Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

(a RotK-ban pl. az, amikor Frodo és Samu ork páncélban sunnyogva bekerülnek egy halom ork közé...

 

Az, hogy a rajongók meg fanyalognak, az csak azt jelenti, hogy szerintük egy könyv 100%-osan megfilmesíthető. Ez baromság, de próbáld megértetni velük.

Ez azért került be a bővítettbe, mert a könyvben is szerepel, és végül is abból a szempontból jogos, hogy láttuk, nem csak úgy átsétáltak Mordoron, ahol aztán semmi inzultus nem érte őket a hegy felé, pedig máshol igen. Viszont szerintem is felesleges, nem is került be a mozis verzióba :)

 

Ez valóban hülyeség, nem lehet egy könyvet teljesen filmre vinni, de azért a hangulata meg a történet ne csorbuljon túlzott mértékben :) Más kérdés, hogy ez kinél mit jelent :D

 

Úgy emlékszem Dzséjt már vállalkozott egyszer erre :)

Majd ő beszámol az élményeiről :D

Dzséjt jól emlékszik, más is megnézte, én is, a megfelelő topikban írtam is róla :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valóban hülyeség, nem lehet egy könyvet teljesen filmre vinni, de azért a hangulata meg a történet ne csorbuljon túlzott mértékben :) Más kérdés, hogy ez kinél mit jelent :)

Nálam egy könyvadaptáció csak akkor jó, ha a könyvnek minimum 80%-át visszaadják. És nincsenek benne gyökeres változtatások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez az Idő Kereke mennyire akció dús és kalandos? Hatalmas csatajelenetek találhatóak benne?

Azért gondolom nem kis nehézség lesz filmre átültetni a sztorit. Valami komoly rendező kéne ide..

Az első részben még nem, de a második résztől epikusabbnál epikusabb csatajelenetek jönnek. És mágikus összecsapások is Rand és a Kitaszítottak között. Hajaj, de még mekkorák.

Viszont a párbeszédek és a leírások is hosszúak, szóval lehet majd rövidíteni bőven azoknál részeknél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem elérhető a videó. No majd lesz még :)

Nem kötözködni akarok, de azért mégis A Gyűrűk Ura helyesen :D Néha én is elírom, mert sietek :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan :D

 

Nyitott oldalajtók, zubbony félig kigombolva, Havanna szívar a száj sarkában, felstenclizett rohamsisak, mellényzsebre bigyesztett csaj fotója, laza rákönyöklés a fedélzeti gépágyúra.....Hadj szóljon! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.