teljesen humortalan megalázó. Ráadásul egy hónapja mégmiket írt a DVSC-ről? Áradozott és olyan címlap volt, hogy: '65 FTC, '85 Videoton '05 Debrecen?

Mármint hogy 20 évenként túljutunk az MU-n.

Nevetséges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem tudják értékén kezelni a dolgokat. Egy győzelem után már világbajnokok vagyunk, egy vereség után pedig rosszabbak mint Málta...

 

A sport ujságírók szégyene a Hegyi Iván. Valaki megmondhatná már neki, hogy elmehetne inkább kapálni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendesen kikapott a Debrecen. :D 1-4. Én mondtam lokatelli.  :)  

 

Amúgy mit gondolsz a kapitány kérdésről? Maradjon Matthaus? Ha elküldik, én esküszöm, hogy nem nézek több magyar futball meccset!

 

Sajnos a Debrecent megmodtad, most lehetne mondani, hogy nem álltak át az új taktikára sokan elmentek, 2 hete nem játszottak meccset, de mi értelme. Az eredmény minősít.

 

Én egyébként úgy láttam, annyival nem jobb ez az ukrán csapat, csak a DVSC alulfutballozott és ha valaki így üresen hagynak, csoda ha berúgja.

Ha kicsit jobban koncentrálnak és mondjuk egy 3-1-et összehoznak, azt mondanám van reális esély, de így 3-0ra kéne úgy győzni, hogy nem kapnak gólt, és nagyon ki kéne nyílni.

Mindenesetre néhány éve a Bordeaux ellen majdnem sikerült egy hasonló bravúr. Csak addigra össze kell állni és kell egy jó csatár, vagy a Sidibének nagyon formába kell jönnie. Esetleg Ferenczi.

Remény hal meg utoljára.

 

Matthaussal úgy vagyok, hogy jókat mond, de utána nem követi tett a nagy kijelentéseit. Ez nem biztos, hogy az ő hibája.

Amikor idehozták örültem is meg nem is. Kíváncsi voltam mire képes, aztán csak azt kaptam, hogy másfél évig csapatot épít 60 kipróbált játékossal. Ez nem tetszett.

Másrészt örültem volna ha annak idején mondjuk az Egervári lett volna a kapitány (Vagy a Varga Zoli, met ő is a kalapban volt, de őt kitárgyaltuk). Szokás volt, hogy az újdonsült mesteredzők lesznek a következő kapitányok. Pl Csank. Ő volt az utolsó aki eredményt hozott.

 

De vissza Lotharhoz. Most ugyebár a harmadik helyen állunk, ami jobb helyezés nekünk mint a papírforma. Ha én dönteném el, hogy Lotkar marad, akkor azt tűzném ki célul, hogy ha megtartja a 3-dik helyet maradhat, akkor elért valamit, amit nem biztos, hogy más kapitány elért volna.

Ha negyedik lesz mehet, mert ebben a csoportban 4-dik hely nem nagy ügy, most lehet nagyképűnek tűnök, de ezt talán még én is elérem. Megverni Máltát és Izlandot, akármennyilyen helyzetben vagyunk kötelező.

Ha nem lesz meg a harmadik hely nyugodtan próbálkozhat más Matthaus helyett, úgyis horribilis a fizetése, költhetnénk stadionra utánpótlásra, a köv kapitány úgyse kapna ennyit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem tudják értékén kezelni a dolgokat. Egy győzelem után már világbajnokok vagyunk, egy vereség után pedig rosszabbak mint Málta...

 

A sport ujságírók szégyene a Hegyi Iván. Valaki megmondhatná már neki, hogy elmehetne inkább kapálni...

 

Hegyit én sem szeretem, főleg ha van egy bratil a pályán már nyert is az a csapat. A Brazilok már korántsem olyan hűdelátványosak 2000 környéke óta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a brazilok milyensége elsősorban a kapitánytól függ.

Én pl a 94-es csapatot nem szerettem annyira, és a mostanit sem szeretem, Perreira a kapitány. Túlságosan el európaisított brazilokat játszat.

98-as Brazil csapat, viszont isten király. Azok olyan szellemesen változatosan játszottak, hogy csak na.

2002-es VB győztes csapat sem volt a legmeggyőzőbb számomra. Hasonló okok miatt. Az európában játszó brazilokra rászól az edző, ne cselezzen annyit, megszokják a szürke játékot.

Ronaldinho-t hálistennek nem tudják leszoktatni, vagy nem is akarják, de nem egy brazil zsenit tettek tönkre Európában.

pl Denilson. Micsoda cselgépvolt, mikor idekerült. Már csak egy gyors balszélsőnek jó, aki simán bead.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a brazilokat én nem bírom, de csak mert túl sokszor nyertek WB-t. A Francia WB-n természetesen a franciáknak drukkoltam és kevés dolognak örültem életem során annyira, mint annak a francia győzelemnek, olyan elégedett elégtétel, kielégülés minden volt abban, a plafonig ugráltam :59: :csubi: :63: :D

Szal alapvetően nem a brazilokat nem bírom és a franciákat meg igen, hanem akkor ott, úgy éreztem, ne nyerjenek már megint ők, olyan unalmas így WB-t nézni :D:)

Meg abban van a kihívás, ha az esélytelenebbnek drukkolsz, olyan mint a csoda mikor nyernek. Egyébként én az afrikai csapatoknak fogok szorítani jövőre :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.