Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Basszus. Kimit még az ág is húzza :)

Azért behúzta az az ág a harmadik helyig :)

 

Örülök h végre egyszer eljutott a célig. Na persze a McLaren még mindig keheskedik (de la Rosa autója, most épp...) de van remény.... talán van remény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha dózsáról van szó lassan a vereségük már papírforma bárki ellen.

 

Nem ad egy tv sem összefoglalót a bajnoksáról?!

Felháborító. Műsorban sehol semmi.

Nyolckor a dunán lesz KisKnézy műsora Sportaréna, de nem, hiszem, hogy ez összefoglalóket fog adni, maximum leadják annak a meccsnek az összefoglalóját, amit adtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dunán a sportműsorban csak 3 meccsnek volt az összefoglalója.

A TV-s meccsnek.

Győr-Honvéd, de nem tudom miért spórolták le Bajzát gólját. Úgy fejezte be, hogy Bajzát duplázta meg az előnyt, gól meg nem mutatták. :(:hmm:

Diósgyőr gólját is megmutatták.

Ez a 3 összefoglaló 1 perc volt összesen, nem értem, ha már adnak valami minimumot, miértnem mindegyik meccsről? És akkor egye fene 3 percre sűrítik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanában rákaptam a póker közvetítésekre, amik a sport 1-en vannak. Egyszerűen ha elkezdem nézni, nem tudok elkapcsolni. ;) A kommentátorok is kiemelkedőek. Korda Gyuri rulez!! :hmm:

Pókert én is bírom, ha az megy általában hagyom alapzajnak. Ha meg egy-egy pillanatra még oda is figyelek, hamar ráérez az ember, vagy legalábbuis Korda magával ragadja.

Horváth is jól nyomja, első ilyen jellegű munkája, és övé a SportTV, amibe fog az rosszul nem sülhet el.

 

Ha Sherinham kártyázik mindig nézem!

Korda nagyon aranyosan szokott neki drukkolni, és persze én is neki drukkolok. Olyanokat mond, hogy nem igaz.

Kedvencem az volt mikor azt mondta, most én leszek Teddy agya, és akkor úgy mondja, mintha ő lenne és mérlegel. Az haláli. :(

 

Én a Darts-ot is szoktam nénzi, és annak a legjobbja Phil Taylor is szokott pókerezni. Jópofa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korda és Horváth együt, nagyon jól nyomják. Jókat szoktam kacagni néha. :(

 

A múltkori adásban volt egy csaj is. Gyuri bácsi neki drukkolt, és a flopnál egy király kellett volna a csajnak. Erre KGY: "a férfiakat szeretjük!!!" Mire Horváth halkan megjegyezte, hogy mi lesz ha kivágják ezt a kis beszólást a szövegkörnyezetből. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cseh Laci egy profi zseni.

Ennek a srácnak semmi nem számít, lehet törött a bokája, lehet benne csavar. Lehet jó formában, lehet rosszban.

Tegnap kicsit csalódást keltő eredmény után simán győz.

Szép volt Laci! :D

 

Ágikáról is szólni kell!

Ennek a csajnak olyan kisugárzása van, hogy benne sosem lehet csalódni, belőle sosem lehet kiábrándulni. (Mint mondjuk Risztovból) Produkálhat gyengébb eredményeket, csinálhat akármit, őt csak szeretni lehet.

Hihetetlen szive van ennek a lánynak. Hajrá Ági!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mi van Jakabos Zsuzsiról nem szól senki semmit? Bár sajnos nem teljesített most valami jól... :D

Azért is sajnálom nagyon mert személyesen ismerem és jóban vagyunk. Nagyon drukkoltunk neki, de most valahogy nem akar neki összejönni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mi van Jakabos Zsuzsiról nem szól senki semmit? Bár sajnos nem teljesített most valami jól... :D

Azért is sajnálom nagyon mert személyesen ismerem és jóban vagyunk. Nagyon drukkoltunk neki, de most valahogy nem akar neki összejönni. :D

Pásztory Dórát is ismered?

Eurosporton azt mondta, hogy már évek óta együtt úsznak, és nagy barátnők Jakabossal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Robotok - Debrecen 3-1 a félidőben, ráadásul halmosit kiállították... Szégyen!!

 

A nagy Debrecen. SEMMIT nem erősítettek a nyáron, és így akarnak eredményt elérni. Én már azt is megkérdőjelezem, hogy akarnak-e. Szánalmas ez az egész magyar futball. Mostantól nem érdekel, nem fogom figyelni. Se a válogatottakat, se a klub csapatokat. Felőlem fel is fordulhat mind. Viszlát futball.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez tragédia! :D

Ahhoz képest, hogy Supka sportban csak arról beszélt, hogy nem szabad gólt kapni, kurva jó védekező taktikát talált ki. Csak lestaktikára futotta, amivel kinyírta a meccset? Számítani lehetett, hogy a stadionban forró lesz a hangulat, ilyenkor a partjelzők engedékenyebbek. Hazai pályán bátran támadnak majd. Lestaktika öngyilkosság, ezt előre is lehetett volna tudni.

 

De ha nem ilyen amatőr a Debrecen, hogy vezetése után egyből gólt kap, ráadásul 25ről, akkor talán idegesek lettek volna a hazaiak. Hibáznak, ki van mit kihasználni kontrázni. Kiállítások, az amúgy sem hidegvérű Halmosi, már Sidibe is. Érthetetlen tragédia.

Ezek pedig focizni tudnak, de korántsem voltak olyan jó formában mint tavaly ilyenkor.

 

 

Varga Zolit viszont öröm nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűen SZÉGYEN! Az nem lehet kifogás, hogy nem voltak formában. Tudták mikor lesznek a meccsek, úgy kell időzíteni. Abba a hibába esett a debrecen, mint tavaly a Hajduk. Lebecsülték ezt a macedón csapatot. Áhhh....nem érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abba a hibába esett a debrecen, mint tavaly a Hajduk. Lebecsülték ezt a macedón csapatot.

Szerintem nem becsülték le. (De talán ha a hajduk nem kapott volna tavaly az első percben gólt, az sem lett volna olyan nagy győzelem.)

Nem sikerült a Forma időzítés. Nem tudom mit csináltak rosszul, de tavaly, pl a Szuperkupa meccsen Sopronban kikaptak 4-2-re. Itthon meg simán nyertek sokkal.

 

Most két egygólos győzelem volt, de gyengébb játékkal. Nem volt vérfrissítés, ez nagy hiba. Sajnos az nem elég erősíttés, hogy magtartjuk a meghatározókat.

Tavaly minden bejött, idén semmi. Erről ennyit.

 

Egyenlőre ugyanolyan ez a kupaszezon, mint a tavalyi soványka.

Csak a Fehérvár van. Tavaly a Fradi esett ki hasonló blamával, mint a dózsa. Sopron esett ki úgy mint a Debrecen, kevésbé ismert ellenféltől viszonylag simán. Fehérvárnak, még le kéne győznie a szöcskéket, hogy eljusson addig amíg a Loki.

Sajna nemzetközileg gyengék vagyunk.

De nekem abból van elegem, hogy ezeket a medvekergető nemzeteket mi hozzuk fel.

Mi tesszük fel őket a focitérképre. Előtte senki nem hallott róluk.

Nekik nagy siker megverni egy magyart, hisz mi azért még most is ismertebbek vagyunk a múlt miatt, mint ők a jelenük miatt. Így volt ez Grúziával, miután lealáztak volt egy-két meglepő eredményük a következő selejtezőben. Lettek a mi bőrünkön keresztül lettek majdnem pofozógép az eb-n. Izlandot azért annyira nem vittük fel, de a görögöket igen 94-es vb-t nekünk köszönhetik, és onnantól fejlődtek eb győzelemig.

Aki fel akar zárkózni, előbb minket kell megszégyenítenie. Ez a mi feladatunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MTK a példa. A többi csapatot megszüntetném, vagy legalábbis amatőr alapokra helyezném.

 

Szima is ugra-bugrál, hogy 50 millió nyereséget termel a csapat évente? Akkor minek neki tovább invesztálnia a csapatba? Elég az neki... Sajnos nem érdeke, hogy tovább jusson a csapata. Olyan ez mint a játék gép. Kiveszek egy kis lóvét, aztán frankó.

 

De mondom...engem a továbbiakban hidegen hagy ez az egész posvány. Sokan még mindig nagyon jól élenek a semmiből. NB1-es játékosok millákat keresnek havonta, de miért is? Inkább mennének dolgozni, mint a Váciak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szima is ugra-bugrál, hogy 50 millió nyereséget termel a csapat évente? Akkor minek neki tovább invesztálnia a csapatba? Elég az neki... Sajnos nem érdeke, hogy tovább jusson a csapata.

Teljesen igazad van.

Profizmusnak ezt nem való nevezni.

Mikor olvastam, hogy a Jámbor elment Debrecenből, nem örültem, de nem gondoltam, hogy ennyit számít, ennyire meglátszik majd. Azért ment el, mert semmi nem valósult meg, amit elterveztek Szimával. Edzőkomplexum, stadion stb.

Jámborral együtt a profizmus is eltűnt, a Lokiból. Valószínüleg a Jámbor miatt voltak tavaly toppon a Hajduk ellen, és most azért nem. Hisz erőnléti szakember.

Bölönivel ment a Monacohoz, hiába ilyen csapatba valók ezek a profi szakemberek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tragédia :D:D:D:D:D:D

Hogy nem tudták azt a ro....kereket jól felrakni !!!!!!!

Pedig olyan jól mentek a dolgok. Az első két kör zseniális volt. MS az elején a jó rajt után nagyon elcseszett valamit, de ez csak jó volt bizonyos szempontból :D Liuzzi meg olyan amatőr volt, hogy arra nincs is szó. Szegény Raikkönen, arról nem is beszélve, hogy odalett Alonso hatalmas előnye. Most meg ez a kerék malőr.

Amúgy az év legjobb, legizgalmasabb versenyét láthatjuk, és a Magyar Nagydíjon még soha nem volt eső és hideg. De kár, hogy nem vettem fel videóra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.