Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Pedig helyette nyugodtan adhatnának valami B kategóriás akciófilmet főműsor időben, nem is értem mi történt velük

A másik kereskedelmi adón a Bukás lesz... és a témából adódóan lehet h nem lesz benne reklám (Schindlernél sem volt) - namármost ezt egy normális retek megpróbálja kompenzálni. Ha akciófilm lenne, akkor a retken is, ne aggódj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem először adják élőben, ha jól emlékszem tavaly is élőben ment. Amelyik biztos felvételről volt, az az ominózus 2003-as futam, de akkor még az idény elején volt Interlagos, így nem vállalták be az élőt a fő műsoridő miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csak jelképesen integetett el.

Elbúcsúzott a nézőktől akkor...ez a jelképes integetés. :yeah:

 

Egyébiránt nem tudok gratulálni alonzónak sajna. :) Kis taknyos létére már annyira unszimpatikussá tette magát, hogy inkább kárörvendő lettem vele kapcsolatban. Minden rosszat neki a következő években! Jövőre pedig gyerünk KIMI!!!!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként valamelyik Renaultra gondoltam.

Na látod, sejtettem, hogy merre jártak a gondolataid :) Az az igazság, hogy Fisichella kétszer is elé került, és mindkétszer megelőzte. Az első után lett egy csúnya defektje MS-nek, ami után az utolsó helyre esett vissza, így a negyedik helye valóban nagyon szép :) (Basszus, ezt én írtam? :yeah: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Schumacher ma integetett, na

Hát mert nem engedték el, na. Magyarországon agyonverték volna....

 

 

Szép verseny volt, MSc hiányozni fog... amikor először néztem huzamosabban F1-et (Damon Hill fénykorában) már ott volt... drukkolhattam ellene ;)

 

Alonsónak gratula, Massának szintén... mindkettő nagyot alakított. Alonso világbajnoki címet ismételt :hmm: Massa pedig brazil létére Brazíliában nyert versenyt, hazai közönség előtt... :yeah: Aytron Senna örökébe lépett. Igazi brazil sportöröm, aki neki tapsol, Brazíliának tapsol... úgyhogy részemről :hmm::clap::clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na kirúgták Bizsikot!

Végre tettek követték a nagy szavakat, hogy ennél lejjebb már nem lehet.

Semmi garancia nincs arra, hogy a következő szöv kap eredményesebb, jobb szisztémával válogató, vagy szimpatikusabb lesz, de ehhez a egy helyben toporgáshoz, leszerepelt profikhoz tovább bűn asszisztálni.

 

Én külföldi, de tapasztalt szakemberre szavaznék.

Lothar velünk próbált rutint szerezni, és habár a hozzáállásával nem volt gondom, azzal igen, hogy nincs edzői rutinja.

Ha nem külföldi, akkor Garamit akár kipróbálnám úgyis, hogy párhuzamosan maradhat az mtk-nál, bár ő már évekkel ezeélőtt nyilatkozta, hogy nem kér a válogatottból.

Másik jelöltem Egervári, de ő meg Kuvaitban dolgozik nagy pénzért, és valami programját vette meg az ottani szövetség, szóval ő is kieesett.

Nyilasi elégedett a szerepével, ő sem akar kapitány lenni, úgy tűnt a múltkori kapitány választásnál, hogy nem akar.

Csak nehogy kisMészőly tegyék oda, mert őt még jobban utálom, mint a kiszuperált kisBozsikot.

Más jelölt nem jut eszembe. Illetve eszembe jut, de ő úgysem lesz és Ody sem szereti. Varga Zoli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szöv kap jelöltnek bekerült a képbe Bölöni.

Most rúgták ki Monacoból.

Rá az összes dolog illik. Magyar, de teljesen külföldi (nyugati) a gondolkodása, ismeri viszonylag a viszonyokat, nyelvet beszéli és nemzetközileg elismert, akkora sajtója nem lenne ugyan mint Lotharnak, de nem is kell az túlzás volt.

VB alatt mondta is, hogy egyszer szívesen segítene a magyar focinak, de még sosa hívták.

Megváltást nem várnék tőle, sőt. Jenei románokkal mindig csodát művelt, velünk addig soha nem látott kudarcokat hozott össze. Bölöni nem volt csodagyáros román kapitányként (sem), de sosem bukott nagyot. Legnagyobb bukása talán a mostani, de most nem pörgettem magam előtt végig a pályafutását.

Én kipróbálnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.