Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

:facepalm:

Amúgy a BL, EL pénzeket ha jól tudom, akkor az akadémiába fektették. Ez hazai szinten meghozta az eredményét, hiszen a nemrég publikált ranglistán első a loki, de persze európai szinten ez még mindig édeskevés. Amúgy az utánpótlás munkáját az egykori BL edző, Herczeg András vezeti, akivel nem mellesleg minden héten össze szoktam futni, mert egy háztömbbel odébb lakik. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra sincs magyar klubfutball. Főleg nálunk tanulságos ez, és meg is mutatja a magyar liga erejét. Simán nyerjük, aztán így szenvedünk egy albán második helyezett ellen. Innentől kezdve nem kell csodálkozni miért nincs néző.

 

Gera már öreg, régen a s*ggén veszi a levegőt. Be kellene látni, hogy eredményhez először invesztálni kell. A lokinál ragyogó utánpótlás volt, ők megcsinálták a csodát. Nálunk csak kukázott játékosok vannak, egyetlen értelmes összeget nem költöttünk játékosra!! Orosz mi a f*szt akar a piár szövegeivel? Nem tudom! Már télen látható volt, hogy bajok vannak amikor SENKIT nem igazoltunk. A nyáron is csak kínlódtunk. Persze erre jön majd a szokásos szöveg, hogy az álmokra kevés a pénz. Akkor nem kell csinálni kedves Palika! Vagy neked sok megy a zsebbe? Ja akkor csináld csak és magyarázkodj amíg van bőr a képeden.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam ez az egész komédia semmissé tette a válogatott nyári szereplését. Szemernyivel se jobb a futballunk. Talán vagy egy sziget, válogatott néven, de még az is lehet egy kifutott eredmény. Én egy jó darabig megint lesz*rom a magyar klubfocit, eredmény szinten is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam ez az egész komédia semmissé tette a válogatott nyári szereplését. Szemernyivel se jobb a futballunk. Talán vagy egy sziget, válogatott néven, de még az is lehet egy kifutott eredmény. Én egy jó darabig megint lesz*rom a magyar klubfocit, eredmény szinten is.

A válogatott élén komoly szakmai munka folyik. Ennyi a különbség. Doll? Vicc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazolások terén is.... Nem is értem. Elment Besic, Lamah, Nagy...ki jött? Náluk sokkal sz*rabb játékosok! Talán Lovrencsics ok, de érte se fizettünk semmit. Istenem...e zannyira vérgagyi, hogy egy csapat úgy akar nemzetközi eredmény elérni, hogy NEM FIZET EGYETLEN FUTBALLISTÁÉRT SEM! Ezt ugye most már nem gondolják komolyan?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na...legalább a Vidiben pislákol valami. Igaz, hogy vesztésre állnak, de azért ők a jobbak.

 

Egyébként megvan az új locsolóversem. :D

 

Itt a tavasz itt a nyár!

Őszre már egy klubcsapat sem áll!

Megmondták a vezetők!

Ki kell esni mielőbb!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.