Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Dzsiájdzsó HD trélerek

 

480p

720p

1080p

 

 

Jó van na, csak elfelejtettem rá reagálni :lol:
Nem lett volna fontos. Anélkül is lehet őrülni. :clap: Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna ezt a szinkrósok nem tudják. Mindenesetre ha a filmekről van szó én a Farkas elnevezést jobban csípem mint a Rozso-mákot mert utóbbit nem tartom filmbe illőnek. A képregénybe okés de filmbe szerintem hülyén jönne ki.

Nekem a Rozsomák jobban tetszik. Talán azért mert megszoktam. 1992 óta minden X-men képregényben és más történetekben is ahol szerepelt Wolverine Rozsomáknak hívták. A film fordítói is tudtak erről, de figyelmen kívűl hagyták. A magyar X-men rajongóknak ez nem tetszett. Talán ez az eset olyan, mint, ha A Gyűrűk Ura filmekben figyelmen kívűl hagyták volna a Réz Ádám és Gönc Árpád féle fordítást és mondjuk a filmekben a tündéket nem tündének, hanem elfeknek hívták volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom nevezhetjük e ezt rajongásnak, csupán borzasztóan várom a filmet. A rajongás akkor kezdődik, amikor láttam és nagyon de nagyon tetszett, majd megveszem a könyveket hozzá, netán képregényeket, esetleg figurákat...na igen ez már rajongás, azaz itt kezdődik valamilyen szinten :clap:

Meg tudlak érteni. Bár én mondjuk olyan filmeket várok, amikről tudom miről szólnak. Regény vagy képregény-adaptációkat. Azért szurkolok valamennyire az Avatarnak, mert ha az sikeres lesz, akkor talán zöld utat kapnak az én általam várt fantasy regények adaptációi is. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1992 óta minden X-men képregényben és más történetekben is ahol szerepelt Wolverine Rozsomáknak hívták.
Azért nem mindenben. Az "X-Men: Evolution"-ben Farkasnak hívják de ez csak egy a sok közül. Azon kívül más X-Men rajzfilmsorit nem is láttam. Ha a többi fajtában a régi neve van akkor az se tragédia.

Amúgy a képregények sose álltak túl közel hozzám. Van kábé 10 X-Men képregényem és azokat se olvastam el valami sokszor így nem ragaszkodok az ottani nevéhez.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem mindenben. Az "X-Men: Evolution"-ben Farkasnak hívják de ez csak egy a sok közül. Azon kívül más X-Men rajzfilmsorit nem is láttam. Ha a többi fajtában a régi neve van akkor az se tragédia.

Amúgy a képregények sose álltak túl közel hozzám. Van kábé 10 X-Men képregényem és azokat se olvastam el valami sokszor így nem ragaszkodok az ottani nevéhez.

Hát igen, sajnos a rajzfilmsorozatokban sem néztek utána a fordítók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ötszáz év alatt azért némi fejlődhetne a divat. :lol: Bár mondjuk érdekes ha azt az érzést akarja ezzel kelteni Cameron, mintha a nyolcvanas években forgatta volna a filmet. :(

Emlékszünk még ugye az Új remény frankó hetvenes évekbeli frizkóira! :clap:

Na itt is ez a helyzet állhatna fent. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:clap:

Nem is tudtam, hogy ez a fickó játszik az Avatarban, csípem ezt a színészt :lol:

Én először a Jóbarátokban figyeltem fel rá, majd a Ryan közlegényben nyújtott pazar alakítást. :(

De nekem ebben a filmben tetszik a legjobban:

Filmrészlet

Nagyon nagy okosságokat lehet meghallgatni e 6 perc alatt. Brókerarcok a film címe.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Vader karaktere is szerepel az új Éjszaka a Múzeumba filmbe, nem tudom láttátok e már.
Phobos csütörtökön az "Utalások más filmekben" topeszban már felhívta rá a figyelmünket.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake: Sem az Avatar sem más film nem fogja az SW sikerét felülmúlni.Soha.Tudod milyen érzés volt '81-ben látni ahogy a csillagromboló bejön a képbe?Honnan is tudhatnád.Felejtsd el.Az Avatar egyszer nézhetős lesz és 2012-ben már a kutya sem fog rá emlékezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nagy okosságokat lehet meghallgatni e 6 perc alatt. Brókerarcok a film címe.

Hallottam a címét, de még nem láttam. No majd egyszer sort kerítek rá :clap:

 

Inkább ing és nyakkendő, mint ilyen viselet a jövőben :(

Mondasz valamit :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis kritika a Star Trekről. Enyhén spoileres. :)

 

 

http://www.gamestar.hu/star-trek-a-film.html

Eddig is fenntartással kezeltem a filmet, de miután elolvastam ezt az irományt, valahogy elment a kedvem, hogy megnézzem a filmet. Azért meg fogom előbb utóbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig is fenntartással kezeltem a filmet, de miután elolvastam ezt az irományt, valahogy elment a kedvem, hogy megnézzem a filmet. Azért meg fogom előbb utóbb.

Olyat se hallottam még , hogy egy pozitív kritikától el menjen az ember kedve a filmtől :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyat se hallottam még , hogy egy pozitív kritikától el menjen az ember kedve a filmtől :o

Én se nagyon :o Mindenesetre pozitív a kritika, nem mintha ezért nézném meg, hanem egyébként is érdekel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a hír járja, Gilliam fantasztikusan oldotta meg Heath Ledger hiányát a The Imaginarium of Doctor Parnassus-ban

http://www.aintitcool.com/node/40933

 

New York City, 1993 márciusa: Natalie Portman próbafelvétele a Léon a profihoz (érdekes)

http://www.youtube.com/watch?v=CqNfJCJUD08

 

NY Times Magazine fotósorozatában Quentin Tarantino és Diane Kruger egy hotelszobában enyelegnek

http://www.nytimes.com/indexes/2009/05/03/...geName=03tarani

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.