Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Remélem rajtam kívül nem volt olyan őrült aki fennt maradt volna.

Hát kár volt. Borzalmasan játszottunk, az meg még szánalmasabb volt, hogy a Mexikói 3-dik csapat ellen, 3-an voltak a keretben olyanok akik rndszeresen szoktak játszani a válogatottban.

Pechünkre az egyik ilyen fejelte az első gólt. (24dik meccsén 16-dik gólja.)

 

Rósa pedig egy ámokfutó, jogos killítás volt, 10 perceben a felezővonalnál fogta magát, és talppal és stoplival nyújtott lábbal, megrúgta az ellenfél combját.

Lothar csak ezt tudja beléjük verni, hogy hajtsatok, ezeknek, meg az a hajtás, hogy megölni a másikat. Nem az első ilyen, Lotharnál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretem Lothart... Más kérdés, hogy csodát ő sem tudott tenni, de szerint javult a teljesítményünk, főleg az év közben, mind tavaly, mind idén (gondolok itt a skótok, a németek, az argentínok és a svédek elleni meccsre). Az idény vége nem jött ki túl jól... De szerintem van remény. Én nem vagyok annyira szkeptikus, mint jó néhány ember.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, mondhatni, a papírforma megvolt. És a játék képe is fejlődött, pl a svédek ellen - ezen a meccsen kint voltam - remekül játszottunk, más kérdés, hogy ez is csak max döntetlenre lett volna jó, amiből a végén vereség lett. De a nézők tapsa önmagáért beszél. Ugyan hány olyan csapat van, amelyet megtapsolnak, amikor kiesik a Vb-selejtezőkön?!

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Lotharnak max 30% beleszólása van a csapatba. Nem azért mert nem akar beleszólni, hanem azért, mert nem nagyon tud, Több ,mint 2 éve itt van és nem ismeri még mindig a játékosokat.

Súgói állítják össze a csapatot, ezért volt megint 13 újonc.

 

Én nem utálom Lothar-t, sőt játékosként nagyon szerettem, de nagyon nem a mi foci közegünkbe való. Valami olyan szöv kap kéne, aki jóba van a szövetséggel, nem fúrják egymást, teszem azt, haverja valamelyik vezetőnek, , mint a Bicskei volt, akkor van bizalom.

Magyar foci jelenleg haveri alapon működik, rövidtávon csak ez hoz eredményt.

Én pedig rövidtávú eredményt akarok, mert akkor szeretnék még örülni drukkolni, mikor még tudok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhetnek a románok!

Őket tavaly elég simán vertük a hazai EB-n.

Én ennek jobban örülök, a dánok nekünk mumusok.

Bár lehet, hogy a dánok direkt akartak mindeket elkerülni, és direkt kaptak ki.

 

De a Románok most iszonyat erősek. Asszem 100%-osak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhetnek a románok!

Őket tavaly elég simán vertük a hazai EB-n.

Én ennek jobban örülök, a dánok nekünk mumusok.

Bár lehet, hogy a dánok direkt akartak mindeket elkerülni, és direkt kaptak ki.

 

De a Románok most iszonyat erősek. Asszem 100%-osak.

Mindenesetre legalább nem mumusok.

Én az ilyen mumusoktól jobban félek, sőt, lehet, hogy mi vagyunk a románok mumusai, úgyhogy inkább ők féljenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos mintha a lányok meghallották volna, amit itt írtam, hogy elég a negyedik hely, innen már minden csak ajándék.

Tűz nélkül játszottak, néha érthetetlenül nem dobtak kapura, most lehet mondani, hogy jól védekeztek, de el lehet, dobni, akár 8 méterről is, nem kell addig passzolgatni, míg eladjuk.

 

Juventus meccse előtt az aranypillanatokban volt egy rövid összefoglaló a Norvégok elleni meccsről, ég és föld volt a két produkciónk.

Csak egy példát mondok, meccs végén ugyanúgy Görbicz vitte a labdát egy az egyben a kapusra, a norvégoknak simán bevarrta, románoknál, mintha lassítana, hogy érjék utol, persze, hogy kihagyta, persze azért kapott egy ajándék szabaddobást, pedig annyira nem bántották.

 

Mindegy, holnap a dánok ellen kell a bronz. Nem adjuk alább.

Mindenesetre nem tetszett a meccs előtt a kommentátorok hozzáállása, akik, legalább egy tucatszor elkiabálták a továbbjutást. Meg hogy 25 éve nem kaptunk ki a románoktól, ezeket annyira szeretem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a hozzáállás ént sem szeretem. Ez elvi kérdés. Nem iszunk előre a medve bőrére, és punktum. Ott van Hajdú B., aki még akkor se meri néha kijelenteni, hogy xy továbbjutott, ha a csapatnak elég lenne a döntetlen, de két góllal vezet.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy pont az elődöntőn játszottunk a legrosszabbul.

Bronzérem is szép.

Erről eszembe jut Siti Bea(Ő volt a szakkomentátor, Matuz mellett) egy sztorija, hogy mikor a 96-os Atlantai Olimpián, 3dikok lettek a kézis csajok, virított rajtuk a bronzérem, de ha nincs mellette egy arany, akkor meg nem mondja az ember, hogy ez most arany vagy bronz. Amcsi Hosztesz csajok kérdezgették tőlük, hogy Winner? Ők meg mosolyogva rámondták, hogy igen.

Nekünk sokkal jobb a bronz mint az ezüst, valahogy az mindeig úgy marad meg, hogy kikaptunk...

Szép volt csajok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval Te se szereted? Remek :lol:

Én is hallottam tegnap, hogy átmegy Alonso a McLarenhez :evil:

Miért kell a kedvenceimnek oda mennie???? Jó, tudom, de akkor is.

Még nem lehet tudni, hogy ki lesz majd a csapattársa, mert mindkét McLarenesnek lejárt a szerződése 2006 év végén. Majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább a Montoya-Alonso párosnak, mert mindkettő kedvencem. Csak kár, hogy a McLarennél. A végén egyik sem lesz csapattárs, mert valaki más fog odakerülni. A Kimi-Alonso páros nem lenne semmi 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, Ody, amikor megláttam, feküdtem a röhögéstől :)

 

Hát nem tudom, nekem is ez rémlik, mármint hogy Biattore ALonso menedzsere. Akkor pláne ügyesek voltak a McLarenesek :D

CSak nehogy az legyen, mint Buttonnel, hogy a McLaren tök szar lesz jövőre, Alonso meg majd kapálózik :D

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.