Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Én meg a németeknek. :)

 

Tényeleg, nem követem figyelemmel mentközben (két WB közt).

Úgy sajnáltam mikor kikaptak, Ó Kahn, nem mertem nézni, valahogy éreztem, nem tesz majd boldoggá... a németekkel én is kieggyeznék :D

 

Milyen most a német banda?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Németeknek csak egy jó kis csatár kéne. Kurányi Gyenge, szerintem Klose jó, de Klinsmann nem szereti.

Kapusposzton meg nem értem Klinsmannt. Kahn védeti álltalában ez ok, de hogy jön szóba Lehmann, Folyton potyagólokat kap a fontos meccseket az Arsenalban, ha német kapus kérdés lenne nálam akkor az Kahn vagy Hildebrandt. De ezt a VB-t még Kahnnak adnám.

 

98as VB döntő, egy érdekes történet. Ha a torna egészét nézzük akkor egyértelműen a Brazilok voltak a legjobbak, de a döntő katasztrófa volt nekik, meg akkor volt a Ronaldonak a epilepsziás nyelvlenyelős rohama.

Döntőben jók voltak a franciák, de a VB folyamán csak azért mentek mindig tovább, mert otthon voltak.

Nem voltak szimpatikusak akkor sem és azóta sem. Sőt azóta nem szeretek egy franciát sem.

 

Én olaszoknak drukkoltam mindig is. már a 98-as VB-n is a franciák verték ki csak 11-esekkel, de a 2000-es EB döntő az mai napig a rémálom. Egy csudajó olasz csapat pazarul játszva megnyerte az EB-t, csakhát a bíró ok nélkül 4 percet hosszabít. Történetet sokan ismerik 94percben kiegyenlítenek, majd aranygüllal nyernek a gallok. :roll:

 

Ha a 2002-es VB-t nem csalják el a bírók, akkor nem a brazilok nyernek.

Akkor Argentín, Olasz, Spanyol győzelem lett volna.

Olaszokat, és a spanyolokat egyértelműen kicsalták kórea miatt, az argentínokat a saját kapitányuk vágta haza, de az angolok ellen az nem volt 11-es, ők csak egy tévedés miatt, meg a saját rossz játékuk miatt mentek haza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Már napok óta meg szeretném írni, hogy kedvenc F1 versenyzőm, Alonso vasárnap a brazil nagydíjon világbajnok lett :41: :41: :59:

Mellékesen, másik kedvencem megnyerte a versenyt :D

Jövőre rengeteg változás, jelentős versenyző vándorlás, és csapatváltozás lesz, izgalmas évnek nézünk elébe.

De nem menjek ennyire előre, mert még nincs vége az idei évnek. Majdnem biztos vagyok benne, hogy a McLarené lesz a konstruktőri vb cím, hacsak nem valami csoda történik a Renault-val. Most már A is kockáztathat, hajthat a csapatcímért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BL-ben szereplő magyarokról akartam írni néhány mondatot.

Torghelle nagyon jól játszott, csinált egy 11-est és egy gólpasszal felérő csel után felrúgták és a csapattárshoz került labda gól lett.

Nagyon tetszetősen mozgott, ezt várom tőle a válogatottban.

Juhász nem lépett pályára az Anderlecht színeiben, csapata otthon 1-0-ra kikapott a Betistől.

 

Korsós György a Juventus ellen lépett pályára, Rapid 3-0-ra kikapott Torinoban.

Korsósról két gólt kapott a bécsi csapat.

 

És végül a forduló meglepetése, Artmenia 3-2-re megverte Idegenben a Porto-t. Porto 2-0-ra is vezetett. Annyi magar vonatkozása van, hogy a szlovák csapatban egy szlovákiai magyar Borbély Balázs szerezte a győztes gólt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább szétkapkodták a csapatot.

Rengeteg sérült is volt, vagy csak nem akartak mégjobban beégni. Sándor, Dombi...

Még a hétem betörtek az öltözőbe és elloptak mindent, Hi-fi-t TV-t cipőiket.

Képzeld vadonat új cipőben kell játszani ami még nincs betörve.

Ez nem mentség, az eredmény minősít.

 

Birkozó VB - nekem tetszik a magyar rendezés, de sport diplomáciában még mindig szarok vagyunk. Magyar kislánynak nem adtak meg egy két vállas tust, amivel győzhetett volna, és nem is nézték vissza videoról. Olasz volt az ellenfele, és utólag hallom olaszok küldik a bírókat, mint a vívásban. Olaszok ilyen jók sport diplomáciában mi meg ilyen szarok vagyunk. Egy másik meccsen, bronzérmet szerzett egy magyar lány, de úgy, hogy 6-0-nál nem léptették le az ellenfelét, pedig 6 pont különbségnél le kell, utána volt 7-1- és akkor a usai lány úgy elkapta szegény Sastint, hogy vagy 3szor megpörgette, és 7-6lett végül, ha még egyszer sikerül megpörgetnie ő nyer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BUL-HUN 2-0. Lokatelli megérte sietni haza? Mocskos bíró!

Hát nem :cry:

Második félidőre értem haza. Ez nonszensz, hogy jugó bíró a bolgároknak. Ezek nyigerből csalnak egymásnak, ahogy láthattuk.

Mindenesetre a bíró nem tehet Gyepesről.

Lothar ma sajnos nálam kezd lesüllyedni a Gelei, Bicskei duóba, mint azok a kapitányok, akik csúfosan megbuktak.

Szerintem nem is Lothar a hibás hanem a súgói.

Ha a Tatabánya védelme játszana nem kapnánk ilyen szánalmas gólokat.

Ez idegesít a legjobban, hogy ilyen szánalmasak vagyunk. Kapjunk inkább ki úgy, hogy lefociznak, szétfutnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézett valaki ma Forma1-et? Hogy milyen remek futam volt, majdnem minden köre élvezet :cry: A Búcsúbulin egy F1 szerető ismerősöm azt mondta, hogy Alonso nem fog hajtani, mert minek. Épp most volt lehetősége hajtani, menni őrült módra, mert már nincs vesztenivalója. Idézőjelben. Több előzés, harc volt a pályán, mint egész évben. Szép volt. Olyan sem volt már ki tudja hány éve, hogy az utolsó körben leelőzzék a vezetőt, és szerezze meg valaki a győzelmet, ez esetben Raikkönen. Szép volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még remek versenyző, másnak is volt már szerencséje, vagy pechje, nem csak neki. Majd máskor ő jár rosszul. Láttad tegnap, hogy ment? Nem mondanám rá, hogy nem jó versenyző! Ha az első tankolásból nem jön ki rosszul, és Raikkönen mögéje jön vissza, nem elé, elszórakoztak volna egymással, az biztos. Közöttük meg ott volt MS, akit kétszer is szépen megelőzött. R-nek vele nehezebb dolga lett volna, mint Fisichellával. De ez csak ha, sajnos nem láthattuk, de attól még megtörténhetett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem meg a hideg kiráz Raikkönen nézésétől, azért nem a kedvencem. Attól még eszméletlen jó versenyzőnek tartom :o Körülöttem mindenki Raikkönen rajongó, de egész jól állom a sarat :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barrichellot én is bírom, jó versenyző. Jót fog neki tenni, hogy lelép a Ferraritól. Vagyis remélem :o

Valami olyasmit hallottam, hogy jövőre talán-talán lesz egy 11.csapat.

Sok változás várható csapatok terén is: megszünő Sauber, helyette BMW, Minardi helyett még egy Red Bull (anyám, de fura lesz nélkülük :o ), Jordan helyett Midland. Kapásból ennyi jut eszembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barrichello-ról és a technikai sportokról jut eszembe Talmácsi esete.

 

Nem hagyta amgát, és megelőzte a Kalio-t és nyert. Tökös gyerek, az ilyeneket szeretem.

Vegre mikor nyer nem nézem.

Eddig egyik győzelmét sem láttam, mikor nézem mindig kiesik vagy 15 lesz.

KTM viszont nehezményezte Talma tettét, mert Ő vezet a VB-n és azt szerették volna, ha még ő növeli az előnyét.

Ja nem mellékesen csapattársak :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nagybátyám nem messze lakik Michael-től, és szerinte egy nagy f*sz.Össze vissza hazudik, meg tökre sunyi alak.

 

Ennek kicsit legenda szaga van, már ne is haragudj. :o

 

Legenda? :P

Felőlem lehet hányás szaga is. :o

Már találkozott is vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.