Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Beckham sajnos nyár végén Los Angelesbe költözik, a Galaxyba.

 

210 millió forint hetente, Hollywood, Victória kívánsága, biztos kezdőség... sajnos ezek játszottak közre abban, hogy nem nagyon fogom már látni őt játszani :pfff:

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár Beckhamért! :lol:

Szerintem egy normális csapatban, kellő levegőváltozás után újra jó formában játszott volna.

Ha Angliába ment volna, akkor régi fénye is megcsillant volna szerintem.

Persze, lehet, hogy az USA-ban is jól fog menni neki, de az nem az a szint...

Kár, hogy ilyen korán nyugdíjazta magát.

 

Én köszönöm neki a 99-es szezont! :pfff:

Sok sikert Spice boy!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Urbányit én mindig egy jófejnek tartottam, aki ugyanakkor nem olyan nagy futballszaktekintély.

Amolyan rajzolj nyilat a végére szakkommentátor volt.

 

Szerintem nincs ebbe semmi, hogy bevállalta. Pláne, hogy ez azért nem a tv-ben ment le.

Hajdú B. mondását is sokan hallhatták. Hasonlóan magyarázta a szitut, Yodával és Kenobival.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az olimpia óta nagyon visszaesett a férfi kézilabdaválogatott.

De most a németországi vb-n (minden vb a németeknél van :P ) ismét jól megy! Ráadásul úgy, hogy se Perez és 4 beállós is kiesett a vb előtt.

 

Megérdemelnek egy nagy :D -t az eddigiekért!

Csak írgy tovább!

Remélem holnap nagy alázás lesz Angola ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tegnap meghalt egy rendőr a Catania - Palermo Seria A mérkőzésen (eltalálta egy petárda), és ezért most törölték az A-ligás meccseket, sőt, a felnőtt- és az utánpótlás-válogatott sem lép pályára jövőhéten. Akár hetekig is tarthat a meccstilalom!

 

Nem akarok kárörvendő lenni, főleg szegény rendőr kárára nem, de ez jót tehet nekünk, tekintve, hogy 2012-es kandidálás finisébe érkeztünk immáron, ráadásul pont hogy Platini lett - sajnos - az UEFA elnöke, ő meg köztudottan az olaszokat támogatja. De ez most megint felénk billentheti a mérleg nyelvét - tudomásom szerint a lengyel-ukrán közös pályázat a lengyelek tagságának felfüggesztése miatt elvesztette kandidálási jogát.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény rendőr tegnapi haláláról én már legalább négy féle verziót olvastam.

1 eltallálta a petárda

2 arcon találta...

3 házi készítésű bombát dobtak a kocsijába

4 gránáttal robbantották fel a kocsiját.

Nem tudom hogy születhetett ennyi változat, de aolaszból való fordítás miatt sok a félre értés, a közvetlen olasz fordítás a 3-as.

 

Én örülök, hogy Platini lett az elnök, szerintem ez nem befolyásolja érdemben az ebszavazást, ha nem platini az elnö akkor is szavazott volna, és akkor is egyet ér a szavazata. Mészőly meg már százszor elmondta, hogy a Markovics (horvát szöv elnök) nagy barátja. Nekem nem volt szimpi Johannson már rég besavanyodott. Szerintem Platininek teljesen mindegy hol az eb, ő a futball működését akarja reformálni.

Szerintem a BL-re rá is fér. Elkényelmesedett sztár csapatok 0-0-jai és 1-0-jai már uncsik, inkább verjék rommá a nyugatiak a keletieket vagy okozozzon meglepetést egy kiscsapat. Platini remélem visszahozza a régi Bek hangulatot és feltölti a színvonaltalan nézhetetlen UEfa kupát a BL-ből kiszorulókkal. Az én régi kedvencemet a KEK-et remélem feltámasztja...

Szóval szerintem Platininek nem nagy dobás kibulizni az olaszoknak egy eb-t, hisz akármelyiket odaadhatja nekik.

Ő szerintem nagyban gondolkodik remélem legalább valami picit megvalósít a fenti vágyaimból.

Mondjuk (szerintem) Platininek az lenne a jó, ha aki megnyeri az eb pályázatot minnél simábban és jobb színvonalasabban rendezné. Botrányoktól mentesen, időben elkészülve. Az utolsó rostára sikerült a jelenleg 3 legbotrányosabb országot kiválasztani.

Donát én ma azt olvastam még versenyben vannak a lengyelek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

yodamester: Szerintem az EB rendezés gazdaságilag, sportpolitikailag, és szakmailag is felfuttathatná az országot, plussz külső kényszerítő erő hatna a városfejlesztésekre.

 

Lokatelli: Az a baj, hogy amint megválasztották, PLatini egyből visszakozott, hogy hát az a 3 csapat / bajnokság a BL-be max 2009-2010 körül valósulhat meg, ami számomra egyértelműen azt sejteti, hogy egyértelmű kampányfogásról van szó.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

yodamester: Szerintem az EB rendezés gazdaságilag, sportpolitikailag, és szakmailag is felfuttathatná az országot, plussz külső kényszerítő erő hatna a városfejlesztésekre.

Ebben nagyon igazad van! Itt pedig még nem ölik egymást a focimeccseken, és nem bundáznak orba-szájba. Nekünk KELL kapnunk a rendezést! Az talán egységbe kovácsolná a sportágat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt pedig még nem ölik egymást a focimeccseken, és nem  bundáznak orba-szájba.

Nem nagyon van néző a meccseken.

Ugyanúgy bundáznak, ha nem jobban. csak nem derül ki, de azért tippmix ügyekről irogattak, csak szépen elkenték a szőnyeg alá.

 

Donát az idő majd megmondja mit fog Platini hozni a fociba.

Egyébként ez a 2009-10-es szezon azért egy céldátum, mert tudtommal az uefa 3 évente újíthatja meg a kiírást. Legalábbis a főtitkár ezt mondta szeptemberben, hogy 3 évere szoktak tervezni arculatot és mindent, már most gőzerővel dolgoznak.

 

Nekem sokkal szimpatikusabb, hogy egy világsztár volt focista irányítja a szövetséget, mint egy kis tömzsi öreg svéd. Remélem Franzból Fifa elnök lesz.

 

Szerintem a magyar pályázatnak az a legnagyobb hátránya, hogy már kétszer pályáztunk és nem épült azóta semmi. Ellenben az osztrákokkal, akik egyszer pályáztak velünk, ők már akkor felépíteték a tervezettet, be is fejezték, majd ismét pályáztak, és ők jövőre rendeznek.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: szerintem meg az utolsó dolog, ami hiányzik még ennek az országnak, az egy teljesen értelmetlen EB rendezés. Szerintem már az elképzelés is abszurd. Mondhatnám nevetségesnek is. De hát úgy tűnik, teljesen más országban élünk... :)

 

Egyébként nem az olaszok mellett vagyok, mert nekem mindegy hová kerül, csak ne ide plz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a magyar pályázatnak az a legnagyobb hátránya, hogy már kétszer pályáztunk és nem épült azóta semmi.

Ez valóban hátrány, bár az eddigi jól megrendezett világ események talán nyomnak valamit a latban. Egyébként a győri stadion állat lesz, ha elkészül. Tarsoly nem spórolt semmin.

 

A rendezés még akkor is óriási üzlet, ha nem vagyok jók fociban. Rengeteg ember, itt költik el a pénzt, és több hétig ránk figyelne a világ. Egy jól sikerült rendezéssel nagyon sokat nyerhet az ország, mind anyagilag, mind presztizsben. Ezt nem meglátni, szimplán butaság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Az egyedüli dolog, ami miatt aggódom, azok a stadionok. Mert ha felépülnek, utána sajnos kiaknázatlanok maradnak, a fenntartási költsége pedig nagyon magas egy-egy 30ezres stadionnak. De talán ha kellő lökést adna a futballnak az EB, akkor felfelé indulhatna a sport és lenne igény a stadionokra a későbbiekben is.

 

Száz szónak is egy a vége, nem szeretném, ha úgy járnánk mint Japán és Dél-Korea, akik rengeteg hiperszuper stadiont építettek, s most mind ott porosodik náluk, nincsenek sokan, akik meccsekre járnak.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez a véleményem. Rengeteg haszna lenne egy rendezésnek. De persze befelé is fordulhatunk, aztán vessünk be mindent sóval, mert nehogy már mi csináljunk valami világraszólót. Ilyen bénák lennénk? Semmire se valók? Remélem nem így van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez a véleményem. Rengeteg haszna lenne egy rendezésnek. De persze befelé is fordulhatunk, aztán vessünk be mindent sóval, mert nehogy már mi csináljunk valami világraszólót. Ilyen bénák lennénk? Semmire se valók? Remélem nem így van.

Azért ez ennél jóval összetettebb szvsz.

 

Csak nem kellene lebutázni valakit, mert nem úgy látja a dolgokat, ahogy te. Ennyi és nem több. A véleménykülönbség belefér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mindegy, hogy REAC-Vasas vagy Spanyol-Francia meccset kell nézni... Szvsz a bajnoki nézőszám nem számít.

Arra írtam, hogy nincs néző, hogy még ahhoz sincs elég néző, hogy itthon öljék egymást meccseken. :D

Több biztonsági őr van egy meccsen, mint fizető néző.

 

Egy francia-spanyol eb csoportmeccsen naná, hogy teltház lenne, de még egy lett-grúzon is, ha alá van írva hogy euro 2012. Ha a helyieket nem is érdekli 30-ezren még összejöhetnek a két országból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Száz szónak is egy a vége, nem szeretném, ha úgy járnánk mint Japán és Dél-Korea, akik rengeteg hiperszuper stadiont építettek, s most mind ott porosodik náluk, nincsenek sokan, akik meccsekre járnak.

http://www.european-football-statistics.co.uk/attn.htm

 

Érdemes megnézni, hogy Belgium, Hollandia vagy Portugália esetében hogy változtak az átlagénzőszámok a bajnokságokban az EB rendezés előtt és után. Nagyságrendileg sehogy... És ezek tények.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.