Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Végre valami jó is történik az elmúlt kb. 20 perc után :D:D

MS is kiesett, méghozzá a Ferrari taktika miatt. Ők is képesek eltaktikázni magukat.

És a dobogó nagyon szép lesz.

 

És akkor vége. Gratula Buttonnek, végre nyer annyi idő után.

 

(Leléptem, mert programom van.)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó verseny volt!

Megmerem kockáztatni, hogy a legjobb verseny volt a Hungaroring történetében.

 

Sajnáltam Schumachert.

Neki drukkoltam, mert olyan jól tartotta azt az amatőr De la Rosát a szar kerékkel.

Arról nem is beszélve, hogy izgalmasabb lett volna a vb vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek verseny volt. Nem is emlékszem mikor néztem végig utoljára egy F1-es futamot. Sumit sajnálom, bár akik kockáztatnak azok megjárhatják. Mindenesetre nagy hiba volt. Szerencsére a csaló spanyol is kiesett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mit művelt a Loki?!

 

Abból se láttam semmit... láttam viszont az NS címlapját, és igaza van:

 

Ez nem szégyen, ez gyalázat!!!

 

Egyedül az úszóink és a műugróink okoztak mostanában örömet nekünk. Na és ez a remek F1 futam, ha láttam volna ugyebár...

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor Alonso kiesett, és Schumi már a második helyen volt, szinte elkönyveltem a győzelmét.Biztos hogy a csapat nem engedte lecserélni a gumit, pedig ha a 65. kör körül túllettek volna rajta, akár nyerhetett volna akár.

 

Így asszem még mindig 11 pont a különbség :D

5 futam van még hátra, akár nyerhet is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony nem csezsett el semmit. A Brigstone-ok ennyivel kevesebbet tudtak az esőben mint a Michelin-nek.

Nem arra céloztam, hanem arra, hogy egy kissé elnézte, hogy milyen íveken lenne jobb autóznia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fórum többi tagjára tekintettel az ilyen jelzőktől jó lenne tartózkodni :D

Minke nevezed azt amit a szabadedzésen csinált? Befékezett, hogy sumi leelőzze. Kb. olyan gyökérség volt, mint Sumi Monte Carlo-beli keresztbe fordulása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csupán fel szerettem volna hívni a figyelmedet, hogy az ilyen jelzőkkel másokat megsértesz (jelen esetben engem), pedig én jobban utálom MS-t, mint Te Alonsot, és mégsem írok rá olyanokat, amiket te szoktál. De legyen, most már végleg leszállok a témáról (pedig már ígértem ilyet), sőt még a sport topikról is. Legalább nem húzom fel magam (itt majdnem csúnyát írtam, de moderáltam magam).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az eset egy szabadedzésen volt, aminek semmi köze a tényleges versenyhez. Nem volt szép dolog, de valójában verseny szempontból semmit nem számított. Nem az időmérőn történt, mint mással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az eset egy szabadedzésen volt, aminek semmi köze a tényleges versenyhez. Nem volt szép dolog, de valójában verseny szempontból semmit nem számított. Nem az időmérőn történt, mint mással.

De kihatott a versenyre! Hiszen ha sumi nem kap büntetést, övé a pole!

 

Szerintem túl elfogult vagy a spanyollal. Sumi is csinált sok sportszerűtlenséget, de ez is bőven az volt. Egyébként jó, hogy nem olvasol külföldi f1 fórumokat, ahol topicok szólnak Alonso gyalázásáról, és nem ilyen hangnemben ami itt van (szerintem nem durva abszolut).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ídezett dolgot én arra írtam, hogy a monte-carloi S esettel hoztad össze a mostani Alonso szabadedzéses esetet. MC-ban S időmérőn csinált olyat, amit nem kellett volna, Alonso meg szabadedzésen. Van némi különbség.

Nem vagyok elfogultabb, mint Te S-rel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs különbség. Alonso így olyan büntetésbe rántotta bele Schumahert, ami kiegyenlítetet a viszonyokat. Nem igaz, hogy ezt nem látod???? Teljesen mindegy milyen edzés volt. A lényeg a büntetés. Szerintem Te százszor elfogultabb vagy a spanyollal, mint én sumival...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezúttal Odyval értek egyet. Lényegtelen, hogy szabadedzésen, vagy időmérőn követik el, a sportszerűtlenség az sportszerűtlenség. Nem mondanám egyiket sem csalónak, sokkal inkább olyan versenyzőknek, akik igyekeznek minden lehetőséget megragadni, hogy nyerjenek, és ez néha bizony a sportszerűség határait feszegeti.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supka lemondott!

nso"Hétfő délután jelezte lemondási szándékát Supka Attila. Döntését leginkább a macedón Rabotnicski elleni kínos Bajnokok Ligája-búcsúval, és az ebből fakadó nézetkülönbségekkel indokolja."

 

Ebből fakadó nézetkülönbség az lehet, hogy másnap azt nyilatkozta, hogy a játékosok, még azt sem csinálták meg amit mondott. Ez elég bunkóság szerintem. Rákenni mindent a játékosokra, mintha neki semmi köze nem lenne. Talán nem magyarázott elég jól.

Megfordult fejemben, hogy a tegnapi 0-0 kettős emberelőnyben edzőbuktató szándékú volt.

Jó hangulat lehet, most Debrecenben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.