Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Azért még ne temessük a Williamst. Lehet, hogy jövőre bejön nekik az új motor, elvégre az új motorszállítójuk a legnagyobb tapasztalattal bíró V8-as gyártó. Rövidtávon még jó is kisülhet belőle.

 

Lehet, hogy csak álhír volt, hogy Briattore nem tudott a tárgyalásról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Életének 92. évében elhunyt Baróti Lajos a magyar labdarúgó-válogatott korábbi szövetségi kapitánya.

 

A fantasztikus szakember 1957. december 22. és 1966. július 23., illetve 1975. május 7. és 1978. június 10. között irányította a magyar csapatot, és négy világbajnokságra is kijutatta a nemzeti tizenegyet.

 

Baróti továbbá két alkalommal is részt vett olimpián edzőként, Rómában bronz-, Tokióban aranyérmes lett a válogatottal.

 

A nagyszerű szakember 2000-ben az Európai Labdarúgó Szövetség életműdíját is megkapta, 2001-től a Nemzeti Labdarúgó Akadémia tanácsadó testületének tagjaként dolgozott, annak 2003-as megszűnéséig.

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közeleg a VB, a munkatársaim már jegyeket foglatak maguknak a meccsekre és csodálkoztak, hogy a rendszer szerint még volt jegy a döntőre. Valószínű tévedés, nem hinném hogy ilyenkor még van.

Még simán van jegy a VB döntőre. Miért ne lenne, még nincs vb szezon. Majd május végén lesz nehezbb jegyet szerezni.

Már aki ki tudja fizetni, a legdrágább jegy 600 Euro a legolcsóbb kb 300 körül lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már VB. Mélységesen felháborít, amit az Rtl-klub művel! Hogy képzelik, hogy a meccsek felét a kódolt Sport-klubbon adják le?! ELeve, én vidéki vagyok, még abban sem vagyok biztos, hogy tudom fogni, de ha még tudnám is?! Mi az hogy pénzért nézhetem meg a VB összes meccsét?! Ez pofátlanság! Nem igaz, hogy mindenből pénzt kell csinálni! És ha az én családom utál minden sportot? Hogy a fenébe fizessek elő? Négy évente van ez, és akkor se látom? Hát komolyan mondom... mocskos, r*hadt banda...

 

Elnézést a csúnya szavakért ,de nagyon ki vagyok akadva ezekre a szemetekre.

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértünk. Nálam biztos lesz Sport klub, mert én családom sportrajongó. De ettől függetlenül, lehet, hogy majd a németeknél nézem, mert nagyon jó hangulatot tudnak csinálni. Lédererre meg nem vagyok kíváncsi. Azért az érdekel, hogy ez a sport klub kiket "igazol" át a sport1-től.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk egy érdekesség még mindezek ellenére, hogy mivel kommentátori iskolát fognak nyitni a Sport klubbosok, ezért jelentkezni fogok, amint leérettségiztem, szóval elvileg még az is előfordulhat, hogy ezeknél a szemeteknél fogok dolgozni... :evil:

 

De amit a VB-vel művelnek... hát az kész. Teljesen kivagyok tőlük. Meg olyat hallottam,hogy 16:9-es képarányon adják a meccseket... kíváncsi lennék, vajon mindenhol így van, vagy csak ők különcködnek :D

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg olyat hallottam,hogy 16:9-es képarányon adják a meccseket... kíváncsi lennék, vajon mindenhol így van, vagy csak ők különcködnek :evil:  

 

Donát.

Meglehet, hogy mindenhol így lesz, vb sorsolás is 19:9-ben volt, a reklám pedig 4:3-asban.

Németek profik, és gondolom náluk már elterjedtebbek a szélesvásznú tv-k.

 

Szerintem vagy mindenhol 16:9 lesz vagy 4:3.

nem fognak különcködni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát gyerekek... szégyen, ami most a magyar fociban foci néven zajlik... :vfuckoff: Kisteleki tör zúz, de attól tartok, Bozókyt sem kell félteni. A 2012-es EB tuti ugrott. LEginkább a horvátokat sajnálom. Ők nem tehetnek semmiről, mégis legalább annyira szívnak, mint mi. Komolyan mondom... :x

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ebből az egész "háborúból" a Puhl sajnálom.

Azzal egyetértettem, hogy nyílt lapokkal játszunk, vagyis tudni akarom, már kíváncsiságból, hogy mennyit kap Lothar.

De aztán ez az edzőnek dilettáns ex-dózsás elkezdett hazudozni, hogy az mlsz 700 millió hiányt termelt, ez azért lehetetlen, mert atz egész évi költségvetés 1,2 milliárd.

Nem tudom, hogy lett kistelekiből vezető, mikor edzőként is nulla volt.

 

Bozókyt már partjelzőként utáltam, olyan mint aki állva alszik. Nem változott, azóta sem. Elalszik két mondata közt. Csak egy bábú, azért tették oda, hogy a háta mögött csinálják a dolgaikat. Sajnálom, hogy a Puhl jóba van vele, hisz a partjelzője volt.

Kovács Attila jó volt, kemény kezű akart csinálni is valamit erre kicsinálták. Ugrott is miatta a 2004-es eb pályázat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom. Szerintem van ki út a dologból, csak nagyobb pénzt, szakmai hátteret kellene fordítani az utánpótlásra. Nézzetek körbe, a szomszédos országok közül, még azok közül is, akik épp hogy csak elnyerték a függetlenségüket, mindenki előttünk jár. Pedig ők is innen indultak, kb...

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom. Szerintem van ki út a dologból, csak nagyobb pénzt, szakmai hátteret kellene fordítani az utánpótlásra. Nézzetek körbe, a szomszédos országok közül, még azok közül is, akik épp hogy csak elnyerték a függetlenségüket, mindenki előttünk jár. Pedig ők is innen indultak, kb...

 

Hát attól függ... ha a sportot általába nézzük, akkor messze verjük az átlagot. Ha csak a focit nézzük akkor persze hogy levagyunk maradva, de miért pont azt kéne nézni amiben gyengék vagyunk? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.