Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Egyébként érthetetlenül lassan és erőtlenül játszottunk. Máig se tudom miért...

Tésztakúra és vérátömlesztés.

Nem tudom mi igaz ebből, de több köny is ezeket írta.

Anyám is mesélte, hogy akkor ez téma volt, csak tésztát ettek tésztável, ahelyett, hogy adtak volna neki egy jó pörköltet. Vagy amit szeret.

 

Azt is már egy legenda, hogy vért vettek tőlük korábban, és közvetlen a meccs előtt beadták nekik a saját korábban levett vérüket, hogy ezek jót tesznek. Hát mennyire tettek jót.

Pláne mondjuk annak, aki halálosan fél a tűtől. Nekem pl nem tudták volna beadni, vagy ha beadják, utána nem tudok játszani.

 

Meg anyám azt is mesélte, hogy kifele menet játszottak egy meccset az angolokkal és úgy kikaptunk, mint a rongy, már vigyáztak magukra a fiaink és az angolok nem jutottak ki, így csak azért is odatették magukat. Önbizalon "növelőnek" tökéletes volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Könnyen lehet, hogy Télikabát volt, olyan szar meccs volt.

2 kapuralövés volt összesen. Mind a kettő Reac egyik kapufa a másik gól.

Arról nem beszélve, hogy tippmix meccs volt... Ősszel is nyert a REAC az Üllőin. Az is tuti bunda volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én erre az angol meccsre nem emlékszem. A brazilokat aláztuk le 3-0-ra márciusban. Angolok ellen sztem nem játszottunk akkor.

Anyám azt mesélte, hogy közvetlen kiutazás előtt volt, szóval Londonban átszálltak Mexikó felé, és játszottak, egy meccset a Wembley-ben. Mindjárt rákeresek volt-e, de lehet, hogy ez még 82-es mese.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát sajnos nekem erről még nincsenek emlékeim :oops: De olyan furcsa, mi akár hányszor vagyunk VB-n, mindig történik velünk valami! Vagy nem tudunk felkészülni a döntőre, vagy vért vesznek tőlünk, vagy más... nincs egy nyugis VB-nk, bár egy ideig sajnos nem is lesz, lehet :D

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még szerencsére emlékszem sikerekre.

 

1982-es VB-n nagyon jó volt! Osztálykirándulásból jöttünk haza, és a lakótelep zengett a Knézy hangjától, mert mindenki a Salvador elleni meccset nézte. 10-1! Én akkor voltam nyolc éves, de erre tisztán emlékszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy nem tudunk felkészülni a döntőre, vagy vért vesznek tőlünk, vagy más... nincs egy nyugis VB-nk, bár egy ideig sajnos nem is lesz, lehet :(

 

Donát.

De az a vicc, hogy ez a vérvétel dolog direkt volt, azt hitték segít, hogy plusz vért kap a szervezet, vagy valami, Ody nem tudom emlékszik-e ilyesmire, de Anyém mondja ez volt akkor a téma, még a vb előtt mondták, hogy ilyen orvostudományban előttük vagyunk, mert ilyeneket tudunk...

 

Az angol meccsre is azt mondja, hogy volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lokatelli! Nekem megvan az 1986 Júniusi Képes Sport! Nagy Antal járt az élen, mivel azt jósolta világbajnokok leszünk. :(

 

Ha kváncsi vagy rá, elvihetem érdekesség gyanánt. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalosan nem volt az az angol meccs.Ez nem írja.

De lehet, hogy nem hivatalos felkészülési meccs volt, mintha nem is adta volna a tv- csak jöttek a hírek, hogy zakó. Akkoriban még nem volt divatban a felkészülési meccs, meg a barátságos meccs a vb-k előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lokatelli! Nekem megvan az 1986 Júniusi Képes Sport! Nagy Antal járt az élen, mivel azt jósolta világbajnokok leszünk. :(

 

Ha kváncsi vagy rá, elvihetem érdekesség gyanánt. :)

Jöhet!

Szeretem az ilyesmiket.

 

Anyám Képes Sport-jai korábbról még magvannak 70-es évekből.

Ekkortájt 86-ban már nem ért rá ilyesmivel, el volt foglalva a pelenkázásommal. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már Jenőtől zengett már akkor is minden most elárulóm, hogy az emlegetett hohó, Vincze Ottó harmadik gólja volt a Grasshoppers ellen.

Akkor voltam 9, de ezt sose felejtem el.

 

Bár csak megfejtőnek ígértem az ajándékot, itt van, de ezt is meg kell fejteni miből van.

ittvan

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak 33 nap a VB-ig!

 

Tunézia - Szaúd Arábia

2006. június 14. szerda 18:00, München

 

Elérkeztünk az utolsó első fordulós csoportmeccshez. Ezután a meccs után a vb negyedén túl leszünk, hihetetlen. Ezután mindig felgyorsulnak az események, minden nap lesz már majdnem egy kieső, vagy továbbjutó. Ismerjük a csapatok formáját, erejét, mindenki bemutatkozott, már nincs több tapogatózás.

2 rutinos vb résztvevő meccse. Mindkettejüknek ez lesz a negyedik részvétele, de az utolsó 2 vb-n ott voltak. Szaúdiak 94 volt az első szereplésük, azóta folyamatos résztvevők, változó szerepléssel, majdhogynem folyamatosan romló tendenciát mutatnak.

94-ben továbbjutottak a csoportból, bár, akkor még csak 24-es döntő volt a vb(ez azt jelenti, hogy néhány csoport 3. is folytathatta.).

Szaúdiak 94-ben az akkori F kvartettben szerepeltek, ez volt akkor az utolsó csoport.

Belgium, Hollandia, Marokkó társaságában szépen szerepeltek. Hollandiától 2-1-re kikaptak, Marokkót 2-1-re megverték. Utolsó csoportmeccsen Belgiumot verték meg 1-0-ra, nagyon sokat mutatott góllal, Owairan félpályától vezette a kapura a labdát, mindenkit kicselezve óriási gólt rúgott.

Úgy álltak ekkor, hogy 3an álltak a csoportban 6 ponttal, de mivel, 24-es döntő volt nem kellett számolgatni, mindenki továbbjutott, csak a nulla pontos Marokkó nem.

Svédektől sima 3-1-es vereséget szenvedtek, a nyolcaddöntőben.98

98-ban nem volt ilyen izgalmas az arabok helyzete. Házigazda franciákkal voltak egy csoportban, és a dánokkal, tőlük kikaptak(DEN 0-1, FRA 0-4). Dél-Afrikával tudtak elérni egy döntetlent, két 11-essel megfordították az állást, de a dél-afrikaiak is berúgtak egy büntetőt.

Ekkortájt mi is játszottunk velük egy meccset. Emlékezetes, Horvát Feri hasonló gólt rúgott, mint tegnap az MTK-nak, ilyen hátravetődőst. Nem neveznék ollózásnak, mert fel nem emelkedet, de amolyan Fecós gól volt. Rúgott még egyet azon a meccsen, majd a kétperces hosszabbításban egyenlítettek ellenünk. 2 gólt rúgtak.

2002-es VB nagyon rosszul kezdődött nekik, 8-0-as németek elleni vereség után, alig tértek magukhoz. De Kameruntól, már csak 1-0ra kaptak ki, de tegyük hozzá több helyzetük volt, mint az afrikaiaknak. Írország ellen ismét vereség 3-0.

Tavaly megint játszottunk velük, Isztambulban, borzalmas meccsen 50 néző előtt(Itt volt ugye a tavalyi BL döntő), 0-0-at.

Nem írnám le őket.

Tunézia 98-ban utolsó lett a csoportjában egy pontot szerzett Románia ellen (1-1), de kikaptak Angliától 2-0-ra és Kolumbiától 1-0-ra.

2002-ben is egy pontot szereztek, de nagyságrendekkel, jobb játékkal. Továbbjutásra is esélyük volt. Oroszoktól 2-0-ra kikaptak. Belgák ellen 1-1-et értek el gyönyörű szabadrúgásgóllal egyenlítettek, és látszott, hogy van bennük spiritusz. Utolsó meccsük a házigazda japánok ellen sima vereség volt.

 

Most úgy érzem lehet keresni valója a két csapatnak. Tunézia egységes, jó csapat lett. Már kellő rutinjuk és VB tapasztalatuk van.

Trabelsi Ajaxban nagyon sokat fejlődik és már a Juve is érdeklődik iránta.

Van egy honosított braziljuk Dos Santos, nagyon sok gólt pakolt be az Afrika kupán 4 meccsen 4-et. Nem tűnt ügyetlennek.

Szerintem ez a H egy kiegyenlített csoport lesz, persze a spanyolok látszanak legesélyesebbnek, de a másik 3 nagyon fog kotorni a továbbjutó helyért.

Tipp: 1:30% X:50% 2:20%

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, számodra jó hírem van! Schumacher nyert :)

Közepes futamot láthattunk, nem volt éppen rossz, de különösebben izgalmas sem. Sok autó állt le motor gond, vagy egyéb miatt, csak 13-an értek célba. Villeneuve-Fisichella-Montoya pofozkodásokat láthattunk, ami néha feldobta egy cseppet a versenyt. A második box kiállásnál MS tovább tudott kint maradni, mint Alonso, így ment néhány gyors kört, ami miatt a box kiállás után az élre állt. Szóval semmi izgalmas előzés vagy más nem történt, csak box taktika. A verseny vége felé Massa és Raikkönen rendesen feljött, nagyon kevés különbséggel ért be a 2-4 helyezett. Mögöttük jócskán lemaradva a következő hármas, akik szintén csatában voltak a helyezésekért.

Akit kiemelnék, az Rosberg. A motor büntetés miatt a 22.helyről indult, a futam közepéig ki sem jött tankolni, aztán csak két rövidre kevés benzinért. A végén a hetedig helyen hozta be a Williamst. Ez szép volt :D

Végeredmény:

M.Schumacher

Alonso

Massa

Raikkönen

Barrichello

Fisichella

Rosberg

Villeneuve

Trulli

Heidfeld

Speed

Monteiro

Albers

Az elkövetkező időszakban szoros meccseket várhatunk. És jövő héten jön a spanyol nagydíj :( Bár az időmérőről tuti lemaradok, mert SW klub lesz :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne már megvan az egész?!

Még a Knézy féle kommentárral?

Vagy csak utólag vetted fel a sport 1-ről, néhány éve leadták, de így útókommentárral nem az igazi.

Azt is szívesen megnézném.

Eredeti 1995-ös felvétel!

 

Egyébként nem tudnád mellőzni ezeket a szemfolyatós színeket? :( Ez a kék nagyon irritáló...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nem tudnád mellőzni ezeket a szemfolyatós színeket? :( Ez a kék nagyon irritáló...

OFF

Erről írtam pár napja :) Egyébként érdemes feltelepíteni a LeGaS által Firefox-hoz megadott BBcode-ot, mert abban van egy rakat szín, amit lehet használni. Például, amit kipróbálásként használtam a Fórumról topikban.

ON

 

Úgy látszik, nagyon magamra maradok azzal, hogy nem bírom MS-t :P

 

Krande, az tényleg durva volt, lestem is nagyot. :D A versenyző jobban tudta, mi lenne a pályabíró dolga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyelem!

Ma az Eurosporton 17:30-kor (fél óra múlva) az U17-es válogatott, nagyon fontos meccse lesz Spanyolország ellen.

Csak győzelemmel jut tovább a magyar csapat, vereség vagy döntetlen esetén az Oroszok mennek tovább a spanyolok mögött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki tud szavazzon az Aranycsapatra!

Eurosport játékán a világbajnokságok legjobb csapatait szavaztatják meg egymás ellen. 90-es Német világbajnokot már legyőztük, most a 98-as bronzérmes horvátokon a sor.

Nehogy már kikapjunk Sukeréktől. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyelem!

Ma az Eurosporton 17:30-kor (fél óra múlva) az U17-es válogatott, nagyon fontos meccse lesz Spanyolország ellen.

Csak győzelemmel jut tovább a magyar csapat, vereség vagy döntetlen esetén az Oroszok mennek tovább a spanyolok mögött.

HUN-ESP 0-2. Kiestünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.