Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Frenkie: Előreláthalóan most először nem leszek Karácsonykor berúgva. :lol:

Voltam orvosnál, mondta, hogy ki kell venni így is a tüdőmet, hogy legyen helye a májamnak :lol:

 

 

Karácsonykor ne is. Az év többi napján viszont alig állsz a lábadon. :D :D Persze tudom Oldie beszélt rá anno a piára. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Nemrégiben ittam almasört, hát érdekes élmény volt. Kissé ecetes és nem éppen az a fajta sör amit lazán iszogatni lehet, de egyszer megéri megkóstolni.

 

Ezzel ellenben ittam egy nagyon jó kis iszogatós sört, a híres Budweisert. Iszonyú finom, pedig nem különösebben szeretem a cseh söröket. Nem a legolcsóbb fajta, de inkább iszok ezentúl kevesebbet. Ajánlani tudom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrégiben ittam almasört, hát érdekes élmény volt. Kissé ecetes és nem éppen az a fajta sör amit lazán iszogatni lehet, de egyszer megéri megkóstolni.

 

Ezzel ellenben ittam egy nagyon jó kis iszogatós sört, a híres Budweisert. Iszonyú finom, pedig nem különösebben szeretem a cseh söröket. Nem a legolcsóbb fajta, de inkább iszok ezentúl kevesebbet. Ajánlani tudom. :)

 

Köszi hogy kipróbáltad. :D Múltkor néztem boltban hogy valami angol cidar sör. Kb 900 ft-ért árulták csak nem mertem megvenni. Így nem is fogom. Gondolom az angolok isszák.

A Budweiser meg annyira jó hogy már fáj. Tavaly vettem egy tálcával mikor Tescoban le volt értékelve. A cseh sörök a felsőkategóriába tartoznak a némettel együtt. Staropramen(csapolva maga a gyönyör :D ), Pilsner Urqell, Krusovice stb... Alig várom Prágát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi hogy kipróbáltad. :D Múltkor néztem boltban hogy valami angol cidar sör. Kb 900 ft-ért árulták csak nem mertem megvenni. Így nem is fogom. Gondolom az angolok isszák.

A Budweiser meg annyira jó hogy már fáj. Tavaly vettem egy tálcával mikor Tescoban le volt értékelve. A cseh sörök a felsőkategóriába tartoznak a némettel együtt. Staropramen(csapolva maga a gyönyör :D ), Pilsner Urqell, Krusovice stb... Alig várom Prágát.

K Cidar? Azaz. :D A Tescoban 500-ért vágják most hozzád.

 

Tényleg ááá a Budweiser, csak ezután a többi sör már nem ugyanolyan. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a legolcsóbb fajta, de inkább iszok ezentúl kevesebbet.

Az ízén kívül akkor van még egy pozitívuma :)

 

Gondolom az angolok isszák.

Mi bajotok az angol sörrel? Amit mi ittunk ott, az finom volt :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ízén kívül akkor van még egy pozitívuma :)

 

 

Mi bajotok az angol sörrel? Amit mi ittunk ott, az finom volt :P

 

Nekem semmi. De ha ecetízü az nem jó. Meg talán annyi hogy nem annyira szénsavasak. Kaptam szülinapomra angol sört és olyan volt mintha szénsavas bort ittam volna. Nekem a Guiness sem jön be(tudom az nem angol).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hogy lehet a pálinkát szeretni?

És kb az összes magas alkoholtartalmú italt. Már egy kortytól a hideg ráz, és végigfut rajtam az undor. Egyáltalán nem tartozik a kellemes piálgatás kategóriájába nálam.

Azt hiszem gyerek vagyok még hozzá. :D

 

(az abszintot szerettem, egy kerek napig, míg meg nem ittam majdnem egy teljes üveggel és olyannyira KO voltam hogy rosszul se lettem :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy lehet a pálinkát szeretni?

És kb az összes magas alkoholtartalmú italt. Már egy kortytól a hideg ráz, és végigfut rajtam az undor. Egyáltalán nem tartozik a kellemes piálgatás kategóriájába nálam.

Azt hiszem gyerek vagyok még hozzá. :D

 

(az abszintot szerettem, egy kerek napig, míg meg nem ittam majdnem egy teljes üveggel és olyannyira KO voltam hogy rosszul se lettem :D)

 

Nem szeretni kell. Le kell húzni és kész. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.