Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Így 3 verseny ütközik.

 

Engem a VB jobban fog érdekelni. :)

Engem is, de azt, hogy mit nézel, nem Te döntöd el, hanem az RTL.

Emlékszem, tomboltam 98ban mikor a Francia VB-t megszakították a Francia nagydíjjal, annyi pozitívum volt, hogy mivel a VB a franciáknál volt ezért az F1-et is a helyszínről közvetítették.

 

Euro2000 alatt németül néztem a Spanyolország-Szlovénia és a Norvégia-Jugoszláviát. Szintén Francia F1 miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol nézed?

 

Szerintem az Eurosport is adni fogja. Ifj. Knézy Jenő rulezzzz. :)

Eurosport? Nem tudom, nem jellemző, eddig nem adta legalábbis élőben, de mint Sporteseménnyel, rengeteg háttér, szurkolók, felkészülés, melegítések. Nekik a legtöbb a műsoruk ilyen téren, de élőben a meccseket.

Eurosporttal is ütközhet valami teszem azt MotoGP, azt mindig előnyben részesítik.

Ma 2. lett Talma összetettben 3. Végre hallottam magyarul nyilatkozni, a hivatalos duma után, mint az F1-ben...

 

Kis Jenőt én is bírom, főleg a Tour de France alatt Sipivel.

Mindenesetre én is keresek majd valami német adót, azok tuti mindent, még annál többet is élőben fognak adni. ARD, ZDF, DSF.

Olimpia alatt a német közszolgálati TV (ARD, ZDF) 4 olimpiai adót üzemeltetett!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jut eszembe szombaton a Bayern-Werder Bréma meccs-en megint Star Wars főtémára vonultak.

 

Úgy látszik a Bayern új stadionja az Allinaz Arenának ez a bevonuló zenéje?!

Vajon a vb-n hallhatjuk-e.

Nagyon szeretem a németeket, úgy hangulatba hoztak a meccsre.

 

Most néztem a 98-as vb összefoglalót, ahol a vb serleget a franciák, szintén az SW főtémára vették át. Micsoda emlékek, milyen rég volt már az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézte valaki a GP Masterst tegnap? Idősebb volt F1 versenyzők versenye volt Dél-Afrikából. Réges-régi kedvencem Nigel Mansell nyerte meg Emerson Fittipaldi előtt!! Aki a végén nagyon próbálkozott az előzéssel, de nem sikerült neki :D

Jövőre 6 részes sorozat lesz belőle, remélem azt is fogják adni a tévében. Az első futam talán Katarban lesz.

Egyébként egyforma autókkal mentek, V8-as motorokkal, slick gumival, elektromos kütyük nélkül, ha jól emlékszem. Mint a régi szép időkben :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon feelinges kis csata volt.

Nekem tetszett, de Prost, Lauda, Piquet nagyon hiányzott.

 

Van, aki visszamondta, nem? És nem is készült el elég autó. Remélem, jövőre többen ott tudnak lenni, és akkor aztán lesz szép verseny :63:

 

Fittipaldi elindult?

 

Igen, második helyről második helyen ért célba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh micsoda jó kis vb lesz, ha már a selejtezők ilyen izgalmasak.

Jól megverték a svájciakat a törökök, persze már játékon kívül.

Remélem nagy büntetést kapnak ezek a primitív törökök. Mivel az általam egyébként nem kedvelt Blatter is svájci, ezért nagy bünti várható.

Én kizárnám őket legalább a következő VB-seleztezőről, de, lehet, hogy még a 2008-as Eb-sel-ről is...

 

Cseheknek nagyon örülök, hogy végre kijutottak. Ők nagyon stílusosan fociznak. Kicsit ránk emlékeztetnek, mármint 30 éve mi is hasonló stílusban fociztunk. Ausztrália is meglepetés, a következő vb selejtezőre, már átkérették magukat az ázsiai zónába, onnan egyszerűbb bejutni, eddig mindig alul maradtak a dél-amerikai 5-dik ellen.

 

A két kórea együtt akar olimpiát rendezni 2020-ra. :o És már 2008-ban közös csapattal mennek. Mi ez feje tetjére áll világ?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem olyan gyengus VB lesz mint legutóbb. Bár Európában mindig jó VB-k szoktak lenni. Reménykedek.

 

Épp ez a baj, hogy Blatter svájci. Ha túl szigorú büntetést hoznának, akkor tuti rásütnék, hogy elfogult volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem olyan gyengus VB lesz mint legutóbb. Bár Európában mindig jó VB-k szoktak lenni. Reménykedek.

 

Épp ez a baj, hogy Blatter svájci. Ha túl szigorú büntetést hoznának, akkor tuti rásütnék, hogy elfogult volt.

 

Ez is igaz, ezért nem mernek majd szigorút adni.

Bizony az eui vbknek tök más a hangulata. Legutóbbi vb csak azért volt gyengus, mert kóreát mindenkin keresztül nyomták. Ez mindenkiben rossz szájízt hagy. Legalábbis, én ezért emlékszem arra vissza rossz emlékekkel.

Pedig imádom, azt is, ha nem a mi időnk szerint vannak a meccsek, vagyis délelőtt, mint az utóbbi, vagy éjszaka, mint az usai vb.

 

Kíváncsi vagyok mi lesz a következő dél-afrikai vb-n. Ott mennyi az eltolódás, Időben nem lehet olyan sok, de az déli félteke, ott mikor van nyár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hát nem igaz, ma mi csaltak a Fradinak.

Nem adott meg egy 11-est, egy szabályos gólt, és legalább 3 lendületes támadást tévesen lesen állított meg, amiből simán lehetett volna gólt.

Végén meg az a mocskos gelei ott vigyorgott a 4. bíróval.

 

Mondjuk tegnap a Milan is kapott 5 perc hosszabbítást, ami alatt meg tudták nyerni a meccset. Galliani tudja hogy kell bírót küldeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem igaz, ma mi csaltak a Fradinak.

 

Ismerős rigmus. :) Az az igazság, hogy a fradi ma jól játszott.

Azt elismerem, hogy jobbak voltak, mint szoktak lenni, de az Sidibenél 11-es volt, Ferenczi gólja pedig szabályos.

Ha az eredmény kettő null, akkor sem játszott rosszabbul a fradika.

 

Ilyen az élet, mikor mindenem odaadtam volna a fradiért, a bírók ellene fújtak, kivéve Puhl, mert ő mindig jó bíró volt, most mikor hányingert kapok tőlük, nyomják őket, mégse essenek ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem szeretem, de az olimpia az mégis csak olimpia.

Az oka az lehet, hogy a hideget is gyűlölöm, egyik sportágat sem csinálnám, még szánkózni sem szerettem kiskoromban.

 

De a korcsolya és a hoki azok nagyon jók. Hoki a Jenő közvetítésével volt az igazi :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vicces dolog ez a hosszabbítgatás. Én mondjuk zsigerből utálom, ezt a felmutatgatást. Felmutat 6-ot játszanak 8-at. Mi ez?

Bíró addig vezesse a meccset amíg, jónak látja, mármint amíg még mennek. De ha kimegy a labda fújja le. Mint régen Tesi órán, beüvölt a tanár, hogy utolsó támadás. :roll:

Egy meccs 90 percig tart azt kész.

Ha meg hosszabbítani akarnak vezessék be a tiszta játékidőt, de ennek nem sok értelme van.

Honvéd szimpatikus nekem az olasz edzővel szépen játszanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.