Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Manchaster-DVSC 3-0. Várható volt, de mégis szóüt kell ejteni a spanyol bíróról. Korábban emlegettük ezt a dolgot, és tessék. Csessze meg az UEFA! ELvett egy szabályos gólta a csapattól, így azt a minimális esélyit is, ami még lehetett volna. Így kell csalni. :vfuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen nagyon jól játszott a Debrecen. Az Old Traffordon nem beszarva mentek ki, csakhát a MAnchester ennyivel jobb és még nem játszottak teljes erőből.

Bíró egy szar alak. Nem tudok mást mondani, már az első félidőben ki kellett volna állítani Keane-t, kapott egy sárgát, rá két percre felrúgta Sándort, az mégegy. De utána még 3 második sárgát érő megmozdulása volt, Ferguson észre vette le is cserélte.

Ha egy Debrecen játékos csinálja ezt egyből kiállítják, Keane-t a neve mentette meg(Lehet, hogy a Manchestert is :? ).

Gól teljesen szabályos volt tudatos begyakorolt figura már Splitet idézi.

Ráadásul Neville magától esett el(bíró késztetést érzett, hogy fújjon, szegény kis manchesteri megbotlott a lábában), és még talán kézzel is beleütött a labdába, úgyhogy ha nem ment volna be inkább 11-est kellett volna ítélni, mint szabálytalanságot.

Rúgott gól azért szépen nézett volna ki idegenben.

Kár ezen rágódni, ha megadja bedühödnek és lehet, hogy 5-öt lőnek.

Ha Debrecenben lenne a visszavágó, szerintem lenne reális esély, így nincs. De talán azért legyőzhetik a MU-t ha meg vezet a DVSC bármi lehet.

 

Mindenesetre én arról is ejtenék néhány szót, ki milyen volt. Éger, Halmosi nagyon jól játszott, Ők voltak a Loki legjobbjai, szerintem őket hamarosan viszi valami nyugati klub, ha még mennek az UEFA-kupában tovább felfigyelnek rájuk. Még Dombi és Sándor játszott jól, de Sándornál ez a minimum, mert ő a fazonszabász, ha ő nem hozza a kötelezőt a többeik sem lehetnek jók.

Még Csernyánszki megérdemel egy dícséretet.

De több jó szó nincs Nikolov, mint a mérgezett egér futkározott ugrált, rajta látszott, hogy nem az az első gondolata, hogy leszerelje, hanem úristen ez a Rooney. Miatta volt ez első gólt.

Másik idióta a Szatmári, neki rutinosan nyugodtan kellett volna játszania, erre fel, idegbajt kapott, ha nála volt a labda, megilyedt hamar leakarta adni, mindig Sándort keretse(mindenki mindig, szegény Sándort kereste, a MU ezt észre vette a második félidőben már szorosabban álltak rajta és akkor nem volt kinek adni.), többször adta csínbe. Égbe rúgta a labdákat.

Még Vukmir teljesített átlag alatt, nem volt hasznos, ha labdát szerzett eladta, vagy kirugta bedobásra, ha simán nála volt nem jól játszotta meg. Habi-t sajnos nem pótolta. Két csatárt nem bántom, ember legyen a talpán, aki Ferdinand mellett talpon marad.

Cserékkel nem voltam elégedett, a Sidibét be kellett hozni, de hiába lett behozva nem használták ki a gyorsaságát. Gyakorlatilag feleslegesen ment be, mert labda nem ment felé. A Kis teljesen feleslegesen lett becserélvel, nem volt indokolt, a Bogdanovic lecserélése, Kerekesé igen, mert rossz ütemben passzolt elől. Bogdanovic veszélyesebb, és a Kis majdnem összehozott egy 11-est. Épphogy nem volt az, de a bíró, épphogy majdnem befújta, gondolom a megnemadott gól döntött, hogy azt nemadta meg, azt meg, igen...

Böőr cseréje szép gesztus. :41:

 

Összességében nem volt kudarc a meccs. Csupán realitás! Lehetett volna kedvezőbb az eredmény, de hihetetlen szerencsék sorozata és erőn felül teljesítés kell, hogy egy ilyen klubot kiverjen egy magyar csapat ma.

Erőn felül teljesítés megvolt, ha a szerencsék sorozata is van akkor még jobb helyzetben lennénk.

Manchester győzhetett volna fölényesebben a DVSC rúghatott volna gólt, nem a legjobb, de nem is a legrosszabb eredmény született. Ha megnéznénk kik kaptak ki 3-0-ra az Old Traffordon neves csapatok is lennének.

 

Mindenesetre én azt mondom, még nem esett ki a Loki, amíg versenyben van bármi lehet. HA meg nem jön össze ott az UEFa kupa ott is lehet vitézkedni, kisebb a pénz, de az ellenfelek is gyengébbek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez van. Éppen ezt mondom, hogy a Manchaster sokkal jobb csapat. Tisztességes versenyben győzedelmeskedik, akkor minden rendben van. De így? Elcsalta a meccset a barom állat spanyol bíró? Erre mit lehet mondani? Semmi szalonképeset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért a bíró nem direkt csalta el a meccset. Csak simán nem jó bíró. Nem mert a nagyobb csapat ellen fújni, pedig ez egy bírónál alapkövetelmény. Puhl sosem csinált ilyet, lehetett az Eger-Martonvásár vagy Brazília-Olaszország.

 

Nem a bíron múlt, a tudáskülönbség kijött.

DVSC védelmi hibából kapta a gólokat, MU ezeket a hibákat csak kihasználta. Nem mutattak semmi pluszt. Nem lehetetlen kivédekezhetetlen gólokat kapott a Loki, ez engem bíztat. Ez azt jelenti partiban vagyunk. Nem csak kerestük a labdát, nem passzoltak hülyére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért a bíró nem direkt csalta el a meccset. Csak simán nem jó bíró.

 

Állítólag spanyolország második legjobb bírója. Erről ennyit. :?

 

Egyébként nem is lehet többet várni attól a debrecentől, akinek egyéves költségvetése annyi, mint a MU egy szem játékosának egy heti keresete. :34:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spanyolországban híresen szarok a bírók, már ők is gondolkodtak bíró importról. Meghívnak angol, vagy olasz bírókat, de eddig ebből nem lett semmi.

Lopez Nieto neve ugrik be spanyol bíróként, ő mostanában vonult vissza, azt hiszem és ő sem volt egy Puhl.

 

Szerintem az eredmény a realitás. Nem vertek el nagyon, de ha egy magyar csapat a maxot adja, és fél gőzzel mennek ők ennyi a különbség. Lelki békém a helyén maradt. Nem vagyok elkeseredve. Nem is örülök.

Ha 10et kaptunk volna akkor kesergek mert az azt jelenti ilyen messze vagyunk.

Remélem azért itthon törünk még borsot a vörös ördögök orra alá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez ok, de a földön kell járni. Ez a realitás.

 

Vereség, az vereség, én sem örülök, neki, de ha mondjuk egy Andorrai csapattól kaptunk volna így ki, az nagy vereség lenne. MU-tól csupán realitás.

 

Nagyobb vereség, hogy a Sopron otthon simán kikapott, egy nem olyan nagyon erős uktrán csapattól. Játék alapján az szánalmas volt. Ez az ukrán csapat nálunk kb az első 5-ben lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhhh lokatelli! Ne is emlegesd nekem a Sopron meccset, mert hányingerem lesz! Azért az nevetséges, hogy az európai kupákban induló csapataink, a csőd szélém állnak, vagy legalábbis vegetálnak. A debrecen kivétel, de ez meg is látszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen én is csak röhögök, máshol ha egy csapat nyer valamit pénz lesz. Itt meg csődbe megy. Máshol gyilkolják egymást a csapatok a feljutó helyekért, itt meg visszalépnek (Néhány éve BKV előre.).

Máshol ha egy csapat vét a szabályok ellen megbüntetik kizárják(Fradit a néhány évvel ez előtti Szentes verésért semmit nem kapott.), az olaszoknál, meg az egyik csapat Bunda gyanuba keveredett és kizárták és leminősítették, Nem bizonyítitt a bunda, csak a gyanú miatt leminősítették a 4-dik osztályba(Torino, Genoa).

 

Mindenki nálunk csődbe megy ahol siker van, mert több pénzt akarnak. Külföldön nem akkor száll ki a szponzor, ha nyer valamit a csapat.

 

Mondjuk a Debrecen még tartja magát, remélem sokáig. De a DVSC-ről a Dunaferr jut eszembe. nekik addig volt jó, amíg nem bukták el a második bajnoki címet, utána egyenes útjuk volt lefelé. Persze, pont akkor lett kész a stadionjuk, mikor kiestek, pedig egyszer kellett volna stadion a Dunaferrnek, mikor jött a Feyenoord. ZTE-nék csak akkor kellett volna, mikor az MU jött, ők ugyan nem tüntek el hála az égnek. Remélem a DVSC-nek kell még stadion többször is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a DVSC-ről a Dunaferr jut eszembe. nekik addig volt jó, amíg nem bukták el a második bajnoki címet, utána egyenes útjuk volt lefelé.

 

A Dunaferr azért ment csődbe, mert a vasmű is totál padlón volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szúrkolók akik kint voltak szégyeljék magukat!!!!!

 

Azok nem igazi szurkolók voltak, csak divat..... Tisztelet a kivételnek.

 

Sajna elég kevesen vannak ezek a kivételek.Csak azt tudnám,hogy a többi mi a fenét csinált ott 2 órán keresztül..... :56: Vagy egyáltalán mi a fenének ment ki?Ülni?! :x

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy egyáltalán mi a fenének ment ki?Ülni?! :x

 

Egyszerű a válasz: megnézni 'Bekemet' és "Ronáldót'. :lol: Az egész Real Margitba aki ér valamit, az Raul.

 

Nem is lenne ezzel semmi gond,de ne csendbe üljön.Annyi embernek szét kellet volna "szakítani" a stadiont.Mármint a hangjukkal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy egyáltalán mi a fenének ment ki?Ülni?! :x

 

Egyszerű a válasz: megnézni 'Bekemet' és "Ronáldót'. :lol: Az egész Real Margitba aki ér valamit, az Raul.

Erre csak azt tudom mondani, hogy a kedves ertéel megkérdezett pár "szurkolót", hogy ki a kedvencük. Jött a válasz egy mamitól, hogy a bekmen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jött a válasz egy mamitól, hogy a bekmen. :lol:

 

"Bekem" egy túlsztárolt kis f*szkalap. Tud beadni, ok. Szabadrúgást is tudott lőni RÉGEN. És?????? Ettől még nem nagy futballista. Utálom az ilyen sztárolt kis sunnyogó nullákat. Régen nem így volt.

 

Gera ezerszer nagyobb kedvencem! A magyar negyed osztályból bekerülni a premier ship legjobbjai közé, mindennél többet elmond az emberről! Ha valaki, hát én tudom mit jelent ez. :41: :hm: :57: :59: :csubi:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azt próbáltam kifejezni, hogy a csendben szurkolók "szégyeljék magukat" hozzáállás eléggé ódivatú. De igazad van, legyen magánügy, nehogy valaki megtörje a hangulatot.

 

Látom magadra vetted, tehát ott voltál. Ha nem, akkor bocs'. :)

 

1996-ban, amikor a fradi a BVSC-vel meccselt a bajnoki címért a népstadionban, én is ott voltam. BL szereplés után, szép reményekkel. Helyi honvédségi busszal indultunk a derbire, ahol is összegyűlt vagy 50 ezer ember(!!!!). Mellettem egy fiatalabb fradista srác (mellesleg én is az voltam), teli torokból próbált szurkolni. Sokadik próbálkozására, már beszóltam neki, hogy üljön már le, mit ordít? Mivel én idősebb voltam, láthatóan megfogták szavaim, és a meccs végéig nem is nagyon ugrált.

 

Évekkel később jöttem rá, hogy ELRONTOTTAM AZ ÉLMÉNYT! Nem kell csendben ülni, nem azért megyünk meccsre. Szegény azóta is rühell. Igaza van. Biztos azt hiszei valami sznob csávó vagyok, aki nem tud szurkolni, pedig ez nem igaz. Ez az eset nagyban meghatározza a szurkoláshoz való viszonyomat. Azóta beleadok apait-anyait akkor is, ha nagy derbikről van szó. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szurkolásról.

Én mindig is utáltam a "Szurkoljatok, nyugdíjasok" rigmust. Manapság, már nem hallom, de ez nem jelent semmit. "Aki nem ugrál, az román" ezt is utáltam mindig is, majd ugrálok, ha akarok.

Az észnélküli kántálás és dobolás engem mindig csak kizökkentett.

 

(Egyszer néztem egy Copa Americát, Boliviában volt és ott valami hihetetlen idegesítő zűmmögője volt mindenkinek, amikor 60ezer ember zümmögött az olyan volt, mintha Vad méhek szállták volna meg a pályát, abból a Michael Caine-s filmből. Engem hihetetlenül idegesített, még TV-n keresztül is.)

 

Ha én drukkolok egy csapatnak otthon akkor egy pisszenés sem lehet a szobában, hihetetlen ideges szoktam lenni, meg általában az is ideges akivel nézem a meccset.

Én csendben szotyizós vagyok.

 

De mondjuk filmet is csak maximális koncentrálással tudok nézni, ez a sport eseményekkel sincs másképp.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem épp az adja meg egy mérkőzés hangulatát, ha a nézők kórusban szurkolnak, esetleg kiabálnak. Hajtják a csapatot. Aki csendben szeret idegeskedni, az nézze otthon, és ne járjon meccsre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.