Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Lassan kezdem megérteni az állás pontodat, de nekem azzal van bajom, hogy mit mondott. Hanem azzal, hogy mondott valamit. Ez elvi kérdés.

 

Most tényleg mit tudott mondani, az öltözőben melyik cipőjét suvickolta előbb? Nekem csak az a bajom, hogy mondott valamit, nem érdekel ki fenyegette, ki miatt, miért csinálta.

 

Csak ezért nem értettem, ezt a "szegény Flóris" írásodat, mert nekem nagyon szúrja a szemem, ha becsületes embert egy becstelen miatt meghurcolnak, az is meghurcolás, ha 2 órát a reptéren basztatják és kipakoltatják a cuccait.

 

Ez a dolog nálam elvi kérdés, haverok voltak, csapattársak és egymásban megbíztak és még viccet sem mondhattak egymásnak, mert az egyik leírja. Mindig szegény Mátrairól hitte mindenki azt, hogy besúgó, mert ő sosem tagadta le, hogy párttag.

 

Még annyit erről a témáról, hogy még az sw.hu ep3 topikban (nem irok neveket, mert nem emékszem) 2 hölgy megvédte Anakint valamilyen szinten, azokért a dolgokért amiket csinált, mert a szerelméért tette, nem a hatalomvágy fűtötte. Erre Te voltál a legelutasítóbb, hogy (sajnos nem tudok szó szerint idézni)Anakin egy áruló, és megérdemelte amit kapott(mármint a szénné égetést), nem a szerelméért tette, hanem hatalomvágyból... És ha a szerelméért, az sem menti fel, hogy gyerekeket ölt.

Én így vagyok evvel a Novákkal, ha Anakint kicseréljülk Novákra...

 

Fizetéseket illetően, sosem az a hülye aki felveszi a nagy pénzt, hanem az aki adja. Ki ne írja alá egy olyn papírt, amelyiken egy rakat pénz szerelpel a neve mellett.

 

Egyébként végre pontot szerzett a Fradi ;) Persze a Pápa majdnem megverte saját magát. Az FTC gólokhoz, több köze volt a Pápának, mint a Fradinak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Novákot ne hasonlítsuk már Anakinhoz. :) Anakin kinyírta a "fél galaxist" , Novák meg arról beszélt ki milyen órát vett. Anakin különben sem volt besúgó. Mint az EPIII-as ábra is mutatja. Szal' ez egyenge hasonlat. :)

 

Pontot szerzett a fradi....de hogy? ;) Örülhetnek, hogy nem kaptak ki. Nincs védelem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Témát váltok.

Na és kinek hogy tetszik a török F1-es pálya? Nekem nagyon. Kicsit dimbes-dombos, de milyen élvezet lehet rajta száguldani ;)

Jó az a 8-as kanyar is. Nem volt annyira unalmas sem az időmérő, sem a futam. Már az is nagy szó, ha egy pályán lehet előzni több helyen is, és ezt meg is teszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Témát váltok.

Na és kinek hogy tetszik a török F1-es pálya? Nekem nagyon. Kicsit dimbes-dombos, de milyen élvezet lehet rajta száguldani  ;)  

Jó az a 8-as kanyar is. Nem volt annyira unalmas sem az időmérő, sem a futam. Már az is nagy szó, ha egy pályán lehet előzni több helyen is, és ezt meg is teszik.

 

Öröm egy nőtöl ilyeneket olvasni. :57: Bocsánat, szívből jött e mondat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Drága hölgyem, ön is F-1 rajongó?

 

Nem. Röpke időszaknyi focirajongás megvolt. Az F1-nek én csak a hangját szeretni, meg a billentyűzeten jobban ismerni, meg a lökött riportereket...azért láttam néhány jó futamot, de ahhoz különösen izgalmasnak kell lennie, hogy lekössön. Meglepetés fordulatokra gondolok.

Jól esik viszont hogy vannak lányok is akik konyítanak a témához. Ugye ért engem uram?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye ért engem uram?

 

Nálam jobban senki sem érti meg magát hölgyem. :P Egyébként felröppent a hír, miszerint Schumi a McLaren-hez igazol. Érdekes lenne az F-1 jövőre. :39:

 

Nem értek az autókhoz és az autó és pilótája közti viszonyhoz sem sokat, "tengeribeteg" vagyok tőlük. Mennyit számit az autó? Olyan nagy különbségek azért nem lehetnek köztük, hogy drasztikusan befolyásoljon bármit, bár én az autókhoz nem értek mint mondottam, ebben nyilván nagy adag pszichológia is van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mekkora szakértő vagy Karrde!  Nekem úgy tűnt, hogy olyan mint egy jégpálya.  Nagyon csúszik. Talán még a hungaroringnél is jobban.

 

Nagyon távol vagyok a szakértéstől sajnos :P Két hónap múlva már ez is kimegy a fejemből :D A jégpálya minőséggel egyetértek, nagyon poros volt a pálya, így rendesen csúszkáltak rajta.

 

Öröm egy nőtöl ilyeneket olvasni.  Bocsánat, szívből jött e mondat.

 

Köszi!!

 

Egyébként felröppent a hír, miszerint Schumi a McLaren-hez igazol. Érdekes lenne az F-1 jövőre.

 

Állítólag nincs szó róla, most cáfolták a rádióban. Bár ki tudja, mi az igaz :P Nem a kedvencem a McLaren csapat, de MS ne menjen oda !!!

Ja és 2007-től lenne szó róla, nem? Mármint ha tényleg igaz volna a hír.

Igazad van, tényleg érdekessé válna :)

 

Mennyit számit az autó?

 

Nagyon sokat !!!! A Forma1-ben egy jó helyezés az alábbi összetevőktől függ: versenyző, sasszé, motor, gumi, taktika, csapat. Kb. mind egyformán számít, ezért az általad említett, összefoglaló néven, autó rengeteget, mert az általam említett elemekből 3 az autó része.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja igen, én nem írnám le a Renault-kat sem. Sem a kedvenc versenyzőm, Alonsot.

Tény, hogy most nagyon erős a McLaren, a legerősebb, de ők az utóbbi években hullámvasutat játszottak, ki tudja, mikor jön egy újabb mélyrepülés. És arról se felejtkezzünk el, hogy jövőre jönnek a V8-as motorok, még ez a változás is okozhat meglepetést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát ezért nem lesz nekem soha jogsim. :)

Azt gondoltam ezen a szinten nincs lényegi különbség, anélkül hogy elmerültem volna a témában. Amikor néztem F1-et az nekem meditáció volt és nem információgyűjtés egy új témában. Nagy eséllyel sosem lesz F1 autóm, meg másmilyen se úgyhogy nem izgat.

Ezek szerint, inkább olyan mint a PC "vas", nem mint a Macintosh.

A leggyengébb elavult elem nagyon visszarántja az össz teljesítményt, annak kicserélésével többet lehet elérni, legyen akár egy egyszerű kábel, mint a többi csúcsra járatásával. Van egy szint, ahonnan lelassul a fejlődés, technológiaváltás nélkül fokozhatatlanná válik a teljesítmény.

Ja és a fizikai világnak megvannak a korlátai, amit fizikai eszközökkel nem lehet átlépni, hogy kellőképp misztikus legyek, mivel nem értek hozzá :P .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a Debrecennek még a gól sem jött össze :) .

Azért ritka, hogy egy csapatnak két meccsen semmi mázlija ne legyen. Szegény Debrecennek semmi szerencséje nem volt.

Mondhatnék HA-kat, pl az első helyzet bement volna a meccs legelején..., de felesleges.

 

DVSC-ben nem volt átütő erő, Halmosi-n kívül nem is láttam senkit "kotorni". Őt is 70 percig kivette a játékból Supka, hogy berakta balhátvédnek.

 

Halmosin látszott az aminek mindenkin kellett volna látszania. Ide nekem az oroszlánt is! Neki kellett volna Menni az MUnak nem volt mit veszteni.

Jellemző, hogy még az első gólnál is egymást akadályozták a magyarok, Csernyánszki, mondta a szünetbe, hogy Van Nistelrooy meglökte, az bizony Éger volt... :)

 

Nekem úgy tűnt, hogy a Debrecennek, nagyon hiányzik a Hazai pálya, mert bizony itthon is idegenben kellett játszaniuk, nem érezték magukat otthon, ezért még itt is be voltak szarva. Idegenben jobban játszottak, mert ott nem nekik kellett csinálni a játékot csak, sodródni az árral. Itt viszont kezdeményezni kellett volna, ami láthatóan nem ment a semleges helyszínen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha figyelted a Debrecent tavaly. Idegenben nagyon szenvedtek mindig, alig tudtak nyerni. Sokáig csak a 3 helyen voltak hiába botlott a Fradi nem tudták megelőzni, mert idegenbe sokáig csak ikszeltek. Otthon meg úthengeresdit játszottak.

 

Vannak olyan csapatok akik otthon nagyon erősek, ilyen a DVSC is, meg a Nyíregyháza. A Szpari az otthoni meccsek tabelláján feltűnően elől volt az ötödik helyen, és tök utolsó volt az idegenbeli tabellán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerinted a Saktyar ennyire erős, hogy ilyen simán kimondod?

Én megvárnám az odavágót. Most hallom, hogy megint nem fognak otthon játszani a visszavágón, hanem a Népstadionban.

 

Én nem írnám le a Lokit, idegenben kezdünk az melettünk szól.

Szerinted ki ellen lett volna több esélyük?

 

Galata, Lens, Bolton, AEK. Mind nehéz, szerintem a Bolton ellen lehetett volna.

Galata, Lens tuti kiesés, Aek necces, azok otthon nagyon erősek. Bolton szerintem gyengus. Akit kaptunk kicsit fekete ló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd meg tavaly hogy szerepelt a BL-ben. :lol: Most is cak azért esett ki, mert az Interrel került össze (0-2, 1-1).

 

Hát otthon megverte a Celticet, 3-0-ra és otthon a Barca-t 2-0 akkor amikor a Barca már tuti továbbjutó volt 2dik helyen és tuti, hogy nem lehetett első. Nem nagyon érdekelte őket.

Engem ezek az eredmények nem rémítenek meg. Papírforma a Donyeck továbbjutása, de ha csak a papírforma jöhetne be már rég nem futballozna magyar csapat. Sőt már a split ellen kiesett volna.

 

Az utolsó mondatodra meg mondhatnám azt, hogy a DVSC meg csak azért esett ki, mert az MU val került össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Juhászt én csatárként bírtam, mióta Azthiszem még az Egervári önkényesen hátvédesítette, azóta gyengus.

 

 

BL sorsolásba nagyon gyengus csoportokat sorsoltak. Alig van olyan, ahol azt mondom na itt nagy csata lesz.

 

Böőr pedig Izmirbe igazolt. Van egy olyan pont a lokisták szerződésébe, hogy ha a fejlődésüket elősegíti igazolhatnak 31-ig, Hát izmir max a böőre barnaságát segíti elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.