Ugrás a kommentre

Chapter 13


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Chapter 13

 

2x03.jpg

 

Írta: Darrick Bachman és Bryan Andrews

Rendezte: Genndy Tartakovsky

 

Helyszín: Dantooine

 

Szereplők:

Mace Windu

Paxi Sylo

187 -es légió parancsnoka

 

 

Az epizód

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

WINDU!!!! :D Komolyan, ha minden Jedi ilyen lenne, akkor gyorsan véget ért volna a háború. Csak minden csatába elküldenek egyet, aki puszta kézzel szétveri a hadsereget. :D Egyébként érdekes, hogy ebben a sorozatban is csak Windu volt ilyen hatalmas. Bizonyára szerették a készítők a karaktert. :D

 

Poénokkal se állunk rosszul:

 

"Robbanássorozat a beltérben....rendszerhibák.....hééé" :lol:

 

A végén meg Paxi Sylo itatja meg a kitikkadt mestert a friss hideg vizéből. :D Nagyszerű jelenet ez is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem azért tetszik. Igazából olyan mint ha propagandafilm lenne az egész, hogy bátorítsák a köztársasági polgárokat és rettegjen a Konföderáció. :)

 

A kisgyerek a végén a kulaccsal... :D Amerika Kapitányék sem csinálták szebben anno a második világháborúban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem azért tetszik. Igazából olyan mint ha propagandafilm lenne az egész, hogy bátorítsák a köztársasági polgárokat és rettegjen a Konföderáció. :)

 

A kisgyerek a végén a kulaccsal... :D Amerika Kapitányék sem csinálták szebben anno a második világháborúban. :)

Nem mintha propaganda film lenne, ez a Windu-s rész legalábbis még in-universe is egy a Lázadás-ra toborzó holovideó sorozat, amiről úgy tartják, hogy ez a kis gyerek készítette el: http://starwars.wikia.com/wiki/Paxi_Sylo

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, a sokak által emlegetett rész. Mit lehet ehhez hozzáfűzni? Bárgyú? Talán. Eltúlzott? Meglehetősen. Szórakoztató? Igen. Csak kár hogy sokan ezzel a résszel azonosították az egész CW-t

Szerintem is jó és ez a lényeg. :) Ráadásul erre a csatára még a TCW -ben is utalnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Werebazs, nekem jó a helyesírásom, ez most véletlenül sikeredett így, talán egy nem szándékos space leütésnek köszönhetően. :)

:lol: Bocs félreérthető voltam, igazából fel sem tűnt az az egy plusz szóköz. Azt akartam mondani, hogy ez a rész nem csak olyan mintha propaganda film volna, hanem konkrétan az, még in-universe is.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Brain Invaders elején. :)

Köszi :) Erre nem emlékeztem.

 

:lol: Bocs félreérthető voltam, igazából fel sem tűnt az az egy plusz szóköz. Azt akartam mondani, hogy ez a rész nem csak olyan mintha propaganda film volna, hanem konkrétan az, még in-universe is.

Ja értem, bocs, én voltam a hülye. :) Érdekes, amúgy, amit írtál. Ezt nem tudtam. Paxi Sylo akkor nagy lázadó lett? :) Remélem azért túlélte a Birodalmat a kölyök. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.