Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

No, azért az a KEK győzelem, és német bajnoki és kupa győzelem, azért nem semmi. A Brémában játszott a legjobban.

Kek csak ezüst volt :D

 

én egy picit többet vártam tőle, ha nem is eredményekben, hanem játékban.

Fradiban egy gyors támadó volt, Brémában Micoud játszotta azt, amit ő igazán jól csinált a fradiban.

Legjobban szerintem a fradiban játszott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én aranyra emlékszem. Hogy is volt az? :)

98-as KEK döntő.

Chelsea-Stuttgart 1-0

Zola becserélése utáni első labdaérintéséből gólt rúgott.

Utána a Chelsea a Szuperkupát is elhódította, Realt verte 1-0-ra.

De nézd meg a saját szemeddel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtörtént hát!

 

Soha el nem tudtam képzelni, hogy a Fradit egyszer kizárják.

Ha egyszer második vonalba kerül, mindig azt hittem, majd kiesik egyszer magától, ha egy nagyon gyenge eresztés lesz a csapatnál.

 

Mondjuk a Juvéról sem tudtam soha elképzelni, hogy egyszer kizárják. Másodfokú ítélet alapján Juvén kívül mindenki megúszta, többiek első osztályúak maradtak, különböző levonásokkal és a Milan indulhat a BL-ben.

Juve csak 17 pont büntetést kapott, ez bőven ledolgozható egy év alatt.

 

Fradinál is most erkölcsi megtisztulás várható, remélem ez a kizárás elég lesz ahhoz, hogy újra tudjak szeretni egy magyar csapatot. Mint régen.

 

Nem tudom pontosan hány csapat van még akiknek olyan hagyonmányaik vannak, mint ennek a két klubnak, és még soha nem szerepeltek másodosztályban, de most két ilyen klubbal kevesebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg csak ez vezethet a megtisztuláshoz. Remélem az lesz a vége. A játékosoknak is érvényét vesztette a zserződése, az is kérdéses ki marad. Nehéz helyzet, amit a vezetők teremtettek. A felelősök megtalálása szinte lehetetlen.

 

Jut eszembe este adja a DunaTV a debrecen meccsét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kellemetlen csapat ez a Rabotnicski.

Ezek a kellemetlen "szerb" (itt a szerb szó, mint a balkáni gyűjtőfogalomként szerepel) csapatok sosem fekszenek a magyaroknak.

Nagyon jól védekeztek és kontráztak. De ezzel még nem is lett volna gond a Debrencen olyan összeszokatlanul játszott. Mintha 6-7 új játékos lett volna, nem értették meg egymást. Ezt teszi egy magyar csapattal, ha papíron, ő az esélyes?

Nem sokszor volt ilyen. Persze válogatott meccsekről már jól ismerjük ezt a fajta remegő láb fogalmát.

 

Mindenesetre nincs veszve semmi. 4-1-re is nyerhetett volna a Loki, de ugyanennyire ki is kaphatott volna, vagy akár 4-4 is lehetett volna.

Nem jó eredmény, de ki kell harcolni idegenben a továbbjutást (amit ahogy néztem a műsort, még semmi nem közvetíti :lol: ).

Az baj, hogy gólt kell rúgni idegenben, vagyis mindkét csapat ugyenezt a játékot játszhatja. Macedónok a bekkelős kontrázós, a Loki pedig a támadok, de nem megy című lemezt teheti fel. De ott már mennie kell.

Makedónok a saját játékukat játszhatják otthon, ez nem jó.

Akkor lesz nagy a baj, ha vezetést szerez a Rabotnicki, akkor még nagyobb betonvédekezést fognak nyomni. Ha Loki szerez vezetést, akkor nyugodtabb lehet, és a macedónoknak kell olyan játékot játszani, ami idegen tőlük, ez pedig jó nekünk.

 

Tovább KELL jutni, nincs mese.

Nagyon ciki lenne, ha mindhárom magyar csapat elvérezne az első körben.

Dózsának csoda kell, Fehérvárnak nehéz dolga lesz, Lokinak mag nagy hajrá!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még annyit, hogy nem értem a Supkát, hogy ezt a Dzsudzsákot miért ülteti a kispadon?

Miért nem lehet kezdetni?

Nagyon ügyes lendületes gyerek, egyből színt vitt a játékba.

 

Azt még megértem, hogy Sidibe a 2 hónappal ezelőtti térdműtétje miatt nem akarja erőltetni, ha nem muszáj, de sajnos az lett.

Mondjuk ha a Brnovic nem sérül meg, lehet ki bírnak használni néhány helyzetet.

Ez a Zsolnai harmat, gólt is azért tudta berúgni, mert rosszul vette át, így tudta csak átemelni.

Bogdanovicson meg valami átok ül, tavaly ilyenkor mind a 3 helyzetét berúgta, fél éve csak vegetál, mióta visszajött a törököktől. Még mindig érzi a kajájuk ízét?

 

Kapott gól meg bosszantó volt, amikor a csávó ráfejelte, kapusunk még beleütött, ez volt a baj. Ha nem üt bele, Halmosi talán kikotorja, bosszantó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Fehérvár kiizzadta.

Mondtam, hogy nehéz lesz, az is volt.

1-0-ról kikaptak, de csak a végén egy 11-essel. Ha korábban szerzik a vezetést, nem biztos, hogy megvan a továbbjutás. Idegenben lőtt gól nagyon fontos volt.

Loki is képes idegenben gól lőni szerintem.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratlua a vidinek. A végén már tuti nem koncentráltak annyira, így kaphattak kettőt. Az a tizenegyes meg bármi lehetett....főleg egy román bírónál.

Azért én még mindig fel vagyok háborodva, hogy a mai két meccsünkből egyiket sem adja semmi.

És a Loki visszavágóról sincs semmi hír.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Floyd Landis is lebukott. Ő az első Tour győztes aki megbukott a dopping teszten.

Hát nem véletlen, hogy tavaly sehol sem volt a mostanihoz képest, bár biztos, tavaly is doppingolt, vagy mióta csinálja, ez olyan sport, mint a súlyemelés, dopping nélkül képtelenség még készülni, edzeni is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lille-l játszik a Rabotnicski Debrecen továbbjutója.

Hogy valami pozitívat erről, legalább nem a legnehezebb, Milan, vagy Pool.

Ami esetleg még pozitívum, hogy itthon lenne a visszavágó.

Csak egy "könnyűnek" mondható csapat volt a kiemeltek közül Slovan Liberec cseh gárdája. Jól behúzták neki a Spartak Moszkva-t, csakhogy tutira legyen legalább egy csapat keletEuból.

 

Fehérvár a Grasshopperst kapta. Wilsa, Slavia és az Artmedia volt talán könnyebb.

Többi, szinte mind tuti kiesés. Hertha vagy Marseille....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes. Lille. Talán meg lehetne szorítani. Bár ha már ekkora bajok vannak a Robotnicski ellen is, akkor...

Én is csak szorításban hiszek, csak legyünk túl a Rabotnicskin :D

 

Emlékszem jó pár éve Nantes-ban Vezetett az MTK Illés góljával, hú de örültem.

Nem is játszottak rosszul Béláék, mégis sima kiesés lett belőle.

 

Magyar bajnoki nyitány nem volt valami fényes, ráadásul két olyan csapattal akit még nem ismerünk, nem körvonalazódott a játékerejük. Hogy tudtak ennyire belehúzni a sorsolók? És miért ezt közvetítik, ha már a Duna rászánta magát a heti egy meccs közvetítésére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban az igazat megvallva nem volt olyan borzalmas a nyitány, inkább a két csapat kevésbé ismertsége zavart. Inkább néztem volna első fordulóban, mit tud egy újonc egy tavalyi NB1-es ellen. Vagy bármelyik más párosítást ebből a fordulóból.

Egyszer láttam a Paksot a Sport2-n 3-0-ra kikaptak, Korsós Attila volt az ellenfélnél.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna ez az időmérő nem alakult túl jól, Alonso 7. :D

De legalább Raikkönen lett az első, ez némileg vígasztal, ha más nem is :D

 

Tényleg, megy valaki a versenyzők focimeccsére szerdán?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MTK jól lekaszálta a REAC-ot. Remélem ők lesznek a bajnokok. :) Fiatal és szimpatikus csapat.

Nem rosszak az biztos. Ha önbizalmuk lesz, és magukra szednek egy kis rutint, akkor van esélyük.

Ha pl olyan meccseket is meg tudnak majd nyerni, mint a tavaszi Üllői Úti meccs.

Egy csapat akkor igazán jó, ha akkor is tud nyerni, mikor rosszul játszik, rossz formában van, akkor is le tud hozni 1-0-ra egy meccset. Ezt még nem érzem bennük mindenki ellen.

 

Mindenesetre a Reac ott folytatja ahol tavaly abbahagyta. Jó volt a sorsolásuk, a lebundázandó meccsek szempontjából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.