Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nem hiába nevezik technikai sportnak a Forma1-et.

Erősen gondolkodtam, hogy ideírjam-e a következőt, de végül is leírom. Szerencsére olyan a fórum, hogy nem szeditek le érte a fejem :P Volt olyan, hogy 2001-ben Alonso a Minardival a 17. helyről indult a 22-es mezőnyből. Végül is nem olyan rossz teljesítmény ahhoz képest, hogy Minardival tudta elérni ezt mindössze 19 évesen, amit lehetett, kihozott abból a roncsból.

Most már el is dugultam, mert nagyon nem csípitek őt. Majd visszafogom magam egy kicsit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a 2001-es minardit össze sem lehet hasonlítani a maival :P Valaki talán harmadik is volt vele az auzstrál nagydíjon. Lehet, hogy Alonso?

 

Az ausztrál nagydíjon történt ilyen eset, 2002-ben, és akkor Alonso már Renault tesztpilóta volt. Webber lett 5., de nem volt nehéz, miután már induláskor leamortizálódott a fél mezőny egy balesetnek köszönhetően, utána meg a másik fele, tehát alig volt befutó autó :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ohhh Karrde, Te nagy F1 rajongó vagy amint látom. :P

 

Inkább csak erős közepes. De jól látod :P Az egyetlen sport, amit nézek, és követek. Ami érdekesebb volt, az megragadt a memóriámban, de sok minden ki is esett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar U21-es labdarúgó-válogatott döntetlent ért el Horvátország ellen, s ezzel kivívta a jogot, hogy pótselejtezőt vívjon.

 

Pedig a svédek ellenei hazai vereség után nem bíztam ebben. Végre valami siker... :41:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó vége, hogy van valami eredmény.

Egyetlen meccsüket láttam a selejtező sorozatból, mikor itthon kikaptak a svédektől. Ilyen lelketlen foci után már semmit nem vártam. Ezt a meccset nem láttam élőbe, nem voltam otthon, de éjjel megnéztem az eredmény tudatában, nagyon jó volt.

Az, hogy a svédek otthon kikaptak Izlandtól, az azért elég nagy meglepetés.

Remélem sikerül a pótselejtező, nagyon ránkférne valami siker.

 

Az ilyenek után jó szokott lenni a nagyválogatott is, lásd Olimpiai válogatott 96. Utána a Nagyok is játszottak a Jugók ellen(sajnos), de az utóbbi 15 év, vagy lassan 20 év legnagyobb sikere az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eRTéeLnek köszönhetően sajnos nem láttam a meccset. Már előre látom a VB-t, ha nem ARG-BRA vagy Ger-Eng szintű meccs lesz, akkor nagyobb prioritást élvez a Barátok közt, vagy megint lepasszolják valami olyan adóra amit nem tudok nézni.

 

Az ismerettségi körömben senkinek nem volt Hálózat TV-je, pedig sok embert felhívtam.

Maradt a rádió. Nekem az jött le, hogy a kommentátor többször használta az elképzelés nélküli kifejezést. Matthaus alatt én is láttam már úgy játszani, most is ilyesmi lehetett.

Az elszomorít, hogy egy olyan meccset ne tudjunk megnyerni, ami az ellenfelünknek tét nélküli, pláne, úgy, hogy közben kiderül, hogy a bolgárok betlije miatt, ha egy pici góllal nyerünk miénk a 3-dik hely.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a Kisteleki nekem régóta nem szimpatikus. Szerintem az egész Ligának nincs létjogosultsága. Miért nem tudja tudja az egészet az MLSZ intézni.

Mióta ez a Liga kezdett megjelenni azóta egyre zavarosabbak a dolgok. Egymásra hárítják a felelősséget a Liga és az mlsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alonso, Fisichella, Raikkönen, Button, Montoya, M.Schumacher, R.Schumacher, Barrichello, Coulthard, Webber, de talán RS-t és Coulthard-t felcseréltem, a további sorrendre meg végképp nem emlékszem.

Montoya már több, mint egy másodpercre volt lemaradva. Nagy időkülönbségek vannak közöttük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen! Még annál is jobban szerepelt volna, ha nem ront el egy kanyart. Nem sokkal maradt le Montoya mögött. Ennek a kis "sikernek" örültek is a boxban. Még Barrichellonak is, hogy 8. lett. Neki ez lesz a búcsúja a Ferraritól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem is láttam, csak olvastam a végeredményt. :D Schumacher lett az összetett  harmadik? Ennek örülök, lesz még futam?

 

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy Schumi, úgy lett összetett harmadik, hogy Montoya és ő is kiesett igy beválthatta az eddigi két pontos előnyét :D ... egyébként már nem lesz több futam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.