Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Igen emlékszem. Horváth Feri 2-t is vágott. A másik oldalon meg azt hiszem Inzaghi duplázott (nem biztos).

 

Grúziában bukott meg Gellei, vagy Bicskei? Na ezt most nem tudnám megmondani. Vagy 1-3, vagy 1-4 lett a grúzoknak (valamelyik).

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grúziában bukott meg Gellei, vagy Bicskei? Na ezt most nem tudnám megmondani. Vagy 1-3, vagy 1-4 lett a grúzoknak (valamelyik).

 

 

Donát

Bicskeinek Grúziában elszenvedett 3-1-es vereség okozta a vesztét. Mátyus-Sebők köténytánca a jobb sarokban örökké emlékezetes marad.

 

Gelei Letteknél bukta el a tuti eb-pótselejtezőt, de annyira, hogy nem csak második hely nem lett abból, hanem 4-ek lettünk a csorotban. Azt hiszem ott is 3-1-re kaptunk ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bicskeinek Grúziában elszenvedett 3-1-es vereség okozta a vesztét. Mátyus-Sebők köténytánca a jobb sarokban örökké emlékezetes marad.

 

Gelei Letteknél bukta el a tuti eb-pótselejtezőt, de annyira, hogy nem csak második hely nem lett abból, hanem 4-ek lettünk a csorotban. Azt hiszem ott is 3-1-re kaptunk ki.

Igen, annyi lett. Jól emlékszel. A grúz meccset nem tudtam végignézni. Egyszerűen annyira dühös voltam félidőben, hogy ott hagytam az egész tévét.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyertünk a Pokolban, Boszniában 3-1-re. De nagyon szarok voltak a bosnyákok, és mi sem voltunk sokkal jobbak, csak most nem a norvégok voltak az ellenfelek...

 

 

Donát

A gólokat láttam csak. Egy nagy vicc volt az egész...Torghelle mit hagyott ki...én simán berúgom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyertünk a Pokolban, Boszniában 3-1-re. De nagyon szarok voltak a bosnyákok, és mi sem voltunk sokkal jobbak, csak most nem a norvégok voltak az ellenfelek...

 

 

Donát

Én is hasonló érzésekkel néztem végig a meccset, annyit módosítanék , hogy ez korántsem volt pokol szerintem, természetesen nézői milliő szempontjából értem.

 

Eslő félidőben feltettem magamnak a kérdés miért fúj ennyire nekünk a bíró, nem mintha bánnám, végre egyszer ilyen is előfordul.

Aztán arra jutottam, hogy nem nekünk fújt, hanem a görögöknek.

Ciprusi bíró, de Ciprus fele görög, a másik fele meg féil görög.

Görögöknek elvileg az a jó, hogy minnél több körbeverés legyen, kiegyenlített csoportból könnyebb továbbmenni. Nem jött volna nekik jól, ha a bosnyákok 6 ponttal kezdenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem hiszek ebben. A bíró szigorú volt a kiállításnál, az tény, a tizenegyest is benéztem szerintem, de hát melyik bíró nem hibázott még egyszer sem? Ha részrehajló lenne ciprusi származása miatt, egyrészt a Fifa nem vezettette volna vele a találkozót, másrészt az egész karrierjét is kockáztatná... nem hinném, hogy ez megérné neki. Mellesleg a meccs elején elég keményen ellenünk fújt, egészen a büntetőig (volt, hogy 8-1 volt a szabálytalanságok aránya, pedig 8-8 is lehetett volna...)

 

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért abban megegyezhetünk, hogy akkor nem történik szabálytalanség, ha a LErántott játékos FELfelé esik el.

Husztival pedig ez volt, nem mintha bánnám, sőt. Végre egyszer nekünk fúj a bíró.

Fifa sem szívbajos a bíróküldésekkel, de ez uefa rendezvény volt :clap: Bocsi ezt nem tudtam kihagyni. :lol:

Fehérvár is román bírót kapott a kazahi fellépésre, pedig aki ismeri a viszonyokat, ez nonszensz, ráadásul osztrák meccsen is szlovák bíró volt, pont akkor mikor a legjobban dúlt ez a kirobbant ellentét.

A bíróküldők marhára nem érdeklik (vagy nincsenek is tisztában vele) ki mikor kivel van jóba kinek miért fújhat félre, ki hová lehet elfogult valami miatt(VB-n is előfordult, hogy a franciák kiejtették a spanyolokat, és következő meccsen spanyol bírót kaptak, én egy ilyenre emlékszem amikor bírót cseréltek Nigéria-Dánia Negyeddöntő 98-as vb-n spanyol bírót jelöltek ki, nigéria kérte, hogy ne az legyen hisz ők ejtették ki a spanyolokat, kérésüket teljesítették, majd 4-1-re kikaptak :D ). A bíróküdők csak a költségekkel foglalkoznak, ők fizetik a jegyet, ki van közelebb viszonylag azt nézik. Mondjuk Ciprus a törökökön kívül mindenkitől kurva messze van, de Bosznia még mindig közelebb van, mint Izland.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem a TV-ben az ismétlést: a franciák 3-1-re legyőzték az olaszokat fociban... wow!

Donadoni nagyon szétbarmolta a csapatot. Mondjuk a második percben egy lesgólt megadtak, de ez már semmi nem változtat azon, hogy 2006-ban az olaszok a világbajnokok. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De istentelen jó időmérő volt a mai :D Egyébként is imádom a monzai pályát.

Tökéletes lett volna, ha nem jön a végén az a defekt :) A kerék valamelyik része levitt egy elemet Alonso Renaultjáról, ezért a végén nem tudott igazán menni :rock: Pont most. Remélem, hogy holnap jól rajtol, és felhozza az ötödik helyről az autót (csoda, hogy egyáltalán ötödiknek be tudott jönni a hiányos autóval, szép volt). Meg a verseny alatt is.

Kiminek gratula a pole-ért, mindössze 0,002-vel előzte meg MS-t :D A BMW-k is jók voltak ma, mentek ám, mint a veszedelem, Heidfeld lett a harmadik (bírom ezt a kis németet már vagy öt éve).

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hőst azért nem csináltam belőle, azt másképp tenném, nem két szóban :D

Köszönöm kérdésed, pl neki fogok drukkolni, de sosem egy emberkére figyelek kizárólag (csak mindig van egy elsődleges a több közül), amíg versenyzett a Forma1-ben, addig drukkoltam Montoyának is (most már ő sincs, mint ahogy Villeneuve sem F1-es sajna), bírom még Heidfeldet is (kb. 2001 óta, és mindig szurkoltam, hogy egyszer végre jó csapathoz kerüljön), tetszik ez a Rosberg gyerek is, szóval van választék :)

És Te? Bár majd csak holnap fog kiderülni, hogy kell-e keresned valakit, akinek drukkolhatsz :rock: (Mintha rémlene Raikkönen).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húúú Raikönnen mit művelt! Ott őrjöngtem a tévé előtt :) Csak kár, hogy holnap már az első körben ki fog állni motorhiba miatt, vagy épp hátulról fog beleszállni valaki, vagy ha ez sem, akkor az utolsó körében leszakad a felfüggesztése...

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ferrari drukker vagyok. :P Annak szurkolok, aki oda megy.

Kedvenc csapatom a Williams, de nem mindig jön össze, hogy annak drukkoljak, akik ott versenyzik :P Remélem, a motor váltás jót tesz a csapatnak, és lesz remek versenyzőjük is hozzá, akinek lehet drukkolni (tavaly pl. náluk volt Heidfeld, ennek örültem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.