Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

http://www.nemzetisport.hu/kosarlabda/ferfi-kosar-eb-a-cimvedo-spanyolokkal-egy-csoportban-a-mieink-2537925?utm_source=nsofb&utm_medium=page&utm_campaign=nsofb

 

Spanyolország, Csehország, Horvátország, Montenegró, Románia, Magyarország... Meglehet a továbbjutás, de nem lesz egyszerű...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Nadal-Federer meccs lesz vasárnap az ausztrál open döntőjében...ki gondolta volna ezt 2 héttel ezelőtt. Emlékszem, még mikor végig izgultam az itteni 2009-es döntőjüket, már alig várom a vasárnapot. Hajrá Rafa! A legszomorúbb,hogy valamelyik ki fog kapni, pedig mindketten megérdemelnék a trófeát.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szerintem virrasztok, ugyanis hétfőn nincs órám (ha lenne, akkor is megnézném, de így könnyű szívvel tehetem :D ). Abban a könnyű helyzetben vagyok, hogy amikor elkezdtem nézni a Pats (és Brady) az abszolút csúcson volt a hibátlan alapszakasszal, így nem esett nehezemre akkor kedvenc csapatot választani, amit azóta sem bántam meg :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már végignéztem, és azt vettem észre, hogy ahol van kellene hogy legyen Sport1 stream, azok mind egy forrásból szerzik a videót, és az az oldal most nem működik (vagy pontosabban "Jelenleg nincs kĂśzvetĂ­tĂŠs!") :/

 

Az mondjuk jobban fáj, hogy a Pats-nek nem megy a játék

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már végignéztem, és azt vettem észre, hogy ahol van kellene hogy legyen Sport1 stream, azok mind egy forrásból szerzik a videót, és az az oldal most nem működik (vagy pontosabban "Jelenleg nincs kĂśzvetĂ­tĂŠs!") :/

 

Az mondjuk jobban fáj, hogy a Pats-nek nem megy a játék

Jó lenne, ha visszajönnének a meccsbe, mert ez így egyoldalú lesz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokat elmond a meccsről, hogy a Pats legsikeresebb támadását 3 third downos holdinggal érte el, és ebből is az Falcons jött ki touchdownnal :hehe:

 

Ha ezt megfordítják, az maga a csoda lenne, és nem is játszanak úgy, hogy erre legyen valami esély...

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.