Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Yoda József

Arany támogató
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Yoda József összes hozzászólása

  1. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Film projektek
    Ha úgymond "vakon", az ep8 sikerességét meg se várva megbíznak benne, akkor bizony valamit nagyon odatett...
  2. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Film projektek
    Szerintem is arra utalnak, hogy egy teljesen új történetet kapunk, nem az eddigi továbbmesélését!
  3. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Rogue One: A Star Wars Story
    Sokan meg azt hiszik, hogy az "Erő kis véráramköri amőbákból áll"
  4. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Hát lassan jönni fog a japán előzetes is, az biztos
  5. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Csak egy hangos kisebbség van, akinek nem tetszett az ep7, de velük nem kell foglalkozni
  6. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: A fórumról
    Jól látom, hogy a google már nem tekinti "nem biztonságosnak" az oldalt?
  7. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Szerintem Buci hangja az öreg Luke-hoz már nem illik
  8. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: A fórumról
    Zsírkirályok vagytok! Nagyon szépen köszönünk minden erőfeszítést!
  9. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: A fórumról
    Próba mobilról
  10. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: A fórumról
    Próba gépről Jónak tűnik
  11. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Amerika: $720.000.000 Nemzetközi: $790.000.000 Összesen: $1.510.000.000
  12. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Nekem sikerült venni 2. próbálkozásra, de kaptam emailt a plakátról
  13. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Én is kapok ám plakátot a CC-től
  14. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    A trailerekhez nem Williams szokta a zenét komponálni
  15. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Sehol nincs hó...
  16. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Másfél órás késéssel, de megjött az email a jegyekkel
  17. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Hihetetlen hogy semmit nem tanultak a 2 évvel ezelőtti fiaskóból...
  18. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Harmadjára próbálok neten jegyet venni, eddig nem sikerült, a pénzt persze levonta
  19. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Én megnézném, de a szobatársam nem örülne neki
  20. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Mások a fényviszonyok, ezért sötétebbnek látszik, de amúgy full ugyanaz
  21. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Nálunk ez kedd hajnalban lesz elvileg. Hamill a Monday Night Footballt emlegette még a törölt tweetjében, amit 20:30-kor adnak az USA keleti partján, nálunk pedig 6 órával több van
  22. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Én tervezem, de elég borsos ára van...
  23. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: A fórumról
    Igen, köszi
  24. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: A fórumról
    A főoldalon lévő 3. évados szavazás hírben a szavazás linkje üres oldalra visz
  25. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VIII - The Last Jedi
    Nekem tetszik a zene elég Williams-es is, el tudom képzelni, hogy ez már a filmhez készült

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.