Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Tudtommal a törököknél még a Besiktas és a Galata is folyton pénzért sír, mert nincs nekik, akkor a kisebb csapatoknak van dellája.

Nem rendezhetnek törököknél villanyfényes meccset, mert az is pénzbe kerül, mármint az áram. Ez milyen már csak nappal játszhatnak, hogy spóroljanak.

Lehet, hogy nálunk is be kéne vezetni?!

 

Bizony ez egy nagy lépés hátra, még a gyomrát is elropntja, aki a törökökhoz igazol mindig baja van a kajával.

Böőr itthon sem volt valami hűde nagy spíler, csak mindig ott volt.

Alibizős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NEm azt mondom, hogy rossz csapat a gladbach, csak nem lépett Lisztes egy centit sem előre, csak egy helyben toporog.

Mindenesetre a Vasanál jobb :)

Neki ki kellett volna próbálnia máshol játszani, más bajnokságban.

 

De mindenesetre az a legfontosabb, hogy játszon, mégpedig állandó kezdőként.

 

Brémából Lisztes már akkor el akart jönni, mikor nem sérült meg. Megsérült, kapott egy ajándék évet a Werdertől, úgysem a Bréma fizeti ilyenkor a játékost, hanem a biztosító. Letelt az év eljött, ahelyett, hogy megdumálta volna, ha nem talál csapatot maradna mégis. Talált, csak gyengébbet.

 

Ez a "nem számítottak rá" csak egy hivatalos álláspont. Nem azt írják, hogy mindenképp tovább akart állni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul biztos láttad, hogy sérült meg, futott egy labdáért, hogy megtartsa. Akkor pedig simán rosszul lépett. Nem rúgták agyon semmi, már meg volt nyerve a bajnokság, tök felesleges volt. :)

Akkor a Sevilla is le akarta igazolni, az klappolt volna neki.

Nembaj Remélem ez a gladbach bejön neki, és mivel év végén megint tovább állhot, ha jól teljesít év közben, csak halasztódott a nívósabb csapathoz kerülése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem néhány meccs és a matematikai esély is elszáll.

 

Józanul nézve ebben a csoportban a 4dik hely a realitás, he feljebb végzünk az már siker.

Előző EB selejtezőn a 3dik hely volt a realitás Svédek és lengyelek mögött, erre 4dikek lettünk, megelőzve San MArino-t.

Ha ezt a 3dik helyet megtarjuk, azt mondom OK, ez jó volt.

Azért is fontos, hogy megtarsuk ezt a helyet, mert a következő selejtezőn (most nem tudom, hogy már egyből a következő EB-jé, vagy csak a köv VB sel.) ez lesz a kiemelés, vagyis így a harmadik kalapból húznának minket, két nálunk erősebbet kapnánk és "egy csomó kellemetlen velünk kb azonos erősségű, de simán kikaphatunk tőlük" ellenfelet elkerülhetünk, és helyette a 4dik kalapból néhány olyan kerülhetne be akit megverhetünk, akár idegenbe is.

 

Elkalandoztam, de azért Máltát gólokkal kell verjük. Legalább 3mal itthon. Én 5 csatárral játszanék, mindenki rúgja meg a magáét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem néhány meccs és a matematikai esély is elszáll.

 

Ha jövő héten kikapunk a svédektől, már el is szállt. :)

Szerintem már régen a 3dik helyre kéne gyúrni.

Mert utálom, hogy az RTL folyton mondja, hogy kijutunk, kiharcoljuk...

Rossz hallgatni, utálom magam álomba ringatni. Ez a néző becsapása, de jól hangzik.

 

Úgy nézem Lotharnak nem nagyon van mehetnékje, most valami dalt énekelt fel a válogatottal, ami a meccsek előtt fog szólni. Decemberben amerikai túrán játszunk Mexikóval. Lothar szerintem marad még egy sorozatra. Most az a kérdés, ez jó vagy rossz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most az a kérdés, ez jó vagy rossz?

 

Szerintem jó. Észrevehetően megnőtt a külföldre igazoló magyar futballisták száma amióta ő itt van. Ez jó, és főleg azért, mert a fiatalabbak mennek ki.

 

A csapatépítés még csak körvonalazódik, de az EB selejtezőkre talán már ütőképes gárda lehet a keze alatt.

 

Még ma is borsódzik a hátam, amikor Geleire gondolok, aki akármilyen szar formában is volt Juhár, berakta leghátsó embernek. Ráadásul ez elmondható a többi játékosáról is. :vfuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gelei, Juhárt a másodosztályból beválogatta. Jujj.

Nagyon utáltam.

Még Bicskeit is utáltam, aki még akkor is Imádta a Mátyus Sebők hátvédsort, mikor grúzia oda-vissza bebőrözte őket.

 

Lothár szerintem abból a szempontból jobb, hogy nemzetközileg, meg egyébként is több reflektorfény kerül a válogatottra. Ez jó, de szakmailag, nem érti ami itt folyik, mindig csak értetlenkedik. Még két én után is idegen neki ez a közeg, nem érti a sok következetlenséget, mert ilyen nem fordulhat elő mondjuk a németeknél, ami nálunk simán ekőfordul, pl a szezon eleji benevezéseknél, hogy ez megszűnhet, az ennnyi adósággal indul, pedig nem lehet...

Valószínüleg a több reflektorfény miatt viszik a játékosainkat külföldre.

Nemzetközileg sokkal jobban figyelnek ránk, mióta Lothar a kapitány, vagyis legalább az összefoglalónk többször megy le az eurosporton, de abban többször mutatják Lothart, mint a meccset :) .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen, Lothar remek reklám érték, és a fiatalok akik kiszerződtek már profitáltak belőle. Pl. Huszti egyértelműen az ő felfedezettje. Két éve még a fradinak se kellett, ma meg a Francia első osztályban nyomja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is játszik olyan borzasztóen Huszti a Metzbe, persze amikor játszik.

 

Lotharnak, van szeme, ez kétségtelen, de, hogy a Vanczákot minek válogatja.

Meglátjuk mit alkotnak ma a fiúk, mindenesetre tegnap a "kicsik", hozták a kötelezőt. Nagyoknak legalább kétszer ennyit kell rúgni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HUN-MLT 1-0 a félidőben. Remélem meglesz a három pont! Bár a svédek nyertek, és a horvátok is nyerésre állnak, így alig maradt esélyünk. :P Mind a két gárdát meg kell vernünk itthon, akkor talán lesz valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredménynek nagyon örülök, mert 4et mondtam. (Pontosabban azt mondtam, hogy dupla annyi kell rúgni, mint az u21.)

Annak kevésbé örültem, hogy Málta ellen is beszarva megyünk ki a pályára. Egyedül a 2-dik gól után 10-12 perc volt, ahogy játszani kellett volna. Ebben az időszakban a kis süket Takács akkora gólt rúgott, amekkorát nem minden meccsen látunk a válogatottól. Lőni kell abból lesz a gól.

 

Végig mondták (a kommentátorok), hogy málta ilyen meg olyan. Fényezték. Máltát nem fényezni kell, hanem minnél több dugóval hazaküldeni.

 

Meg az a kedvencem, hogy teher van a vállukon. Nekem már nincsenek nagy igényeim, de Máltát minimum 3-al kell verni. Majd a svédek ellen lehet teher a vállukon, meg görcs, de málta ellen nem...

 

Utána megnéztem a Paraguay-Argentínát is.

Úgy kell otthon kezdeni egy válogatott meccset, mint Paraguay. Hihetelen mit fociztak az első 16 percben, argentínok, csak kapkodták a levegőt. Megszerezték a vezetést, kicsit visszaálltak, de kibekkelték a meccset, meg a mi ismerősünket a Heinzét kiállították.

Valahogy így kéne kezdenünk nekünk is itthon szerdán a svédek ellen. Csak nem szabad ennyire leállnunk, mert mi nem bírunk 70percet kivédekezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maradjunk annyiban, hogy simán nyertünk. A győzelmet pedig nem kell megmagyarázni. Mondjuk szélesit elzavarnám a fenébe...

 

Hajnal játéka kellemes meglepetés volt, jól nyomta. Takács meg nem süket... A vágyakat a magyar labdarúgáshoz kell idomítani. Dőreség lenen azt várni, hogy majd lerohanjuk a svédeket. Mi erre nem vagyunk alkalmasak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szélesit?!

Ő nem játszott tegnap, sőt már régóta nem válogatott.

 

Érdekes én meg itthon Hajnalt szúrtam ki magamnak, hogy nem csinált semmit, szegény Halmosinak kellett feljönnie a baloldalon , hogy legyen beadás(mondjuk én nem is hátvédnem játszatnám).

 

Takácsra megint nem negatívan értettem a süketet. hanem becenévként. Gerának itthon az a beceneve, hogy szipus. Nem negatív értelemben. Mellesleg hallókészülékkel szokott játszani.

 

Dőreség lerohanni a svédeket? Akkor mit csináljunk? Álljunk félre az útjukból, hogy sétáljanak be az üres kapuba.

Egy otthoni csapatnak úgy kell kezdenie, mint ahogy a Paraguay kezdett az argentínok ellen. Akárki ellen. Úgy kell kezdeni, hogy az ellenfélnek kényelmetlen legyen.

 

Szerintem arra nem vagyunk alkalmasak, hogy taktikusan játszunk végig egy meccset. Az hogy az első 15 percet meghúzzuk, arra még talán málta is képes, de nekik ez öngyilkos dolog, ha nekünk is az akkormegérdemeljük, hogy végre kiselejtezzük magunkat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem érdekel ki hogy hívja őket, én nekem tetszik ez az elnevezés és szeretetből hívom így magamnak kedveskedve. Arról nem tehetek, hogy ez rajtam marad a fórumon megszokás.

 

Mások rosszindulatból, gúnyolódva hívják így, én kedveskedésből.

 

Takácsot is kedveskedésből süketezem, mert ez jellemző rá, kicsit csipkelősős, de nem rosszindulatú.

 

Mellesleg azt hittem csak én hívom szipusnak, nem tudtam, hogy a dózsások és a lokisták is így hívják.

 

Igazából, meg tényleg szipus volt, és Gera becsületesen nem tagadta le a múltját, hanem büszkén mondta, hogy kigyógyult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.