Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Tankcsapdához hozzászólnék.Elöszőr is a Mindenki vár valamit album abszólut nem poppos, hanem visszatértek a régi keménységükhöz.A 2003-as Élni vagy égni az inkább poppos.A zenéjük meg nem egysíkú szerintem már ha azt értjük alatta, hogy ha meghallod a zenét, akkor tudod a zenekart de nem tudod a szám címét mert szinte mindegyik ugyanaz.Na ez a Green Day.A Tankcsapda számokat viszont egyértelmüen meg lehet különböztetni egymástól.Nincs két egyforma ütemü.Pont ezért szeretem és tisztelem őket, hogy úgy tudnak újjítani, hogy mégis megmarad az a Tankcsapda feeling.És ne feledjük, hogy hárman játszák ezeket a számokat és a szöveg sem az, hogy "szeretlek a tengerparton...".Tudom, hogy az utóbbi időebn szinte a csapból is ők folynak, ezt én is bajnak érzem mert így elveszik a varázs, ha állandóan látni őket a tv-ben.

Én úgy gondolom, ha Nyugaton születnek, akkor világsztárok.És ami nagyon fontos, nem játszák meg magukat(pl Lukácsot láttam már Borsodit inni).

A koncerthez nem tudok hozzászólni, de Dec 15.-én voltam Pecsában, ott fergeteges volt a koncert.Jövőre meg megyünk Debrecenbe, mert a szülővárosukban állítólag nagyon kitesznek magukért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tankcsapdáról fórumokon olvastam hogy valakik szerint elmentek populáris irányba Sokat hallgattam az új albumot és azért kellett pár hallgatás mire képes voltam befogadni, sokszor pont a populáris zenék azok amiket nem tudok sehogysem, ezzel nem azt akarom mondani hogy "rádióbarát" zenét játszanak, hanem azt hogy ami rádióbarát az sokszor nekem nem barátoz.

Azóta olvastam egy Lukács riportot, abban azt nyilatkozta visszatértek a kezdethez, ha ő mondja biztos, persze teljes mértékben ezt nem lehet megcsinálni hiszen fejlődtek azóta.

 

itt a cikk

 

kiemelném a cikkből ezt:

 

...a Connektor Rio száma, ami a R'N'R rugójához képest még kommerszebb dal, kézenfekvő lett volna a lehetőség, hogy ebből is klipet csináljunk és ezt is kiadjuk kislemezen a rádióknak, így könnyen lehetett volna, hogy egy "Szállj el kismadár" effektusba estünk volna bele

 

Ezen mosolyogtam, pont a "Szálj el kismadár" volt az, ami miatt a Republic-ról leszoktam anno. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NEm igazán a countryért vagyok oda, de Johnny Casht nagyon bírom. 2 napja néztem meg a walk the linet, és most láttam ezt a klippet. Ha van időtök nézzétek meg.

Ezt a zenét, amit pár napja belinkeltél, mostanság majdnem minden nap hallom a Cegléd Rádión (vagy eddig is adták, csak nem tűnt fel :peace: ). Nagyon kellemes zene. Nem írnád le pár sorban, hogy miről szól?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tankcsapdáról fórumokon olvastam hogy valakik szerint elmentek populáris irányba Sokat hallgattam az új albumot és azért kellett pár hallgatás mire képes voltam befogadni, sokszor pont a populáris zenék azok amiket nem tudok sehogysem, ezzel nem azt akarom mondani hogy "rádióbarát" zenét játszanak, hanem azt hogy ami rádióbarát az sokszor nekem nem barátoz.

Azóta olvastam egy Lukács riportot, abban azt nyilatkozta visszatértek a kezdethez, ha ő mondja biztos, persze teljes mértékben ezt nem lehet megcsinálni hiszen fejlődtek azóta.

 

itt a cikk

 

kiemelném a cikkből ezt:

 

 

 

Ezen mosolyogtam, pont a "Szálj el kismadár" volt az, ami miatt a Republic-ról leszoktam anno. :)

Igen attól függ kinek mit mond.Valakinek a kemény az is ami másnak populáris.Én mondjuk elég elfogult vagyok velük mert a 2. kedvenc zenekarom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Mekkora bulik voltak! :D Itt is mindenki jól érezte magát, repkedtek böcsülettel. :P Imádtam az Obituary-t, bár akkoriban életveszélyes volt death metal koncertre menni. Ráadásul 17 évesen. :P Tardy egy állat! :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhhh ez nem a Dimmu Borgir? :D Az öcséd is begajdult.

Nem, ez Cradle of Filth. Egy kicsi ideig azért Borgírozott is.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.